Hag-grar
Hag-grar
Zdravím chci se zeptat jak si mám jako postava vysvětlit Hag-grar. Na jednu stranu je stále obléhán, na druhou stranu se k němu nedá dostat, protože se Isilská pevnost otočila o 90° a navíc bitva o centrum města ještě nebyla a pokud ani nebude, tak v IC novinkách není o osudu války a Hagu nic psané. Rád bych jen věděl jak to teď je, vím že je teď na prvních místech převrat v Karatě a jiné. Předem dík za odpověď.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Hag-grar
Pokud mě oči neklamali, tak je za A dostupný a za B se nech překvapit 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Hag-grar
Cesta která k němu vždy vedle z Isilu z ničeho nic vede do Karathy.Derken- wrote:A dostupný
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Hag-grar
CEsta která vedla dřív do Doubkova je taky jinde, stejně jako do větrného udolí? Najdi si jinou ne?Tretas wrote:Cesta která k němu vždy vedle z Isilu z ničeho nic vede do Karathy.Derken- wrote:A dostupný
Edit: doufám že si nepletu názvy těch měst, nejsem na povrchu každej den
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Hag-grar
Díky -Derken-, spíš bych ocenil kdyby se prosím vyjádřil dengrasse nebo někdo z týmu jak to teda je, estli je již dobytý, nebo se dobývá nebo snad jestli vyhráli. . .
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Hag-grar
OOc: Hag Grar by už v modulu být neměl, pokud je dostal se tam omylem přinějakém nahrání staré zálohy...
IC: Hag Grar byl dobyt a je obsazen armádou.
PS: doufám
... pokud je to jinak, nechť mne někdo opraví.
IC: Hag Grar byl dobyt a je obsazen armádou.
PS: doufám
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Hag-grar
oprava pro Vás bude poprava - aby bylo jasnoDenGrasse wrote:PS: doufám... pokud je to jinak, nechť mne někdo opraví.
Re: Hag-grar
jo Hag už padl.. byl tak dlouho obléhán že obyvatelé už museli pochcípat hlady 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Hag-grar
Ehm mohl bych poprosit nějaké ochotné DM, aby mě a bráchu vytáhlo z lodi směr Kel - Hag? Já vůbec nevěděl, že se tam nedá dostat
acc: Final_Treason, Bivrik
acc: Bishop, Kahrka
Díky.
EDIT: Už sme venku
acc: Final_Treason, Bivrik
acc: Bishop, Kahrka
Díky.
EDIT: Už sme venku
Bivrííík
Také znám jako Bhaall
Také znám jako Bhaall