Summoni
Summoni
Zdravím měl bych dva takové napůl dotazy/návrhy.
1. Síla povolaných monster
Tohle není rozhodně nějaké škemrání, nebo naříkání. Jen mě napadlo že by se síla povolaných monster měla o něco zvýšit, když se posílilo vše kolem. Přeci jen nevypadá moc dobře, když lední medvěd roztrhá Starého krokodýla.
2. Nemrtví
Nešlo by podobně jak je vyřešeno povolávání "obyčejných" monster, vyřešit i povolávání Nemrtvých? Tzn. nějaký výběr pomocí knihy? Myslím že by to ocenili hráči nejen v podtemnu.
1. Síla povolaných monster
Tohle není rozhodně nějaké škemrání, nebo naříkání. Jen mě napadlo že by se síla povolaných monster měla o něco zvýšit, když se posílilo vše kolem. Přeci jen nevypadá moc dobře, když lední medvěd roztrhá Starého krokodýla.
2. Nemrtví
Nešlo by podobně jak je vyřešeno povolávání "obyčejných" monster, vyřešit i povolávání Nemrtvých? Tzn. nějaký výběr pomocí knihy? Myslím že by to ocenili hráči nejen v podtemnu.
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Summoni
Tady bych se nejspis priklonil i k uprave zvirecich pritelicku. Nevim jak sou u magu ale u druida a hranicare se mi zda pritelicek naprosto nevyuzitelny. Jen pro priklad medved AC 15 a vic s tim nehne, dire wolf maximalni AC 24 na 21.lvl. S timhle AC po nich de kazdy nepritel a tim padem jdou hned k zemi.
Re: Summoni
Mag je na tom tak samo s přítelíčkama. Jediné využití je odpasťování 
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Summoni
Mág má standartní NWN (skoro všechny) přítelíčky od prvního lvlu s redukcemi 5/1 či dokonce 10/1 a posléze až 20/1, případně i s regenerací. Hlavně ty redukce hoooodně pomáhají.Grunt wrote:Mag je na tom tak samo s přítelíčkama. Jediné využití je odpasťování
Hraničář+druid má originál NWN přítelíčky opravdu tak akorát na RP
Na Thalii mě ale "velmi mile" překvapil Thalijský hraničářský přítelíček, kterého jsem si u hraničáře vzal částečně ze zvědavosti JAK vypadá "modelově" a částečně, že se hodí k "drobné" elfce...a musím smeknout, překvapil "mile" i svými vlastnostmi, které z něj nedělají úplné ořezávátko...teda aspoň na nižších lvlech protivníků. Jen WB tým ví, zda se dotyčný přítelíček s lvly postupem času zlepšuje = zda se mu zvyšují redukce, AC apod., tedy zda krží krok jak jeho páníček "potkává" drsnější a drsnější protivníky.
//ještě jednou - smekám - pro low lvl hraničáře/druid jsou "někteří" Thalijští přítelíčci (teda aspon ten jeden, s kterým mám tu čest) víc než použitelní
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Summoni
musím přiznat, že summona nepoužívám (zaklínač)..je to zbytečné..a po nejnovějších změnách se to tím jen pojistilo
až teď se konečně pozná, co je v hráčích mágů 
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Summoni
AD přítelíčci:
Jo jo na nižších levelech se přítelíčci použít dají... to neříkám ale redukce i 150/1 je na prd..
Tohle ale primárně není o přítelíčcích. Zajímají mně hlavně ti nemrtví...
Jo jo na nižších levelech se přítelíčci použít dají... to neříkám ale redukce i 150/1 je na prd..
Tohle ale primárně není o přítelíčcích. Zajímají mně hlavně ti nemrtví...
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Summoni
čau lidé, jsem líný psát znovu ale k tomuhle jsem něco pastoval na Eq fórum, tak to jen vodcituju
ad Nemrtví:

