nastavení odporu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

nastavení odporu

Post by Silvaner01 »

Stává se mi nepříjemná věc.

Lognu do hry, někdo, většinou ty spodní mi prásknou odpor /je vidět když otevřu okno hráčů/
jenže přelezu jednu nebo dvě lokace a polovina odporů mi zmizí, ta druhá pulka tam zustává
po celou dobu hry, v případě že někdo hodí odpor pruběžně během hrani, tak je to, to samý,
sem tam zmizi po přechodu lokace, sem tam i vydrží.
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: nastavení odporu

Post by Derken- »

Silvaner01 wrote:Stává se mi nepříjemná věc.

Lognu do hry, někdo, většinou ty spodní mi prásknou odpor /je vidět když otevřu okno hráčů/
jenže přelezu jednu nebo dvě lokace a polovina odporů mi zmizí, ta druhá pulka tam zustává
po celou dobu hry, v případě že někdo hodí odpor pruběžně během hrani, tak je to, to samý,
sem tam zmizi po přechodu lokace, sem tam i vydrží.
Tak s tim sem se ještě nesetkal. V životě se mi to nestalo, tak si ho na nás budeš holt muset naklikávat sám :)
To WB: Myslíte že to má něco společnýho s tím, že používáme příkaz "/pc dislike" a nenaklikáváme to ručně?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: nastavení odporu

Post by zachy »

Je mozny, ze se ti urciti hraci museli na moment odpojit a kdyz se pripoji, tak je defaultne v odporu nemas. Noo a nebo jestli jsi relognul ty :)
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: nastavení odporu

Post by Silvaner01 »

zachy wrote:Je mozny, ze se ti urciti hraci museli na moment odpojit a kdyz se pripoji, tak je defaultne v odporu nemas. Noo a nebo jestli jsi relognul ty :)

ee, ani oni , ani já nerelogoval..
jsem to zjistil tak jsem si toho začal víc všimat a je to opravdu hned po přechodu z lokace
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: nastavení odporu

Post by zachy »

Je jedno jaká lokace nebo jen určitá? Tak či tak je to zvláštní ale :roll:
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
DarK_cz
Poutník
Posts: 99
Joined: 13:59 22. May 2010

Re: nastavení odporu

Post by DarK_cz »

by chtělo spiš aby WB vymysleli něco jako vztahy mezi rasama(popřipadne subrasama) že prostě když se logneš za podtemnackou subrasu tak aby automaticky se nastavil odpor vsem v tu dobu hrajicim subrasam povrchu a i naopak. Myslim že už sem to někde viděl a fungovalo to. :wink:
Vruug Kostilam- Ohromně silný hakavarn.
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být ! ;)
Yormo - neznámý pochůzkář
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Re: nastavení odporu

Post by Urlraen »

To může bejt daný tím, že to někomu padá a proto se odpory nestihnou nebo zapomenou znova nastavit. Přeci jenom půlka v tomhle případě znamená 3 - 4 hráče :) Nemůže to být tím?

Edit: Koukám, že Zachy mě přeběhl :D
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
User avatar
DarK_cz
Poutník
Posts: 99
Joined: 13:59 22. May 2010

Re: nastavení odporu

Post by DarK_cz »

DarK_cz wrote:by chtělo spiš aby WB vymysleli něco jako vztahy mezi rasama(popřipadne subrasama) že prostě když se logneš za podtemnackou subrasu tak aby automaticky se nastavil odpor vsem v tu dobu hrajicim subrasam povrchu a i naopak. Myslim že už sem to někde viděl a fungovalo to. :wink:
nebo kdyby to blblo dal že se přez lokacku vypinaji disliky tak by chtělo aby byl nějakej system ktery by hlidal to že ten dislike na ty podtemnacky subrasy by byl napořád a to sami aby měli podtemnacke subrasy k povrchovym subrasam. že normalni hrač by si nemohl zrušit sam dislike na podtemnackou subrasu. Mohlo by to jen DM/WB a to jen při questu třeba. tim by se zamezilo padani disliku.
Vruug Kostilam- Ohromně silný hakavarn.
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být ! ;)
Yormo - neznámý pochůzkář
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: nastavení odporu

Post by Silvaner01 »

zachy wrote:Je jedno jaká lokace nebo jen určitá? Tak či tak je to zvláštní ale :roll:
Vim určitě, že jedna lokace to nebyla, někdy Alw, někdy Karatha, někdy i jinde.
Urlraen wrote:To může bejt daný tím, že to někomu padá a proto se odpory nestihnou nebo zapomenou znova nastavit. Přeci jenom půlka v tomhle případě znamená 3 - 4 hráče :) Nemůže to být tím?

