PiAn0 wrote:Na placos je nejlepsi si udelat iluzionistu tam to leze hrozne rychle

za mesic jsem mel placos +12 x))
..a když tomu iluzionistovi dáš někde na 12tce lvl mnicha, tak do roka z tebe bude i DSko!
PiAn0 wrote:jinak ja tady necraftim takze casovky v dilnach ne-e =P pak drowove akorad naráží porad name protoze nejsem v dilne

Necraftíš a nacraftěné itemy nepoužíváš, co?

Já třeba taky (moc) nekraftím a drowy skoro (vůbec) nevídám, možná protože v noci moje postava neleze z města a když tak tam, kde potkat drowy, tak tomu říkám "epic" fail

.
Asi týden jsem (jsa OOC nemocný) tahal "nahoru" keramiku s postavou a fakt netuším, kde jste sebrali tu blbost, že jsou všichni povrchňani nalezlí v dílnách. Občas se sice v dílně sešla cca 1/4 serveru, to jo, ale tak na hoďku, pak se to zase rozpustilo v dílně byly 2-4 postavy. A to ještě půlka dílny NEKRAFTILA, ale jela si "sociální" RP.
P.S.
Některé postavy mi přijdou jako totální masochisti, skoro se divím, že neběhají okolo Karathy a nekřičí, tady, tady jsem, prosím pojďte mě zmučit a zotročit droowé, moc, moc se na to těším

.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín