Chtel jsem se zeptat jak to mate s prihlasovanim na foru?Ja se musim prihlasovat na dvakrat a to i potom odhlasovat.Dost me to neba.Uz jsem se zkousel prihlasovat na trech ruznych pc a vsude to mam stejne.Mate na to nakej figl, ci to mate stejne?
Sorrow
Dvojite prihlasovani
Jop, taky se mi to děje, Sorrowe. Nevím, nakolik to je užitečné, ale cca o jeden klik jsem si to zrychlil tím, že místo "Přihlísit se" Kliknu nahoře třeba na "Soukromé zprávy", kde mě to automaticky přesměruje na přihlášení, toto však už funguje na poprvé...alespoň v mém případě.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/