Sorry, ale mě přijde celá tahle diskuze jako blbost (nejsem uber crafter, ani uber dunger, ani uber RPer, takže mi to je jedno), ale...Krata wrote:v naši rozumné diskuzi budem pokračovat ale bud lepší, když se zdržíš svých nerozumných blbých keců, děkujem-RoF- wrote:*Pobavevně je sleduje*Tohle se řešilo na každém modulu a jak vidím j to oblíbené téma....no nic pokračujte v rozumné diskuzi
...shard je nastavený na craft a co mě přijde, tak dílny jsou dobré sociální místo kde se slézá vpodstatě celý server a kde kohokoli potřebuju najít, tak se na něj doptám tam. A neměl jsem problém craftery vytáhnout z dílen, aby se mnou "někam" šli. Hodili rozdělaný výrobek do trezoru a bylo.
Fakt netuším, proč jsou chudáčci crafteři někomu solí v oku