nastavení odporu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: nastavení odporu

Post by Silvaner01 »

venomeq wrote:
-darkvision- wrote:Hm a v čem je problém?
Že pak když uvidíš postavu a bude to drow a bude modrej, že nezačneš hned utíkat? :lol:
Pokad dojde na boj, tak si ten odpor můžeš manuálně nastavit. :roll:

Nez to clovek nastavi tak to trva....uz vidim ten zalozenej topic ve smyslu Sejmul mne drow bez odporu to je proti pravidlum a td....vazne chces aby si na to hraci stezovaly? a ver ze se vzdy takovy blbci najdou.....

dík za označení :twisted:
ale ne Pkáčko nejsem i když je občas stavím, jen mi to znevýhodnění, pokud ten druhý zautočí
hned, připadá dost podstatná věc no....
hledal jsem to v souborech, ptal se i jinde ale nikdo neví :(
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Xantipa
DM Thalie
Posts: 364
Joined: 19:38 28. Jan 2008
Location: všudezdejší

Re: nastavení odporu

Post by Xantipa »

pouzivam s jednou postavou "/pc dislike" a je fakt, ze kdyz obcas lognu a dislike nedam, tak i tak vidim postavicky rude i kdyz je mam v player listu neutralni.. a v tom jednom pripade kdy jsem si to vsimla (v lokaci rude PC ale v player listu neutralni) mi nezafungovalo GS..

Takze "/pc dislike" nebo vsem rucne prepnout naklikat dislike? Je v tom rozdil?
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: nastavení odporu

Post by -darkvision- »

Hm nooo. Napsat "pc dislike" nebo klikat 40+ hracům odpor. Hmm, popřemýšlím zda v tom je rozdíl.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Locked