Zadost o zarazeni postavy jako NPC

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Zadost o zarazeni postavy jako NPC

Post by Rejty »

Zde muzete psat zadost o zarazeni postavy jako NPC po wipu. Pozor! Musi to odpovidat vasemu povolani, charakteru a veku - postava uz muze byt davno mrtva. Novy vek nastane po 50 - 100 letech. Ve forme:

Jmeno postavy + rasa + povolani / account: Franta Vomacka (tpaslik valecnik)

Co by chtel delat: napr. vyhazovac

Misto: napr. Karatha

*DM a WB maji vzdy posledni slovo ve schvaleni navrhu. Pokud chcete, aby to bylo tajne, poslete mi to do PM.*

Spam budu mazat!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

Natalka , pulelf , bojovnik-klerik / Pajky
Co by chtela delat :Budto hlidat kone a nebo prodavat nejaky veci.(Nevim ejstli by mohla prave enco prodavat , tak mi napadlo to hlidani.)
Misto: oboji Ivory
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Post by Krata »

Roid / Krata

Posedávat u bezedného/rozbitého (ted si nějak nemůžu vybavit :lol: ) škopku v Kratahe.. Jen tak tam někde bude sedět, mohl by mít už šedivý vlasy, přece jen i na pulčíka to bude vysokej věk.
V popisku by mohl mít něco jako: starý, schrbený pulčík, který vypadá že už si zažil své, popíji pivo a pozoruje vše okolo.

Krčma v Karathe v docách

//. jesli může bejt jenom jedna postava tak sem pro obraz Neka v Doubkově
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Lucie Exos jakoi NPC

Post by monstera »

Jméno Lucie Exos
Rasa člověk
Povolání klerik
acount Monstera
co dělat - správce dílny v Ivory - ze součastné soukromé dílny
kde - Ivory
podrobnosti v soukromé poště Rejtimu z 21:05 24. listopad 2007
stručně :Lucie by mohla dělat správce veřejné dílny v Ivory
Současná dílna, která je ve společném majetku Myriel (Melvik - přízemí budovy a jedna persist. bedna ) a Lucie Exos ( ostatní vybavení a sklep ) by se mohla dokompletovat o některé chybějící náčiní a stařenka Lucie stále ve svých zelených šatech a zelených vlasech by tam mohla radit jak co dělat případně by mohl DM její meč i další zbraně od Lucie vypůjčit pro nějaké hrdiny v questu, který by zachraňoval Ivory a pak je zase vrátit . "Panáčku, já jsem už moc stará na to, abych bojovala, ale půjčím ti aspoň meč a prsten..."
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
JiB
Obyvatel
Posts: 117
Joined: 18:09 16. Jun 2007

Post by JiB »

Tharen, clovek, sucasne 33 rokov, mocny zaklinac.

Chcem aby z neho bol o 100 rokov mocny lich :twisted:
_____________
Funkcia: DM
Kontakt: ICQ No. 273-262-117
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Post by Theogil I »

Pokud bude k dispozici trpasluj? .... byl bych moc vděčen, kdyby tam mohl Theogil Mistrovské ostří prodávat v kovárně. Celý svůj krátky, leč bohatý životov na Thalii zasvětil hledání cesty na sever do Trpasličího města, kde chtěl získat vlastní víheň nic víc nic méně. Pokud trpasličí město nebude mohl by kovat kdekoli jinde ... sice by ve svém poslání v tu chvíli neuspěl , ale žít se dá kdekoli na krásné Thalii.

acc Theogil I

Theogil Mistrovské ostří - trpaslík
Bojovník mistr halapartny
Kovář

Jo málem bych zapomněl ..... moc děkuji za kladné vyřízení.
Last edited by Theogil I on 09:16 31. Dec 2007, edited 2 times in total.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Post by Neithan1 »

Maeglin Tellmnar, pulelf, bojovnik, Neithan

Rad bych z nej udelal NPC domobrance pokud by to bylo mozne, ted mu je neco kolem 18 takze prezije jak 50 tak 100 let po wipu a mohl by treba spominat na stare dobre casy ze zacatku sluzby :)