Edit: Koukám, že Zachy mě přeběhl :D
Navic to upřesním, zrovna u někoho ze Zaundarů se mi stalo - chystám se přejít lokaci,
na poslední chvili mi v pravým okně skočí od něho odpor, objevim se za přechodem na druhé straně,
kuknu do výpisu hráčů a už tam odpor nemám.
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: nastavení odporu

Post by Silvaner01 »

DarK_cz wrote:by chtělo spiš aby WB vymysleli něco jako vztahy mezi rasama(popřipadne subrasama) že prostě když se logneš za podtemnackou subrasu tak aby automaticky se nastavil odpor vsem v tu dobu hrajicim subrasam povrchu a i naopak. Myslim že už sem to někde viděl a fungovalo to. :wink:

Nejde až tak o subrasu, vždyť dislik muže kliknout kdokoliv, ale pokud si toho nevšimnu,
ve chvili kdy mi ho dává, přelezu dvě lokace a potkám postavičku, co na mě zautočí bez
nakliknutýho disliku, budu tam stát jak jouda :(

Vim že určitý věci se dají změnit v nastavení, nebo souborech, ale tohle mě nikdy nepotkalo no....
Necháme vyjádření na WB , třeba s něčím přijdou.
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: nastavení odporu

Post by -darkvision- »

Hm a v čem je problém?
Že pak když uvidíš postavu a bude to drow a bude modrej, že nezačneš hned utíkat? :lol:
Pokad dojde na boj, tak si ten odpor můžeš manuálně nastavit. :roll:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
bouk
Nováček
Posts: 14
Joined: 23:04 18. Jun 2007

Re: nastavení odporu

Post by bouk »

Existovalo někde na valutu tzv. ukazovátko jako ooc předmět, hrač si ho mohl dat do rychlé lišty, nakliknout trefit myší postavu na kterou chci dát odpor a cvak. Hráč nemusí lézt do výpisu hráčů a ztrácet drahocené vteřiny, které lecky znamenají mnoho...


ps: když tak nad tim přemejšlim, parkrát (vickrat než 2x ) jsem měl tu čest z drowem a přiznam se že jsme teda na ukazovátko ani nepomyslel...ale to bude asi tim malym lvl .)
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: nastavení odporu

Post by zachy »

-darkvision- wrote:Hm a v čem je problém?
Že pak když uvidíš postavu a bude to drow a bude modrej, že nezačneš hned utíkat? :lol:
Pokad dojde na boj, tak si ten odpor můžeš manuálně nastavit. :roll:
Mno ale je v tom dost zavaznej problem a to prodlouzeni bojovy reakce znevyhodneneho hrace. Jednak ma proti modry postave snizeny spot tusim a mnoho dalsich veci, ale navic kdyby hral za maga tak na modrou postavu mozna tak muze zakouzlit plosny kouzla, protoze jina ho nezrani tusim.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: nastavení odporu

Post by Derken- »

zachy wrote:
-darkvision- wrote:Hm a v čem je problém?
Že pak když uvidíš postavu a bude to drow a bude modrej, že nezačneš hned utíkat? :lol:
Pokad dojde na boj, tak si ten odpor můžeš manuálně nastavit. :roll:
Mno ale je v tom dost zavaznej problem a to prodlouzeni bojovy reakce znevyhodneneho hrace. Jednak ma proti modry postave snizeny spot tusim a mnoho dalsich veci, ale navic kdyby hral za maga tak na modrou postavu mozna tak muze zakouzlit plosny kouzla, protoze jina ho nezrani tusim.
A z toho plyne, že příště první reakce až uvidíte drowa nebude KD, ani prst smrti, ani issac, ale hledání člověka v playerlistu.. A my budeme mít třeba čas něco napsat, než se objevíme v podsvětí :D
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: nastavení odporu

Post by venomeq »

-darkvision- wrote:Hm a v čem je problém?
Že pak když uvidíš postavu a bude to drow a bude modrej, že nezačneš hned utíkat? :lol:
Pokad dojde na boj, tak si ten odpor můžeš manuálně nastavit. :roll:

Nez to clovek nastavi tak to trva....uz vidim ten zalozenej topic ve smyslu Sejmul mne drow bez odporu to je proti pravidlum a td....vazne chces aby si na to hraci stezovaly? a ver ze se vzdy takovy blbci najdou.....
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Locked