nomis_b wrote:prave letos se podarilo ve volbach zvbolit cca 110 lidi, kteri tam jeste minuly tyden nebyly... takez vice nez polovina bude novych tvari... neco co tu preditm ani nebylo.. + jeste uz tu nebudou zeleni, KDU-CSL atd.. takze prave tyhle volby to pekne obmenili.
Pajule wrote:to proto,že ve straně zelených hold nebyli ti správní no :/ uvidíme jak to bude vypadat,podle mě příšerně
Naopak. Zelení by znamenal ekokomunismus. Já třeba nesouhlasím se zaváděním bionafty. To už spíš preferuju elektromobily, který už začínají být na trhu.
Nepřipadá mi zrovna ekonomické z několika set hektarů řepky vyrobit pár hektolitrů smrdutýho odpadu, kterej nalejou do nafty a auto pak hovno jede.
Ale to je jen jedna z mnoha věcí která mi na zelenáčích vadí.
Tohle sekupení sice není ideální ale je přijatelné. Mohlo to dopadnout hůř.
Když už hovoříme o volbách, chybí mi ke spokojenosti 2% pro ODS. Lidovcům jsem po jejich sjezdu přidělil heslo "S Cyrilem do leva a do prdele" a došlo na má slova.
Že vypadli ekoteroristi je velice pozitivní. Když už bychom měli hovořit o ekologii a palivech, tak bych byl pro převedení automobilizmu na kyslíkovodíkové články, a palivo by se vyrábělo elektrolyzou vody elektřinou z jádra v době nízké spotřeby, aby se nemuselo regulovat snižováním výkonu.
Co udělají VeVerky, je otázka, máím dojem že to je nová Unie svobody..
Jinak spokojen.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
levá je dobrá strana je pro chudý a já sem chudá malá student ... ale co každej má jinej názor , tak uvidíme a jestli někdo bude brečet jak je to špatný tak se fakt budu smát,protože se to dle mě stane.
Nieninquë - legenda Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!"Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
nomis_b wrote:...
K topicu:
Chcete mít křídla ? Chete mít ocas ? líbí se vám kostěnná ruka ? Tak si vezměte nějaké prestižní povolání !
Že ty to myslíš upřímně, nomisi?!
P.S.
Na co prestižka? Stačí si vzít subrasu .
P.P.S.
Btw - chcete bradavičnatou žábu?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Pajule wrote:levá je dobrá strana je pro chudý a já sem chudá malá student ... ale co každej má jinej názor , tak uvidíme a jestli někdo bude brečet jak je to špatný tak se fakt budu smát,protože se to dle mě stane.
Milá Pajule, ty strany, které tvrdí, že jim jde o chudé ( jako oranžády )
skutečně na chudé myslí. Myslí na ně jako na potenciální voliče, a proto se snaží, aby těch chudých bylo co nejvíc, aby zchudli i ti, kteří jsou na tom trochu lépe......
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Přesně tak to sedí. Obdobně hezky, ba dovolím si pravit, že ještě pěknějc, to vyjádřil i Čapek před osmdesáti lety - a přesto se na obecné blbosti nic nezměnilo. A i když on se oficiálně obrací na komunisty, kteří mají program revoluce, úplně to zahrnuje i dnešní levici - principy, jak získat podporu, jsou strašlivě podobné.
Pajule wrote:levá je dobrá strana je pro chudý a já sem chudá malá student ... ale co každej má jinej názor , tak uvidíme a jestli někdo bude brečet jak je to špatný tak se fakt budu smát,protože se to dle mě stane.
Milá Pajule, ty strany, které tvrdí, že jim jde o chudé ( jako oranžády )
skutečně na chudé myslí. Myslí na ně jako na potenciální voliče, a proto se snaží, aby těch chudých bylo co nejvíc, aby zchudli i ti, kteří jsou na tom trochu lépe......
no samozřejmě,proto po studiu prchnu do pryč,nebo spíše snad po úspěšné maturitě uteču študovat jinam
Nieninquë - legenda Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!"Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Pajule wrote:levá je dobrá strana je pro chudý a já sem chudá malá student ... ale co každej má jinej názor , tak uvidíme a jestli někdo bude brečet jak je to špatný tak se fakt budu smát,protože se to dle mě stane.
lol ale ze studenta se obvykle stane pracující či podnikatel, kterej pak platí ty líný držky co nechtěj makat! úmyslně neříká, ti co berou podporu, protože vím, že jsou lidi, kteří to mají prostě s prací problematické a pracovat chtějí, ale je nikde nechtějí
vlevo je prostě do prdele =)
jako ty strany mají své místo v tom, že stát má zajišťovat nějakou sociální péči, jenže nic se nesmí přehánět
stejně jako v dobách krize dotovat firmy jak se to dělalo v Americe - New Deal byla prostě kravina a ted to udělali zase... jako thr si tyhle věci má řešit sám jinak se ty krize budou opakovat dokolečka
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche