Balrog zmizel po 10 vt. vyvolání bez odvolání
Balrog zmizel po 10 vt. vyvolání bez odvolání
Zkusil jsem vyvolat Balroga přes kouzlo Brána. Povedlo se, asi za 10 vt. na něj útočili panteři, Balrog vyvolal auru a potom jednoduše zmizel. Nenapsalo se nic, že by byl odvolán. Je to ok?
Re: Balrog zmizel po 10 vt. vyvolání bez odvolání
http://nwn.wikia.com/wiki/Gate
Čistě podle wiki by měl vydržet dýl... počítám že jsi aspoň 17 lvl, což znamená 17 kol = 102 vteřin (17*6) ... tedy něco kolem minuty a půl
Čistě podle wiki by měl vydržet dýl... počítám že jsi aspoň 17 lvl, což znamená 17 kol = 102 vteřin (17*6) ... tedy něco kolem minuty a půl
.
Re: Balrog zmizel po 10 vt. vyvolání bez odvolání
To bych pochopil, jen že zmizel aniž by mi to napsalo, že se odvolává.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Balrog zmizel po 10 vt. vyvolání bez odvolání
Jestli to bylo ted, pri 50hracích ve hre a lagach tak ti vydrzel kratsi dobu, kor pokad si teprve na 17lvl. To zes to nemel ve vypisu je sice zvlastni, ale mozna i mozne diky lagum. Nevim jiste.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Balrog zmizel po 10 vt. vyvolání bez odvolání
Celkem jednoduchý na ověření jestli to byli lagy. Zkusil si ho vyvolat znovu ? Vydržel dýl ? Pokud jo, tak to byli lagy.
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "