No podle mě je to přesílené. Divím se že všichni oboručáci nejedou na tohle.
Na druhou stranu ale se zase divím že někdo staví oburučáka, protože přijít o ac ze štítu je podle mě zbytečné, ten dmg za to nestojí.
falchion
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: falchion
on má hlavně falchion v popisku x4, ale ve skutečnosti funguje jako x2
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!