ad Nemrtví:
ad summoni:Čau!
Na jednom světě funguje krásná vychytávka nekromancie, která hráčí doopravdy umožňuje hrát něco jako nekromancera.
Je to poupravené kouzlo Animate Dead.
Na některých opuštěných a zlých místech (nebo občas z potvor!) se dá získat item "těla" nějakého specifického tvora. Pokud je na takovýto item sesláno kouzlo Animate Dead, vyvolá toho specifického nemrtvého namísto obvyklého kostlivce/zombie?
Tak a tady zábava teprve začíná! Protože toho specifického nemrtvého můžete pomocí temných praktik "corruptovat" - např. mu přigraftit mu silnější ruku, lepší nohy atd. A v závislosti na moci nekromanta (např. tam konkrétně závislé na Spellcraft,Lore a Alchemy) dokáže tyto síly prokombinovat a udělat si uplně unikátního nemrtváka. (udělané přes dialog s nemrtvým)
Další lahůdka je, že pokud je humanoidní, tak mu můžete přes dialog dát i zbraň.
Málem jsem umřel blahem, když jsem to viděl v akci!
Vepředu se přes dvě pomalu belhající zombie s obouručáky prorve nemrtvý zlobr (který si kdesi utrhnul strom) a za vydatné podpory tří kostěných lučištníků drtí nepřátele na paštiku (ano, multiple summoning je taky nádherná věc, ale o tom jindy a jinde)
Nenavrhuji tu kopírování cizích systémů, spíš to uvádím jako příklad, že s nekromancií by se dalo krásně vyhrát. A ne jen s nekromancií, ale i se sumony obecně.
+připadně ukázka multisummoningu k promyšlení! viz nížeTahle věc mi tady strašně chybí, ovládat summony tím, že chodím před nimi a tím je nasměruju je tak zoufale krkolomé.
Co jsem viděl, tak to fungovalo takhle: Pomocí craft menu si měl možnost hrác navolit různé svoje možnosti (10 prázdných featů vpodstatě, jestli je tu ještě nějaký volný, tak by to možná šlo na něj) a jedna z nich byla právě kontrola summonů nebo čehokoliv vyvolaného.
Fungovalo to jako feat, označil jsem feat a pak summona, tím se stal označeným a dalším klikem featu někam tam summon odešel, případně klikem an někoho na to zaútočil. Určitě by to šlo i jinak, tohle je jedna možnost.
Hrozně by to pomohlo, imo.

Vaillardo Vran:
Re: Summoni
Jo, tohle je hodne zajimavy.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Summoni
tak nemuselo by to jít jen pro nemrtvé, ale třeba i jiné druhy..elementálové, chaos (démoni), zvířata...
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Summoni
Jo jo. Ancy a jeho zástup nemrtvých.. muhehe. Jen by to silně zrušilo vyváženost
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Summoni
ani by nemuselo..multisummon tak maximálně 3 potvory pro lvl 30+ (pro lvl 20+ 2 potvory třeba)...nikdo nechce, aby ti nemrví byli tak silní jak prohnilé zombie že..Grunt wrote:...
EDIT: a vyvolání takového summona by mohlo mít své TO, které by musel kouzlem hodit nekroušek
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Summoni
Fungovat tak tyhle summoni tak to uz je jine kafe. Mit summona, ktereho muzu vylepsovat a upravovat, bral bych to za kazdou cenu.

Re: Summoni
Nomis přidělá další craft...a summoni se budou skládat přes obratnostPortis wrote:Fungovat tak tyhle summoni tak to uz je jine kafe. Mit summona, ktereho muzu vylepsovat a upravovat, bral bych to za kazdou cenu.![]()
![]()
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Summoni
Takze zase neco aby to podporovalo solovani
Imho, neco takoveho tu uz bylo a po case se to odbouralo,
pac to bylo hrozny, kazsa carujici postava nepotrebovala nikoho
k sobe.Snazte se vic hrat s ostatnima a je po starostech.
Imho, neco takoveho tu uz bylo a po case se to odbouralo,
pac to bylo hrozny, kazsa carujici postava nepotrebovala nikoho
k sobe.Snazte se vic hrat s ostatnima a je po starostech.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Summoni
já ti nevím...je super podpora party, ale tlačit někoho od solo hry nejrůznějšími úpravami, to se mi nezdá jako šťastný nápad. Takový nekromant se moc do party nehodí...maximálně je zabije a vytvoří si z nich poslušné miniony. Takových příkladů bych našel hodně. Stačilo by, aby v partě bylo více expů než v solo hře a měli byste nenásilné skupinky postav a v menšině i solisty. Navíc kolik kouzlících postav by používalo "zakázanou" magii?Sorrow wrote:Takze zase neco aby to podporovalo solovani![]()
Imho, neco takoveho tu uz bylo a po case se to odbouralo,
pac to bylo hrozny, kazsa carujici postava nepotrebovala nikoho
k sobe.Snazte se vic hrat s ostatnima a je po starostech.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)