Rudné nánosy
Rudné nánosy
Zdravím, nešlo by nějak upravit to spawnování rudných nánosů? Většinou jsou v dungu na takovém vyvýšeném místě ... většinou má moje postava (předpokládám, že i jiné postavy) se k nim dostat a začít je težit. Většinou postava misto težby začně tak nějak divně do rudného nánosů narázež tělem, jakoby začně pořád běhat. Buď tohle nebo mi postava nějak odmítá těžit, prostě se k te rude postaví, v ruce má krumpáč ale nějak nechce mlátit.
Re: Rudné nánosy
To holt musíš jít k nánosu trošku jiným úhlem, nevím proč to tady blbne třeba u rud kovů to je v pohodě
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Rudné nánosy
w,a,s,d to jisti.
Jinak jsem na to upozornoval asi pred rokem uz, chci tim rici, ze to proste neni nijak nalehave asi. Vzdyt pro nas hrace to je par sekund navic nez se postavime jinak k te rude
Jinak jsem na to upozornoval asi pred rokem uz, chci tim rici, ze to proste neni nijak nalehave asi. Vzdyt pro nas hrace to je par sekund navic nez se postavime jinak k te rude
Re: Rudné nánosy
w,a,s,d, mi nepomůže, ty jistoto - aspon mě tedy neNecrooo wrote:...:
Re: Rudné nánosy
Opravovat se to da tezko, kdyz nenapises, kde kterej rudnej nanos to dela. Prohledavat vsechny lokace kvuli tomu nebudu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Rudné nánosy
znam ten problem, sam jsem ho milionkrat resil...
Reseni:
po kliknutí kdy postava bezi misto tezeni a nejak tam nedochazi mackejte klavesu "Q" a nebo "E"
jsou to ukroky do strany, pak znovu kliknete na sutr, postava se k nemu rozbehne z jineho uhlu a driv nebo pozdeji (5-50 pokusu) se vam ho podari natrefit
z 90 procent se postava snazi dostat k sutru a bere to jakoby spatnym smerem a tohl ji obvykle pritukne do toho spravneho smeru.
Zatim se mi nestalo ze by tohle nevyšlo....
Jinak pro kucika:
Neblbne ani jedna ruda kovu, jílu, dreva...(alespon z tech co jsem odzkoušel na povrchu i dole)
Blbnou VŠECHNY šutry (alespon me to zahaprovalo opravdu uplne alespon jednou u kazdeho kaminku co jich na Thalii je)
(nebude to nic lokalniho, spiš nějaka chyba, podle mě je nejak vtipne nastaveny model toho kamene, postava se tam snazi dostat pres takovy ty krystalovy vycnelky a moc ji to nejde, ale po kliknuti ma porad "nasledovat" a snazi se dojit k urcenemu bodu, ale ponevadz je ten model sutru fakt blbej tak se ji to obcas nepovede)
Reseni:
po kliknutí kdy postava bezi misto tezeni a nejak tam nedochazi mackejte klavesu "Q" a nebo "E"
jsou to ukroky do strany, pak znovu kliknete na sutr, postava se k nemu rozbehne z jineho uhlu a driv nebo pozdeji (5-50 pokusu) se vam ho podari natrefit
z 90 procent se postava snazi dostat k sutru a bere to jakoby spatnym smerem a tohl ji obvykle pritukne do toho spravneho smeru.
Zatim se mi nestalo ze by tohle nevyšlo....
Jinak pro kucika:
Neblbne ani jedna ruda kovu, jílu, dreva...(alespon z tech co jsem odzkoušel na povrchu i dole)
Blbnou VŠECHNY šutry (alespon me to zahaprovalo opravdu uplne alespon jednou u kazdeho kaminku co jich na Thalii je)
(nebude to nic lokalniho, spiš nějaka chyba, podle mě je nejak vtipne nastaveny model toho kamene, postava se tam snazi dostat pres takovy ty krystalovy vycnelky a moc ji to nejde, ale po kliknuti ma porad "nasledovat" a snazi se dojit k urcenemu bodu, ale ponevadz je ten model sutru fakt blbej tak se ji to obcas nepovede)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Rudné nánosy
Aha, to muze bejt nejaka chyba v modelu. Tezko rict co.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Rudné nánosy
Jde o to, ze se da tezit "pouze" pod jedinym uhlem. Vetsina rud je vsak u kraje zdi, apod. Pro budouci rozmistovani by se hodilo, kdyby rudy byly uprostred jeskyne (dal od zdi).
Problem vsak stejne pretrva, protoze tento placeabl rud se tezko obiha, a kdzy je to natocene na Sever, a postava jde z jihu, nechce to obejit , ale chce se dostat "skrze " k misto spravneho natoceni.
Lec umisteni dlae od zdi by se hodilo.. nebo pak zmena skriptu, aby se spoustelo tezeni i pri "on attacked" a ne pouze na "on used" (utocit tusim se da ze vsech moznych uhlu natoceni) - ale to je otazka na kucika, zda to takhel jde osetrit.
Problem vsak stejne pretrva, protoze tento placeabl rud se tezko obiha, a kdzy je to natocene na Sever, a postava jde z jihu, nechce to obejit , ale chce se dostat "skrze " k misto spravneho natoceni.
Lec umisteni dlae od zdi by se hodilo.. nebo pak zmena skriptu, aby se spoustelo tezeni i pri "on attacked" a ne pouze na "on used" (utocit tusim se da ze vsech moznych uhlu natoceni) - ale to je otazka na kucika, zda to takhel jde osetrit.
A zase se craftí...
Re: Rudné nánosy
Asi je to kvůli předělání kopání v GS, ale u rudných hornin přestala fungovat animace kopání. Tzn. postavička stojí u horniny, těží horninu, ale sama se s krumpáčem ani nehne
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Rudné nánosy
Hmpf, to je zajimave.. mozan to souvisi s tim, ze se autoaticky prirazuje akce : "vylezeni ze stinu".
Predelam to na nejake postihy, at to nerusi kopani.
Predelam to na nejake postihy, at to nerusi kopani.
A zase se craftí...
Re: Rudné nánosy
Já včera kopala a postavička těžila normálně, tzn. mlátila krumpáčem do rudy....
Thea
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Rudné nánosy
hm tak to necham byt... ono vim ze i predtim to nekdy nastartovalo a nekdy ne.
BTW pls muzete nekdo vyzkouset to GS , zda se to opravdu zrusi pls ?
BTW pls muzete nekdo vyzkouset to GS , zda se to opravdu zrusi pls ?
A zase se craftí...
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Rudné nánosy
Kouknu dnes a pisnu, ale vcera odpoledne to Gs nerusilo jeste. Tak jsem myslel ze Kucik to tam jeste nepridal.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Rudné nánosy
Takze Gs to stale nerusi. To kopani rud, ale co je divne, ze nektere rudne nanosy se daj kopat, vykopes z nich rudu, ale neziskas ji.
Proste to napise: Podarilo se ti vykutat pekny kus rudy xxx. A to je vse, do invu ti uz nic se neprida.
Proste to napise: Podarilo se ti vykutat pekny kus rudy xxx. A to je vse, do invu ti uz nic se neprida.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první