ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Dorazíte na letní sraz?

Ano
30
48%
Ne
20
32%
Nevím
12
19%
 
Total votes: 62

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by Rejty »

Čtvrtý velký letní sraz se kona 30. července až 1. srpna 2010


Sraz se bude tradičně konat na louce nedaleko Úterského potoka u Konstantinových Lázní. Kdo neví, kde to je, tak je to směrem od Plzně na Karlovy Vary. Louka je domluvená s hajným (patří lesům ČR). Na louce je srub, sice v něm jsou staré a plesnivé podsady, ale da se tam natáhnout plachta, kdyby byla nepřízeň počasí a ukrýt se před dešťem. Poblíž je take vojenský bunkr upravený jako srub, takže zájemci mohou přespat i tam. Na celý víkend je připraven bohatý program o hodnotné ceny. Hřebem celého víkendu bude návštěva opravdového a nefalšovaného Hostince U Krkovičky!!! :twisted: Kdo by nevěděl, oč se jedná, stačí navštívit Ivory. :wink:


Jedou:

- Rejty, Žorž, Luelle, Rudi, Sváča, Jaara +1, Sorrow, Groll, Tao Kan, Durduin, Krata, Jonny, Pepa48, Melvik +1, Igor, Nomis +1(n.), Lenulasek, KaTo, Yohan, Bahnak, -darkvision-, Derken-, Berserk +Fiona(p.), Bóďa +1, Sendys +1, jogobello, Fox

ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
od těch, co jsou světle modře, je zaplaceno, ale peníze ještě nepřišly na účet
zeleně - nechtějí jídlo


Neví:

-

Nejedou:

- Kucik, Maku, Radim, Kora + Lubo, Marvin, Neithan

Napište pls všichni, kteří přijedete! Ať v tom máme přehled. Díky!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by Rejty »

Kdy, kde, jak:

Začátek:

Sraz se uskuteční na louce u Hlaváčkova mlýna nedaleko Konstantinových Lázní. Najít místo vám pomůže mapa. Tábořiště se nachází v přírodní rezervaci Úterského potoka. Přijíždět můžete 30. 7. 2010 (pátek) od 17:00, oficiální zahájení akce bude v 18:00. Účastníci se na místo dopraví buďto vlastním vozem a nebo se dá dojet i vlakem do Konstantinek, kde by vás někdo vyzvedl. Kdyby byly nějaké nejasnosti, tak se mi ozvěte na ICQ.

Konec:

Akce končí v neděli 1. 8. 2010 někdy odpoledne (cca. odhaduji kolem druhé hodiny). Bude možnost zůstat i déle, ale někteří to budou mit domů daleko, tak aby měli dostatek času na návrat domů.


Výbava:

Jidlo:

Jídlo si vezme každý s sebou, co uzná za vhodné. Na pátek večer bych doporučoval něco na opečení na ohni (buřty nebo klobásy). Potom snídani a oběd na sobotu, večer bude tradiční grilování u krkovičky. Na neděli si vemte snídani a oběd.

S sebou:

Jak už tu padlo tak spacák, karimatku / celtu a stan. Dále oblečení a obuv do přírody. Doporučuju si taky vzít repelent, komáři a jiný hmyz dokaží být opravdu otravní. Pláštěnka snad nebude potřeba, ale pro jistotu si ji vemte.

Speciální výbavou bude výzbroj. Každý si bude muset vyrobit nějakou zbraň, aby se mohl účastnit připravených aktivit. Nejjednodušší je si vyrobit meč z hokejky, štít z desky či prkem, řemdih (pomocí rukojeti z klacku, do které provrtáte díru a přivážete na provaz tenisák obalený molitanem či vatou a látkou. Meče potáhnete miralonem (což je taková izolace na trubky, tj. z podobnýho materiálu jako je karimatka). Ať už zbraň bude jakákoliv, musí byt dostatečně obalená, abyste nikoho neporanili. Kontrola zbraní bude provedena přímo na miste. Doporučeno je vzít si pracovní rukavice, abyste neměli odřené prsty. Středověký kostým a nebo oblečení v duchu Thalie je vítané.