P.S. pokud by ste pro nej nenasli lepsi vyuziti, mohl by treba hlidat pametni tabuli zakladatelu ID nebo postavat na nejakem rohu, predem diky za pripadnou ochotu.
User avatar
xyz
Obyvatel
Posts: 116
Joined: 18:59 28. Apr 2007
Location: Praha

Re: Lucie Exos jakoi NPC

Post by xyz »

Rognar, trpaslik, bojovník - xyz

Mohl by delat vyhazovace v nektere z hospod a nebo sedet a mrzute popijet. :D

Razak, clovek, carodej - xyz

Byl proklet lichem z hrobky v Dorenskem lese a musi zde u hrobky strasit a nebo slouzit lichovi. Jeho duch by se v noci u chramu zjevoval a strasil by ty, co se tam vydaji. Mohl by i nadavat na svuj osud.

Predem diky. :twisted:
Razak - R.I.P.
Rognar - R.I.P.

Xarx Jednooký - duergar jenž zabil Karienu chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zabil ji v lese, daleko od jejího rodného hvozdu.
User avatar
Pivo
Měšťan
Posts: 235
Joined: 00:38 11. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Pivo »

Jméno: Elken Sisneisor
Rasa: Člověk
Povolání: Bojovník(obouruční sekera)
Acount: Pivas

Voják bez nohy,pobuda,alkoholik,žebrák co používá obouruční sekeru jako podporu

Místo: Har - Ganeth,přístav

Díky za námahu
Last edited by Pivo on 19:08 30. Dec 2007, edited 2 times in total.
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Post by Seth-Plzen »

Jméno: Eleanor
Rasa: Gnóm
Povolání: Klerik
Účet: Seth-Plzen

Eleanor by ráda na svá stará kolena seděla v hospodě u Potůčků v Doubkově. Samozřejmě už by neobsluhovala, ale koukala jak to jejím a Frantovo potomkům jde :-).
Předem dík
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Post by Sorrow »

Storrg,sorrow,mag (mocnejsi nez mocny :wink: )
Rasa clovek (az se vratim do Londnu,tak odtajnim podobu)
23 level
Mohl by treba nekde ve zlem meste vyucovat Nekromancii a nebo povidat kolemjdoucim viz ,,dneska uz to zlo stoji za prd, to ja pamatuju ze za mejch mladejch let se dobracci s paladinama klepali u ohnicku v Ivory pri mych toulkach krajem,,

Sorrow del Mortt,sorrow,zlodej/SD
Rasa elf
21 level
Klidne muze nekde v hospode postavat a naslouchat zastinovanej nekde v rohu.At ho prokouknou jen ti, co na to maj schopnosti.

Bumbrdlik III,sorrow,zaklinac
Rasa gnom
13 level
Uz ma sice pomnik u Ivorskeho jezirka ale vzhledem k tomu ze jde o gnoma by klidne jeste mohl rozpravet o te legende.


Diky predem
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Post by RES »

Mei hranicarka stinova tanecnice 21 L rasa clovek.Znama ve zdejsim kraji jako ta co prijele z kraje kde se rodi slunce.Ochrankyne zvere a dobra lucisnice,ktera svou dobrosrdecnost rada rozdavala vsem.Jeji odvazne skutky pri kterych branila Ivorskou vesnicku jiste nikdy nezapomenou starousedlici. //muzou si o ni treba rikat historky stamgasti v hostinci a nejen o jeji ochrane vesnicky a lidi z kraje ale i otom ze dala svou lasku jine zene a nebo kdyz vyhrala Karatsky turnaj ve strelbe a proto muze treba delat na jeji stare kolena mistra hranicarum :D
Dahogar Nicitel bitevni knez a verny sluzebnik Helgarona.Clovek ktery za sve hruzne skutky na pevnine po dopadeni Karatskym Inkvizitorem odsouzen ke smrti obesenim se vratil z milosti boha Helgarona a za pomoci jeho verneho kamarada v boji proti dobru Storrga se opet vratil mezi zive v podobe puldemona co nikdy neodkladal nadherny obourucni mec co mu daroval samotny Helgaron. //treba jako knez v Helgaronovo chramu
User avatar
Parlachin
Nováček
Posts: 24
Joined: 17:57 11. Sep 2007
Contact:

