Vánoční přání
Vánoční přání
preji vsem stastne a vesele vanoce
a do noveho roku hodne pohody a at vam vyjde vsechno co si prejete
a thalii preju at ji vyjde to jeji znovuzrozeni 
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Nebo nevyskoci z balkonu, jako mne minuly rok. Z 6 patra.A ať Vám ten kapr při tom hraní nezaskočí.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
No, kdyz uz vsichni, tak vsichni, taky se pridavam s pranim poklidne prospanych nocim, vsem co se mnou po nocich hrali. Vsem skriptarum preji mirumilovne debugery, a vsem WB preji, at v palete vzdy najdou to co hledaji hned na poprve. DMkum preji hrace, co se nebudou s nimi nikdy dohadovat.
No a hracum.. snad jen hodne xpu a hodne questovych vecicek..
Tak hezky vanoce! a moc to s tim chlastem na silvestra neprezente
No a hracum.. snad jen hodne xpu a hodne questovych vecicek..
Tak hezky vanoce! a moc to s tim chlastem na silvestra neprezente
A zase se craftí...
No tak sa pripojim ku prianiam Stastnych a veselych Vianoc aj ja, taktiez vela darkov pod strocekom, ale hlavne prajem vsetkym klud a pohodu. Takisto vsetko dobre do noveho roku, nech sa vsetci dobre bavime na nasej Thalii. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Všichni si pěkně odpočiňte a těm co jsou marodní jako my, tak se uzdravte.
Tak tedy Šťastný a veselý Vánoce i Silvestr přeje Parlachin i Theogil.
Tak tedy Šťastný a veselý Vánoce i Silvestr přeje Parlachin i Theogil.
Last edited by Parlachin on 21:44 25. Dec 2007, edited 1 time in total.
Smrt se posmívá našim starostem.
ty vole, vy teda umíte pojmenovat topic, to tam nemužete dát ten háček, mrchy líný ?
já čekal někajou stupidní debatu vo systémovým špinění a PRANÍ hadrů a vono je to zatim vánoční
no tak hlavně hodně pohody a bohatýho ježíška.... já dostanu prd páč sem jednak zlobil a jednak sem si už nadělil - 24" LCD čko, takže mydlim NWN 1920 x 1200 a je to fakt pekný kino
já čekal někajou stupidní debatu vo systémovým špinění a PRANÍ hadrů a vono je to zatim vánoční
no tak hlavně hodně pohody a bohatýho ježíška.... já dostanu prd páč sem jednak zlobil a jednak sem si už nadělil - 24" LCD čko, takže mydlim NWN 1920 x 1200 a je to fakt pekný kino
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh