Teraz som si neni isty ci ich ja nejak nespravne pouzivam alebo sa prejavia len za nejakych specifickych podmienok.
Ked som sa trochu pohrabal na fore tak som v novinkach nasiel ze THU bol nejak upravovany a ktomu v zatvorke pripisane ze "opatrne" alebo tak nejak to tam bolo.
Su to lektvary s docela vysokym %, tak by ma mrzelo keby boli slepe.