Post by Parlachin »

účet - Parlachin Bočina
postava – Parlachin Bočina
povolání – bárd/učedník červeného draka

Vzhledem k tomu, že z tou Potůčkovic hospodou to asi nějak neklaplo tak se obracím přímo na nejvyšší. Mám dvě prosby, budu velmi rád za zrealizování kterékoliv z nich.

1) vzhledem k tomu, že jméno bylo stavěno z ohledem na charakter postavičky - tak po překladu do češtiny to znamená Kecal Lesní Roh
Proto moje první prosba - mohli by jste z něj udělat vypravěče realií v knihovně(ukecanej knihovník), nebo v magické univerzitě(přiblížení některých faktů nováčkům).
K tomu patří i prosba o upravení vzhledu postavičky - je to dračí učedník 5 lvl a tedy nemá křídla, proto bych prosil o jejich dodělání, aby bylo patrné jak může být hobit ještě naživu a stéle krasavec:).

2) druhá prosba je stejná jak v případě Potůčkovic hospody, nějakej ten portrét.
“Na obrazu vidíte charismatického hobita oblečeného v hedvábném kimonu zdobeném výšivkami rudých draků. Pozadí jakoby tvořila směs rozličných míst, od pouště až po mrazivé vrcholky hor. Na rámu je napsáno „Mám Vás rád, Parlachin Bočina““

Předem děkuji za kladné vyřízení
Smrt se posmívá našim starostem.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Post by nomis_b »

Ehm. Tak predem se omlouvam vsem, ktere sem navnadil na Potuckovic hospodu a moznosti umisteni veci.
Mel jsem to sice rozpracovano, ale v musel jsem se trosku nahle vratit z Irska, ted se tam zase budu vracet a tak litam CR a Irsko a musim resit nejen dve zkouskove, ale i problemy s bydlenim jak Irsku, tak v CR a opravdu jsem nemel na NWN cas.

Proto timto ohlasuji, ze se rytirsky sal v hospode u Potucku rusi.

Ale byl bych rad, kdybychom tu hospodu koupili. Myslim, ze mam momentalne na ucte okolo 400.000 takze snad budou Dm milostivi, a nejak se s nima domluvime.

Takze zatim bych to videl nasledvne:

Postava: Franta Potucek
rasa: hobit
Ucet: Nomis_b
povolani: zlatnik :lol: (valecnik/zlodej)
LVL: kolem 13

Cinnost: Sedet ve vlastni hospode u jednoho stolu s Eleanor. Deti by ani obsluhu delat nemuseli, mohlo by se to vyresit tim, ze si najimame sluhy, a nase deti nekde litaji venku...

P.S: NPC dialogy mne a Eleanor stihnu dodelat. a poslu je mailem Zorzovy
A zase se craftí...
cmon
Pomocník
Posts: 244
Joined: 18:08 06. Oct 2007

Post by cmon »

Filda Chaloupek/hobit/cmon
Kněz-9 lvl

Poprosil bych o zařazení do chrámu Dei-ananga v Karathě jako kněze který by vyučoval kněze a jestli by to nějak šlo tak aby měl třeba vyšší level a aby tam byl třeba veleknězem i když je to lidské město.
Nebo v Doubkově jestli by to šlo udělat nějakou svatyni Dei-ananga, kde by byl knězem a vyučoval by zase kněze.
Klidně by mohl být i v nějaké jiném městě v nějaké chrámu hlavně aby byl :)

Předem děkuji za projevenou ochotu

p.s.:bude mu 70-120 let podle časového posunu
Locked