maku wrote:Na druhou stranu ... na střední jsem měl několik profesorů, které bych si dost dobře uměl představit s šedočernou kůží a vlasama v bílé barvě (a to zcela vážně - v hodně věcech by splnovali reálie drowů)... Nicméně to byli nejlepší profesoři na škole a velice si jich vážím a jsme pořád v kontaktu. Oproti tomu tam bylo spousta profesorů, které měl každý rán.. prostě zákonně hodní profesoři ... takovej profesor je k ničemu... během týdne žáci zjistí, že takovej učitel je fajn (všechno povolí, nic nechce, zmámku ti da zadara, apod). Takové já bytostně nesnáším, neboť z jejich hodin si nepamatuju vůbec nicčerný vlk wrote:...Bohužel většina přísné profesory nemá rádo, až s odstupem času poznají, že to bylo to nejlepší, co je mohlo potkat.
přísnej učitel dobrej učitel