Thalie - srazy a setkání
Re: Thalie - srazy a setkání
Je na case naplanovat VELKY LETNI SRAZ, aby si jej vsichni zaradili do sveho letniho harmonogramu. Proto hlasujte o srazu v prislusne sekci, podrobnosti budou doplneny po ukonceni hlasovani o terminu.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Thalie - srazy a setkání
Velký letní sraz se uskuteční 30. července až 1. srpna. Informace doplním až později, jen abyste počítali s termínem...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Thalie - srazy a setkání
Takže, polosoukromá amatérská iniciativa té nejelitnější z elitních skupin na Thalii
:
Pokud bude aspoň trochu slušné počasí (kroupy max 10cm v průměru, voda max 1,5m na Rašínově nábřeží, teplota v rozmezí -258 až 6000 stupňů Celsia), tak oznamuji, že v neděli 6.6.2010 v 15:00 se sejde pár lidí NWN "positive" na Vyšehradě ve venkovní restauraci "Na hradbách". Dost lidí ji zná...a kdo ne, zde je reklama:
Hospůdka která je na baště staré pevnosti Vyšehrad :
(hledejte slabé kolečko na obrázku umístěném na externím odkazu)
Co se týká nápojů - základem je čepované pivo (krom toho, že se "točí" = nestojí v tubkách, tak se o trubky starají = čistí je), točená nealkolimonáda a jako bonus k zakousnutí mají na grilu obzvláště propečené klobásky, maso a (!) dokonce vychytávku - zeleninu typu paprika, lilek, plněné žampióní hlavičky (to je lákadlo pro křehkou část hráčstva - tj. brouci a jiní bezpáteřní členovci apod.). Dostupnost na metro či tramvaj cca 5minut. Jo a pro zoufalce je tu cca 10minut vzdálený Nuselský most.
Kdo by potřeboval doprovodit, do navigovat...písněte sem nebo do PM, domluvíme se na kontaktu.
edit: Změněno datum z 6.5. na 6.6.
Pokud bude aspoň trochu slušné počasí (kroupy max 10cm v průměru, voda max 1,5m na Rašínově nábřeží, teplota v rozmezí -258 až 6000 stupňů Celsia), tak oznamuji, že v neděli 6.6.2010 v 15:00 se sejde pár lidí NWN "positive" na Vyšehradě ve venkovní restauraci "Na hradbách". Dost lidí ji zná...a kdo ne, zde je reklama:
Hospůdka která je na baště staré pevnosti Vyšehrad :
(hledejte slabé kolečko na obrázku umístěném na externím odkazu)
Co se týká nápojů - základem je čepované pivo (krom toho, že se "točí" = nestojí v tubkách, tak se o trubky starají = čistí je), točená nealkolimonáda a jako bonus k zakousnutí mají na grilu obzvláště propečené klobásky, maso a (!) dokonce vychytávku - zeleninu typu paprika, lilek, plněné žampióní hlavičky (to je lákadlo pro křehkou část hráčstva - tj. brouci a jiní bezpáteřní členovci apod.). Dostupnost na metro či tramvaj cca 5minut. Jo a pro zoufalce je tu cca 10minut vzdálený Nuselský most.
Kdo by potřeboval doprovodit, do navigovat...písněte sem nebo do PM, domluvíme se na kontaktu.
edit: Změněno datum z 6.5. na 6.6.
Last edited by KaTo on 15:22 05. Jun 2010, edited 1 time in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Thalie - srazy a setkání
To je moc fajn napad ale v haji je ze se mi to vubec v nedeli nehodi!Jindy bych se zucastnil rad...Tkdyz to bude treba nekdy v patek nebo v sobotu je to lepsi(Tedy alespon pro me).KaTo wrote:Takže, polosoukromá amatérská iniciativa té nejelitnější z elitních skupin na Thalii:
Pokud bude aspoň trochu slušné počasí (kroupy max 10cm v průměru, voda max 1,5m na Rašínově nábřeží, teplota v rozmezí -258 až 6000 stupňů Celsia), tak oznamuji, že v neděli 6.5.2010 v 15:00 se sejde pár lidí NWN "positive" na Vyšehradě ve venkovní restauraci "Na hradbách". Dost lidí ji zná...a kdo ne, zde je reklama:
Hospůdka která je na baště staré pevnosti Vyšehrad :
(hledejte slabé kolečko na obrázku umístěném na externím odkazu)
Co se týká nápojů - základem je čepované pivo (krom toho, že se "točí" = nestojí v tubkách, tak se o trubky starají = čistí je), točená nealkolimonáda a jako bonus k zakousnutí mají na grilu obzvláště propečené klobásky, maso a (!) dokonce vychytávku - zeleninu typu paprika, lilek, plněné žampióní hlavičky (to je lákadlo pro křehkou část hráčstva - tj. brouci a jiní bezpáteřní členovci apod.). Dostupnost na metro či tramvaj cca 5minut. Jo a pro zoufalce je tu cca 10minut vzdálený Nuselský most.
Kdo by potřeboval doprovodit, do navigovat...písněte sem nebo do PM, domluvíme se na kontaktu.
Re: Thalie - srazy a setkání
Kolik vás tak nějak bude,docela bych přijel,jsem z Český Třebový tak abych se netrmácel zbytečně kvůli třeba 5 lidem.A navíc nevíte někdo kde by se dalo přespat,je to pruda lítat sem a tam v jeden den a ještě pod vlivem

Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Thalie - srazy a setkání
Zatím mě napsali do PM tři lidi, jinak tam bude *počítá na prstech* dalších 2+1, 1, 2, 1 lidí o kterých vím. Bude to nejspíš komorní...takže pokud čekáš legie hráčů, tak tě asi zklamu. Ale nafotím nějaké fotky a uvidíš pak sám, kolik nás "bylo"Radim wrote:Kolik vás tak nějak bude,docela bych přijel,jsem z Český Třebový tak abych se netrmácel zbytečně kvůli třeba 5 lidem.A navíc nevíte někdo kde by se dalo přespat,je to pruda lítat sem a tam v jeden den a ještě pod vlivem![]()
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Thalie - srazy a setkání
tak ja dojdu taky... i když vyšehrad... je to z ruky...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Thalie - srazy a setkání
..a do kopce!!Bahnak wrote:tak ja dojdu taky... i když vyšehrad... je to z ruky...
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Thalie - srazy a setkání
Tak já se teda zjevím,ale raději bych nějakej telefon na někoho kdo mě přinejhorším bude navigovat.Sice sem žil v Praze 14 let ale už sem tam taky další 6-7 nebyl
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Thalie - srazy a setkání
jestli to uspořádáte i příští týden..možná přijde i....blondýna x)
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Thalie - srazy a setkání
Tak ja se ukazu nejspis
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: Thalie - srazy a setkání
ja taky
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: Thalie - srazy a setkání
Jestli nás nebude ani 10 tak trhám na kusy a koušu!!!!
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Thalie - srazy a setkání
hele tohle by nebyl problém plánovat pravidelně.. třeba každej druhej měsíc a kdo přijde, přijde.. sice tenhle termín jsme v práci ale jinej bych klidně na ten vlak nasednul, mám tam i kde přespat
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.