Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
jednou sem dala bigbijovku,ktera normalne srazi hp a dotycneho umlatila a postava zemrela,nozem na stahovani pak sla normalne vzkrisit 
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
to je ta drtící,to je osmej okruh? myslím,že je to osmička
tak ona dává prostě fyzickej dmg, ne magickej, čili teoreticky by se to okecat dalo, ale u toho IGMS je to prostě smrt
stejně jako přízračnej zabiják,to je pěkně vymazlený kouzlo, u toho by to oživení podle měfungovat taky nemělo..těžko ovlivníš,jak mco se oběť vyděsí, ale jak je to technicky vážně nevím
tak ona dává prostě fyzickej dmg, ne magickej, čili teoreticky by se to okecat dalo, ale u toho IGMS je to prostě smrt
stejně jako přízračnej zabiják,to je pěkně vymazlený kouzlo, u toho by to oživení podle měfungovat taky nemělo..těžko ovlivníš,jak mco se oběť vyděsí, ale jak je to technicky vážně nevím
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
jj takhle nejak na tomhle principu to asi funguje,kouzla co davaji zraneni dmg fyzicke,tak pak jdou postavy vzkrisit..............................magicke zraneni a nahla smrt kouzlem zrejme vzkrisit nelze,dle me je to tak spravne
btw:ted nevim jaky je to kruh,abych nekecala
btw:ted nevim jaky je to kruh,abych nekecala
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Koukam tady se zas sesli experty.
A jako kdyz me nekdo sejme kritikem 100+ tak co? To me proste omracil? Tezko, kritik = kritická zranení = smrt.
Okecávejte si to jak chcete, ale nikdy neokecate vsechno
A jako kdyz me nekdo sejme kritikem 100+ tak co? To me proste omracil? Tezko, kritik = kritická zranení = smrt.
Okecávejte si to jak chcete, ale nikdy neokecate vsechno
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
jenže to stínové je čistá OOC pomůcka pro hru,aby se hráčům nekazila hra z toho, že za smrt prostě ztratí expy a bylo to hratelné - IC se to prostě nějak zdůvodnit musí proto to "omráčení"
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Wizna nemá co lovit,má ležet v knížkách a nevylejzat 
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Omráčení není kvůli tomu, aby se nepřicházelo při smrti o expy, to je hloupost. Omráčení je tu kvůli tomu, aby i bojové postavy měly možnost někoho zajmout jinak než s mágem za zadkem. Mágové a klerici mají spoustu prostředků jak nepřítele paralyzovat, takže je hloupost tu lobovat aby i útočná kouzla mohla nepřítele omráčit. Pokud chce mág nebo klerik někoho omráčit, znehybnit, atd., ať používá kouzla k tomu určená.
Další debata je bezpředmětná. Zůstane současný stav a ohnivé koule, kvílení, imploze, atd. nebudou omračovat.
Další debata je bezpředmětná. Zůstane současný stav a ohnivé koule, kvílení, imploze, atd. nebudou omračovat.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
A co když zbraní s magickým dmg terfuju postavu s tak velkou redukcí, že fyzickej neprojde a projde jen magickej? Je zde možnožnost, že ho tou zbraní omráčím?Luelle wrote:to je ta drtící,to je osmej okruh? myslím,že je to osmička
tak ona dává prostě fyzickej dmg, ne magickej, čili teoreticky by se to okecat dalo...
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Prostě tě majzne přes palicu a ty s trochou "štěstí" na to nezemřeš. Kdyby dal někdo mojí postavě 100+ tak je to tak nějak akorát na omráčení...-darkvision- wrote:Koukam tady se zas sesli experty.
A jako kdyz me nekdo sejme kritikem 100+ tak co? To me proste omracil? Tezko, kritik = kritická zranení = smrt.
Okecávejte si to jak chcete, ale nikdy neokecate vsechno
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
já nevím jak je to technicky řešení to je spíš otázka na kucika nebo kdo to stínové dělalcmon wrote:A co když zbraní s magickým dmg terfuju postavu s tak velkou redukcí, že fyzickej neprojde a projde jen magickej? Je zde možnožnost, že ho tou zbraní omráčím?Luelle wrote:to je ta drtící,to je osmej okruh? myslím,že je to osmička
tak ona dává prostě fyzickej dmg, ne magickej, čili teoreticky by se to okecat dalo...
to je jen IC okecávka, proč některá kouzla zabíjí a jiná nikoliv
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Pokad ma postava treba 60zivotu a von ti da kritik za 100 tak proste death, to nevokecas zadnym vomracenim. Dal neprimerenou ranu. Mas 150zivotu, von ti da kritik za 200, to samy jako predchozi. Nereknu kdyz te upizla. Ale kritikem vomracit.cmon wrote:Prostě tě majzne přes palicu a ty s trochou "štěstí" na to nezemřeš. Kdyby dal někdo mojí postavě 100+ tak je to tak nějak akorát na omráčení...-darkvision- wrote:Koukam tady se zas sesli experty.
A jako kdyz me nekdo sejme kritikem 100+ tak co? To me proste omracil? Tezko, kritik = kritická zranení = smrt.
Okecávejte si to jak chcete, ale nikdy neokecate vsechno
To proc jsem zakladal tento topic, to mi tu Dm uz zodpovedeli, tohleto ostatni je uz jen nase vymena nazoru na danou vec.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
a kouzelník hodí na postavu paralýzu
a kouzelník začne něco psát do hvězdiček
možná to ani nedopíše, než paralýza zmizí a nebo to třeba i dopíše a paralýza ale stejně zmizí
a paralyzovaný bojovník se může hýbat prdne kouzelníkovi devast a je vymalováno...
tolik k těm jiným prostředkům
a kouzelník začne něco psát do hvězdiček
možná to ani nedopíše, než paralýza zmizí a nebo to třeba i dopíše a paralýza ale stejně zmizí
a paralyzovaný bojovník se může hýbat prdne kouzelníkovi devast a je vymalováno...
tolik k těm jiným prostředkům
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
nebo ještě líp - kouzelník je iluzionista a nemá školu očarovánísandoftime wrote:a kouzelník hodí na postavu paralýzu
a kouzelník začne něco psát do hvězdiček
možná to ani nedopíše, než paralýza zmizí a nebo to třeba i dopíše a paralýza ale stejně zmizí
a paralyzovaný bojovník se může hýbat prdne kouzelníkovi devast a je vymalováno...
tolik k těm jiným prostředkům
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Nechapu tu samou diskuzi porad dokola. Vzdycky se na to nekdo zepta, akceptuje odpoved a za par tydnu znovu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.