Jistěěě *rýpne si* páč schválně chodíš v noci mimo město, jen proto aby tě drowi chytili a mohl sis dole kliknout lvly BG a nakopat kamení a spol. Šak jo proč ne. A nebo se pletu?PiAn0 wrote: jinak ja tady necraftim takze casovky v dilnach ne-e =P pak drowove akorad naráží porad name protoze nejsem v dilne
Zruseni casovych XP v dilnach
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
nojo pletes se 
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
mě by zajímalo, jak by si mohl naklikat toho BG.... myslíš, že jako drowové ho odtáhnou do akademie "Tady milá Viktore - náš trenér je ti k dispozici - sednou si s ním k čaji a koláčkům a zas ho pošlous vejšlužkou nahoru? Eh to fakt ne... vzít ho do města, tak ho okamžitě NPC sejmou, VČETNĚ toho trenéra.....
jinak Viktore, taky jsem hrála iluzionistu, pamatuješ? a protože jsem sháněla kameny za 3/4 hry jsem se dostala na +1 která občas klesla na nulu a pak se zas brzy zvedla.... takže blábláblá
PLACOS je blbá LABIROVINA!!!
jinak Viktore, taky jsem hrála iluzionistu, pamatuješ? a protože jsem sháněla kameny za 3/4 hry jsem se dostala na +1 která občas klesla na nulu a pak se zas brzy zvedla.... takže blábláblá
PLACOS je blbá LABIROVINA!!!
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
No tahle necenzurovaná diskuze o PlaCoSu sem asi nepatří
tak toho radši nechme.. celkově je to nahovno systém a hotovo 
.
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
jj vsak ja nerikam ze je placos dobra vec
jinak victor neumi tezit
a ziskat dole bg jak rika Luelle je nemozne x)
jinak victor neumi tezit
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Když to píšeš *pokrčí rameny*PiAn0 wrote:jj vsak ja nerikam ze je placos dobra vec![]()
jinak victor neumi tezita ziskat dole bg jak rika Luelle je nemozne x)
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Luelle wrote:mě by zajímalo, jak by si mohl naklikat toho BG.... myslíš, že jako drowové ho odtáhnou do akademie "Tady milá Viktore - náš trenér je ti k dispozici - sednou si s ním k čaji a koláčkům a zas ho pošlous vejšlužkou nahoru? Eh to fakt ne... vzít ho do města, tak ho okamžitě NPC sejmou, VČETNĚ toho trenéra.....
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
PiAn0 wrote:Na placos je nejlepsi si udelat iluzionistu tam to leze hrozne rychle
za mesic jsem mel placos +12 x))
jinak ja tady necraftim takze casovky v dilnach ne-e =P pak drowove akorad naráží porad name protoze nejsem v dilne
nemáš k nám furt lízt
Placos nikdy!!!!
edit to PiAn0:
Se někdy stav u vyzkoušíme jak si naklikneš BG nebo spíš vykillneš při prvním setkání s NPC.
Rád tě omráčenýho vysadím přímo v akademii
edit2:na druhou stranu je blbý že nemá možnost si nahodit lvl,ale přes DM a nějaký zahrání questíku to určitě možné je
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Hele reste si PLACOS na nejakym vlastnim foru.
nekdo by to mohl brat jako ze pomlouvate cizi servery a to bychom nechteli.
Kazdy server ma neco jineho a kazdemu vyhovuje neco jineho... Radsi na nasem foru rikejte, jak je Thalie krasna a dokonala

JInac prave naprosta kontrola proti prehazovani veci, prehledny stav kdo jak travi cas.. to jsou relativne chytre a potrebne systemy.
nekdo by to mohl brat jako ze pomlouvate cizi servery a to bychom nechteli.
Kazdy server ma neco jineho a kazdemu vyhovuje neco jineho... Radsi na nasem foru rikejte, jak je Thalie krasna a dokonala
JInac prave naprosta kontrola proti prehazovani veci, prehledny stav kdo jak travi cas.. to jsou relativne chytre a potrebne systemy.
A zase se craftí...
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Svým způsobem je placos dobrá a zajímavá věcička. Ale čeho je moc.....
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!