Urlraen si takhle vydělal 20k, ale místama to vypadalo, že vsadil na špatného koně
Poděkování
Re: Poděkování
Celé jsme to sledovali jak jste si všimli a moc se nám to všem líbilo. Povídání na každém rohu, přemýšlení a boj až do vyčerpání i s postihama. Pěkná práce 
Urlraen si takhle vydělal 20k, ale místama to vypadalo, že vsadil na špatného koně
Urlraen si takhle vydělal 20k, ale místama to vypadalo, že vsadil na špatného koně
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Poděkování
Taky díky, byla to krásná podívaná. Jinak ja byl trosku zmatenej z toho na koho si Urlraen vsadil, jinak bych tu Hermionu (nebo jak se menovala) zaridil aby prezidal nejdyl, takhle jsem projel 20k. Smankote. Priste na to musim jit mazanejs 
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Poděkování
Já teda taky děkuju za hru, bylo to s váma "povrchňanama" moc zajímavý
a přístě si radši vsadím na tutovku

Re: Poděkování
Chci poděkovat za hru gefikovi, jogobello, turiel, Bageshurovi a Dariusovi. Včera jsem se fakt násmál a chvílema jsem si říkal, že Bageshura zaškrtím, takhle mi to stěžovat fakt není fér. 
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Poděkování
Ja se pridavam v dekovani moc jsem se pobavila a nasmala .efu_redo wrote:Chci poděkovat za hru gefikovi, jogobello, turiel, Bageshurovi a Dariusovi. Včera jsem se fakt násmál a chvílema jsem si říkal, že Bageshura zaškrtím, takhle mi to stěžovat fakt není fér.
Ps: Gefiku neboj toho jedovateho hada co oslepuje te pomuzu se ho zbavit .
Re: Poděkování
Hehe, míína je fakt skvělá, třeba se naučí nafoukané druidstvo usmívat se. 
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Poděkování
já děkuju hrozně moc Adélce s Gamorinem
a samozřejmě turiel a Mínce
já opravdu nemohla
to byl rozhovor a nebohá Ambra
a jak si má udržet kamenou tvář před maličkou
moc moc děkuju , protože to nemělo chybu a já přes slzy neviděla co píšu 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
Ahoj, taky díky za včerejší hru s drowy!! Ikdyž jsem ze začátku měla obavy, co z toho vzejde, vyřešili jste to velmi nápaditě a já se skvěle bavila, škoda , že Harmonie ( "Hermiona "-darkvision- wrote:Taky díky, byla to krásná podívaná. Jinak ja byl trosku zmatenej z toho na koho si Urlraen vsadil, jinak bych tu Hermionu (nebo jak se menovala) zaridil aby prezidal nejdyl, takhle jsem projel 20k. Smankote. Priste na to musim jit mazanejs
Re: Poděkování
No, další poděkování Mííně, Farah a Ven za fajn hru.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Poděkování
Tez Dekuji : Wuanovi za to ze Mínu vzdy nachyta kdyz provadi nakou lumparnu
Ambre za opravdu skvelou vychovu Mínky
a vsem kdo se s Minou setkal a dokazal si udrzet dusevni zdravi
Ambre za opravdu skvelou vychovu Mínky
a vsem kdo se s Minou setkal a dokazal si udrzet dusevni zdravi
Re: Poděkování
Velké díky patří hráči Gruntovi za jeho sportovní chování a moc fajn reakci. Víc takových jako jsi ty. A díky za fajn hru, i když jsme toho spolu zrovna moc nenahráli ( abychom o sobě věděli
)
Vážím si tvé reakce a smekám.
Vážím si tvé reakce a smekám.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Poděkování
Hezké *ironie*, pochybuju že by se tak zachoval kdokoliv ze serveru. Ale i přes to mě to mrzí, přijít o tak dobrého hráče, všechna čest Grunte.efu_redo wrote:Vážím si tvé reakce a smekám.
Sheii >> stále ještě naživu.
Isandra >> mladá sebevědomá elfka.
Isandra >> mladá sebevědomá elfka.
Re: Poděkování
tak moment jeste je tu hodna teta Isabell
ja doufam,ze sme o Grunta jako hrace neprisli!! To by hodna teta uz nebyla hodna
abych nebyla mimo topic........dlouho sem nedekovala hracum,co sem s nima v poslednich chvilich hrala,ikdyz v nocnich hodinach,to podekovani miri az dolu k cernym tlamickam,tedy par jedincum a samozrejme evilkum i obetem
no a o Pajky jednou hodlam slozit stejne basnicku
ja doufam,ze sme o Grunta jako hrace neprisli!! To by hodna teta uz nebyla hodna
abych nebyla mimo topic........dlouho sem nedekovala hracum,co sem s nima v poslednich chvilich hrala,ikdyz v nocnich hodinach,to podekovani miri az dolu k cernym tlamickam,tedy par jedincum a samozrejme evilkum i obetem
no a o Pajky jednou hodlam slozit stejne basnicku
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Poděkování
jj...taky doufam,ze neprestane hrat..parkrat jsem jeho Ancalagona potkal ve hre..skoda,ze uz tu nebude....kvalitni postava dobre RP hrana....jen doufam....ze byl zabit na zaklade ic informaci..a ne ooc a vycucavani z prstu
Grunte diky a vrat se
Grunte diky a vrat se
Re: Poděkování
myslim si ze to vycucavani z prstu bylo podstatnou casti teto vrazdy...Yohan wrote:jj...taky doufam,ze neprestane hrat..parkrat jsem jeho Ancalagona potkal ve hre..skoda,ze uz tu nebude....kvalitni postava dobre RP hrana....jen doufam....ze byl zabit na zaklade ic informaci..a ne ooc a vycucavani z prstu
Grunte diky a vrat se
Scrio
Thenesen
Thenesen