Stan Marlin - přímluvné dopisy

Zážitky, příběhy, atd.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
mandos
Rytíř
Posts: 524
Joined: 23:19 23. May 2009
Location: Kladno/Praha

Stan Marlin - přímluvné dopisy

Post by mandos »

*Toto je kabela kam si Stan ukládá přímluvné dopisy od přátel které mu snad dopomohou do Armády*
//prosím ať píšou pouze ti kteří byli IC požádáni a nezapomeňte na uvedení svého a mého jména:)
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy

Post by rotona »

Dobrý den, dovolte mi prosím abych se představila jmenuji se Rotona , bez příjmení prostě jen Rotona .
Byla jsem požádáná panem Stanem Marlinem o krátké písemné vyjádření k jeho osobě , čímž tímto takto činím.
Pan Stan Marlin je příjemný a vždy ochotný člověk, je vždy připraven pomoci pravdě ,dobru a spravedlnosti proti bezpráví, zlu a nespravedlnosti. Vždy stojí na straně Karathského práva , dbá a podporuje rozhodnutí městské rady. Ve vystupování k poctivým lidem je vždy slušný a uctivý .
Při setkání s nepřístojnými tvory zla či práva nedbajících obyvatel je vždy rozvážný , zbrklost a neuvážené chování není jemu vlastní. Je - li požádán o pomoc snaží se dle svých sil vždy pomoci.
K temným silám je nesmiřitelný.
I když se říká že každý máme sve špatné vlastnosti tak u tohoto mladeho muže se mi je zatím nepodařilo nalézt. Ať se již hlásí do jakekoli složky státu či města , do jakékoli organizace bráníci dobro a slabší občany před zlem a chamtivci , všude tam bude pan Stan Marlin vítanou posilou.
Děkuji Vám za dočtení a přeji Vám mír v duši a dlouhý život .
Rotona 18.11.1509
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy

Post by -RoF- »

Zdravím,

se Stanem jsem se o to bavila, sice mě udivilo, že chce k armádě, ale je to jeho věc.
Chtěl moji přímluvu a nebo hodnocení. Tak tedy....

Dle mě by Stan byl pro Armádu ku prospěchu už díky tomu, že rozumí tajemství přírody a případně i proměnám v různé stvoření.

Hodil by se jistě jako dobrý zvěd a průzkumník neznámých míst.

Za mě, ale potřebuje lepší trénink a musí se naučit protivníka líp odhadnout, což by ho armáda naučila.

Toť ode mě vše.

polodračice Aria Oria

PS: Zákonů dbá jak je třeba, což se taky málo vidí.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Blacmin
Nováček
Posts: 4
Joined: 12:14 07. Jul 2009

Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy

Post by Blacmin »

Zdravim. Drowové nás unesli, mučili a pak na nás prováděli pokusy.Nevěděli, že Stan je proměněný v dráčka. Potom, co drowové někam odešli, se Stan proměnil zpět do podoby člověka a přeřízl nám provazy, probojoval nám cestu ven přes divný příšery a vcelku nás dostal až do Ivory.

Arruzar
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy

Post by marii »

Dobry den!
Byla jsem pozadana Stanem Marlinem o napsani primluvneho dopisu pro jeho prijeti do Karathske armady.Protoze ho znam jako muze ,ktery se chova cestne a je ochoten pomoci slabsim,jeho prosbu jsem peclive zvazila a rozhodla ,ze si moji primluvu plne zaslouzi.Vim ,ze umi menit sve podoby a jiz nekolikrat diky teto schopnosti zachranil zivot nekolika osobam,zcela jiste by diky svym vlastnostem byl dobrym vojakem Karathskeho kralovstvi.Vice at za nej mluvi jeho ciny.

S pozdravem Miawill Mellefer
vrchni carodejka baronky Dogany Canisove
Lossë Hyaro
Post Reply