Zruseni casovych XP v dilnach

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by Tretas »

Krata wrote:a tak zrušíme Thalii, jenom nám to leze na nervy a dohadujem se nad blbostma :mrgreen:
Radši ne, by v celé České republice stoupla vzdělanost o 300%!!! :mrgreen: :mrgreen:
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by Luelle »

Tretas wrote:
Krata wrote:a tak zrušíme Thalii, jenom nám to leze na nervy a dohadujem se nad blbostma :mrgreen:
Radši ne, by v celé České republice stoupla vzdělanost o 300%!!! :mrgreen: :mrgreen:
taky by klesly výdělky pschylogickým poradnám a výrobcům antidepresiv, které intervenují DMka :mrgreen:
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by sandoftime »

jojo časovky zrušit uplně, ale taky ze všech udělat lvl 1, hlavně z berse ;) epickým levelům se to kydý o rušení, když už mají těma časovkama naexpeno tolik, že už můžou chodit expit na potvory že? ;)

a mimochodem pochybuju že kovář co kove zbraně by se netrefil do nějakého vojenského floutka, aby někdo mohl kovat zbraně, musí jim rozumět
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by -darkvision- »

Tretas wrote:
-darkvision- wrote:Ja tedy mám pohlad na časový expy takovej, že to je přesně to jak postava stárne.
S tímhle zásadně nesouhlasím. Časové expy jsou zkušenosti které postava získává jen když něco zažije. Kdyby se to bralo podlem toho jak postava stárne, tak proč v téj Ivory je ten děda jen 1 lvl a není to korba co zabije draka? :twisted:
Mozna to neni ta korba co zabije draka, protoze to je ten děda a stáří se na něm podepsalo?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by Tretas »

V tom případě nevím proč by postavy měly být jiné. Postavám které budou mít odpovídající věk vůči jejich rase DM seberou všecky lvly? :)
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by -darkvision- »

Tretas wrote:V tom případě nevím proč by postavy měly být jiné. Postavám které budou mít odpovídající věk vůči jejich rase DM seberou všecky lvly? :)
Zkus si to precist jeste jednou, pak se nad tim zamyslet a pokad to nepochopis tak to opakuj stale dokola. Vic ti na to asi nereknu.
Hodne stesti.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Lynx23
Poutník
Posts: 71
Joined: 22:16 25. Mar 2009
Contact:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by Lynx23 »

Krata wrote:
sandoftime wrote:já si zas myslím, že když bude kovář dva měsíce rubat do kovadliny, nebo slévač dva měsíce rubat rudu a pak vyleze ven a jednu ti rubne, tak tě budou sbírat po kouskách Krato
dá bombu ale vyhne se ráně? a co když to nebude kovář ale krejčí nebo klenotník? bude tak dlouho tahat jehlu až ti jednoho dne ubalí? :)
Neviděls Návrat do 36. komnaty Shaolinu?
Lešenářské kung fu ;)
paladin Daladan
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by nomis_b »

No jak relativni crafter (me uz ve hre moc crfati nebavi, presto asi o crfatu vim nejvice ze vsech na serveru (snad :lol: ) ) by mi poi dlouhe uvaze nevadilo, kdbyy se v dilnach casovky SNIZILY (ne zrusily).
Treba o 1-3 xp.
Podle me je to socialni misto, takova chatovaci mistnost, takze nejni duvod to nejak menit. Vyrobky se daji dat do trezoru, to co kdy kdo komu vyrobi se da domlouvat klidne v hospodach, na trzistich...