Kdyby si někdo s výrobou neveděl rady, tak ať kontaktuje na ICQ mě a nebo Pepu48.


Ubytování:

Spí se na louce, buď ve vlastním stanu nebo v připraveném přístřešku z plachet. Vemte si spacák, karimatku nebo celtu. Je tu ještě moznost domluvit spaní v penzionu v Konstantinkách, cena je cca. 200-250 Kč na osobu za noc. Doprava do místa ubytování je vlastní. Autem je to tam čtvrt hoďky a pěšky tak hoďku.


Program:

Aktivity:

Bude připravený program na celý víkend. Těšit se můžete na výstup na zříceninu hradu Falknštejn či Gudštejn, rytířský turnaj, bitvu a jiné zábavné aktivity. Nebyl by to sraz Thalie, kdyby chyběla všemi dobrodruhy oblíbená hospůdka u Krkovičky.

Večer u Krkovičky:

Hospůdka se nachází v Konstantinových Lázních. Pěšky je to hodinka cesty a autem něco kolem čtvrt hodinky. Na sobotu večer tu budou zamluvena místa a připravené grilování na zahrádce. Pivo zde toci chodovar, gambrinus 10, prazdroj 12, kozel světlý/černý a pak ještě nějaké lahváče a nealko pivo pro abstinenty :roll:. K dispozici bude i sud, ze kterého si budeme točit. Hostinským se pro celý večer tradičně stává Rejty. 8)

*Změna programu vyhrazena.*


Celková cena včetne večeře je 200 Kč. Peníze posílejte na účet Thalie a nebo osobně Rejtymu.

*Edit 1: Kdo nechce jídlo, pošle jen 50 Kč.

Číslo účtu najdete zde: http://thalie.pilsfree.cz/sponzorovani-164.htm. U příspěvku uveďte své jméno nebo nick ze hry. A to nejpozději do 15. července, protože pak to tam jedu natvrdo domluvit.


Těší se na Vás Rejty a celá Thalie!


Skupina na Facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=118004934887064


*Edit 2:

Rozměry zbraní

Jednoruční meč - 90cm

Obouruční meč - 110cm

Jedenapůlruční meč - 100cm

Jednoruční sekera - 90cm

Obouruční sekera - 110cm

Válečné kladivo - 90cm

Palcát - 90cm

Řemdih - 40 + 35 cm (toporo + provaz s koulí)

Dýka - 40cm

štít (kruhový) - průměr 55 cm

Pokud chcete bojovat se dvěmi zbraněmi (jdou vždy jen dvě jednoručky) tak je maximální součet 120 cm (tzn. že jeden meč bude mít např. 55 cm a ten druhý 65).


*Edit 3:

Jak trefit na sraz
photter wrote:přesnější lokalizace:
silnice plzeň - vary (20, E49)
mezi úněšovem a bezvěrovem odbočit doleva na konstantinovy lázně (silnice 201)
neuhejbat, dokud silnice nekřižuje úterský potok v místě zvaném
starý mlýn - je to poslední bod, do kterýho je na mapě silnice (49°53'19.878"N, 13°1'6.331"E)
tam je třeba se rozkoukat a najít polňačku údolím útrerskýho potoka po proudu - je to maličko offroad
sledovat polňačku cca 1,5 km, čumět doleva na louky a pokud by tam stála zřícenina srubu, může to bejt vono
srub - 49°52′55.48″N 13°01′43.26″E
pokud dojedete ke skupině stavení (hlaváčkův mlýn), přejeli ste a vraťte se kousek
a přikládam mapy
Attachments
mapa-thalie.png
mapa-thalie2.png
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by Rejty »

Několik fotek z minulých srazů...

*edit: Více fotek zde http://thalie.pilsfree.cz/srazy-a-setkani-167.htm
Attachments
27726_1424780189156_1522305247_31098614_4407469_n.jpg
27726_1424780149155_1522305247_31098613_1252374_n.jpg
27726_1424780069153_1522305247_31098612_1667669_n.jpg
27726_1424774869023_1522305247_31098572_8211155_n.jpg
27726_1424774789021_1522305247_31098571_3874546_n.jpg
27726_1424764348760_1522305247_31098537_4181826_n.jpg
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by Rejty »

Odemčeno! Můžete se začít hlásit! Neúčast nepřípustná!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by Žorž »

A teď slyšte, slyšte: JÁ přijdu. Ha! Jedna z mála jistot tohoto světa, totiž že mi sraz zásadně nikdy nevychází, se zhroutila.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by KaTo »

Žorž wrote:A teď slyšte, slyšte: JÁ přijdu. Ha! Jedna z mála jistot tohoto světa, totiž že mi sraz zásadně nikdy nevychází, se zhroutila.
shit...a podle všeho se ta jistota hned chytila mě :evil: . Nějaký nápad jak zajistit na ten samý termín povodně na Sázavě??
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by Rejty »

Lidi, neštvěte mě, každej rok je to v tom samém termínu - nejbližší víkend přelom červenec / srpen!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by maku »

Maku + Luelle => jedou!
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by Luelle »

KaTo wrote:
Žorž wrote:A teď slyšte, slyšte: JÁ přijdu. Ha! Jedna z mála jistot tohoto světa, totiž že mi sraz zásadně nikdy nevychází, se zhroutila.
shit...a podle všeho se ta jistota hned chytila mě :evil: . Nějaký nápad jak zajistit na ten samý termín povodně na Sázavě??
prostě jedeš nebo si promluvím s tvou ženou TA TI TO VYSVĚTLÍ
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
Miell
DM adept
Posts: 2581
Joined: 23:26 18. May 2010

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by Miell »

Luelle wrote:
KaTo wrote:
Žorž wrote:A teď slyšte, slyšte: JÁ přijdu. Ha! Jedna z mála jistot tohoto světa, totiž že mi sraz zásadně nikdy nevychází, se zhroutila.
shit...a podle všeho se ta jistota hned chytila mě :evil: . Nějaký nápad jak zajistit na ten samý termín povodně na Sázavě??
prostě jedeš nebo si promluvím s tvou ženou TA TI TO VYSVĚTLÍ
Bohužel, rodinná akce.. domluvená už od března.. kdy jsem nevěděla, že se tu budu vyskytovat, natož abych měla tucha, že v té době pravidelně míváte sraz :cry:
Nějaká možnost posunu o týden asi není, co? To bysme jeli rádi.
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC

https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by KaTo »

Miell wrote:...možnost posunu...
...nebo ty povodně *významně pomrkává* :twisted:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by Luelle »

ale blondýna sehnala meč...takže pojedete i se Sašenkou =P kámoška měla předloni dítě na LARPu a jak to dítě bylo spokojený mezi tolika lidma =P
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by jachyra »

Tak síce ja bych šla veeeľmo rada, ale žiaľ v tom termíne budem akurát tak na prelome 8meho až 9teho mesiaca ... samozrejme tehotenstva XD tak to by bola vražda skúsiť to
+ nechcelo by sa mi riskovať, že by som musela chodiť po dokumenty a doklady do nemocnice v Čechách XD trochu odruky by to bolo
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by Luelle »

jachyra wrote:Tak síce ja bych šla veeeľmo rada, ale žiaľ v tom termíne budem akurát tak na prelome 8meho až 9teho mesiaca ... samozrejme tehotenstva XD tak to by bola vražda skúsiť to
+ nechcelo by sa mi riskovať, že by som musela chodiť po dokumenty a doklady do nemocnice v Čechách XD trochu odruky by to bolo

ale hele Esuliams si nedávno hrála ve hře na porodní bábu :D by se nějak zvládlo :D:D:D
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Post by jachyra »

XD ani nevrav ... 2x Kora v hre rodila, prvý krát asistovali Krata s Marvinom, naše DMka .. doteraz majú z toho nočné mory a vraj ani za svet pri pôrode v realite nikdy nebudú :P druhý krát som si to radšej odrodila sama XD s asistenciou 3 hráčov, ktorí to tiež ledva rozdýchali.
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Locked