Dalsi moznosti je zvysovat unavu 1é nasobne, aby treba co cca 2 hodiny real musela jit postava spat. ale lepsi by bylo snizit ty casovky, kdyz stejnak postava dostava craft xp.
A zase se craftí...
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by Luelle »

to s tou únavou by se mi líbilo - ostatně postava při práci by měla být unavenější než, když jen někde sedí a klábosí...a úvahy na téma - že při boji by to tak taky mělo být - bych nechala stranou, problém není únava, ale pocit, že se moc lidí moc dlouho fláká v dílnách
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by efu_redo »

Dejte ke craftu únavu, žízeň a hlad. :mrgreen: Dveře v hospodě se budou neustále otvírat a zavírat. Postavy budou běhat sprinty tam a zpět, aby jim neutekkl craft. :mrgreen:

Jestli to zavedete, udělejte k tomu prosím i závodní dráhu z dílen k rackovi.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by sandoftime »

Luelle wrote:to s tou únavou by se mi líbilo - ostatně postava při práci by měla být unavenější než, když jen někde sedí a klábosí...a úvahy na téma - že při boji by to tak taky mělo být - bych nechala stranou, problém není únava, ale pocit, že se moc lidí moc dlouho fláká v dílnách
ono toh lavně při boji je alep ři kraftu ne, pokud objuješ unavuješ se rychle, pokud kraftíš, je to jako někde stát
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by -RoF- »

Si tak říkám, že je to zase o nucení "své hry" ....přijde mi že opět nutíte některým tak aby hráli to co chcete vy.
"Necrafti furt, tvoř příběhy".

Zajimavé, ale že se vám pak ti crafteři hodí, když chcete vyrobit nějakou věc. A to už vám asi nevadí :roll:

Jako každého prostě baví něco jiné ne? Někdo rád craftí, někdo rád obíhá poklady, někdo rád vykecává u hospody v Ivory, někdo rád sexpí na romantickém místě ....atd.

Jasné Thalie je RP někdy až s náznaky HCRP, ale zase nucení že "tohle nesmíš a musíš tam to".....už mi to trošku přijde jak šikana na EQ.

A ještě něco, že crafteři tráví tolik času v dílně, já už to někde psal. Je to tím jak je na Thalii nastavený craft a je dobře nastavený (díky Nomisi :wink: ). Páč než člověk něco vytvoří a nebo se to naučí tak to nějakou dobu trvá. Což je fajn, páč lidi hned nemají ty nejlepší věci a někdy si na ně musí dlouho počkat.

Ted opět kritizujte no :roll:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by monstera »

[quote="-RoF-"]Si tak říkám, že je to zase o nucení "své hry" ....
Naprosto souhlasím
mimochodem k výraznému omezení kraftu došlo vlivem spavé nemoci správce dílen v Karathe. Ale to mne nedonutí abych se Sandrou coural někde po lesích, to raději nebudu na Thalii přítomen.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by efu_redo »

Tohle je dost těžká otázka, sundat XP z craftu nebo je nechat. Osobně si myslím, že sundavat XP serveru nijak nepomůže. Spíše naopak, někteří jedinci se naštvou a přestanou hrát. Což asi nikdo nechce, nebo ano?

Co se týká RP a neRP a chvilkových RP hráčů. Thalie je v tomhle benevolentní. RP tu hraje drtivá většina hráčů. I když je to mnohdy trochu nucené RP z jejich strany, ale aspoň něco. Vždy je lepší něco, než nic. Taky mi vadí, že jsou všichni v dílnách a pořád craftí jak blbí. ( bez urážky ) Pochybuju, že s tím jde něco udělat, aby to nemělo negativní následky.


No co, když nebudou v dílnách, budou běhat po světě a creepovat. čeho tím docílíte? K RP je nedonutíte, když někdo prostě nechce a nebo chce jen když má chuť, tak ho nikdo nedonutí.


Omezovat XP? Jsem určitě proti. Vždyť to ničemu nepomůže. Mám jiný návrh. Co takhle kdyby si DM všímali především hráčů, kteří netráví drtivou část svého času v dílnách. Prostě a jednoduše se budou více věnovat těm, kteří hrají svou postavu a chtějí tvořit příběhy. Je to nenásilné a ten kdo chce prostě craftit a nic víc bude spokojený a ti co chtěj hrát RP budou také spokojení.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by venomeq »

Ja bych to udelal obracene ja bych zrusil craft a exp nechal :twisted: :twisted: :twisted:

:mrgreen: Joke :mrgreen:
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Locked