GS
GS
GS (lepší útočiště) trvá 1 tah / lvl a ještě si jej mohu castit, jak se mi zachce (z GS banschee a hend další GS)...opravdu mě překvapilo, že taková prasárna a ještě s tím šíleným trváním, na Thalii existuje. Já bych byl pro úplný zákaz GS (nebo aspoň seslání 1x za hodinu a trvání kolo / lvl)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: GS
Souhlas. Navíc vzhledem k lektvarům to může dělat kdokoliv... ne jen klerik/kouzelnik
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: GS
Plne s tým súhlasím ... porušilo sa kopec dovedností iných povolaní (nesťažujem sa!!!) a toto podľa mňa patrí medzi ne = malo by sa to zrušiť alebo nejako obmedziť.
holt rovnováha je podľa mňa dôležitá.
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: GS
Včera mě jeden nakouzlený pobavil ve městě
. Podle mně trvání GS je problém a lektvary to ještě umocňují. Původně to bylo myšleno tak, že kouzelník či klerik tohle použije jen na krátký moment, aby si zachránil zadek, popřípadě naboostil, vyléčil atd... Tady se z toho stala podstatně dokonalejší náhražka invisu...
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: GS
jop s tím souhlasím některá kouzla by neměla být v lektvarech a neměla by jít zakouzlit ze svitků
Timestop, IGMS, GS....
Timestop, IGMS, GS....
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: GS
*zalteská* jednoznačně jsem proLuelle wrote:jop s tím souhlasím některá kouzla by neměla být v lektvarech a neměla by jít zakouzlit ze svitků
Timestop, IGMS, GS....
a kdo bojovníka bez zbroje? Wizard bez kouzel je skoro mrtvý wizardSveneld wrote:ono celkove je problem trvani casu vs. trvani kouzel, aneb kdo venku potka nenacastenou wiznu
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: GS
Lektvar GS bych už byl zrušen. S tím nekouzlení vysokých kruhů ze svitků souhlasím. To je pak kde kdo mágem.
Bez kouzel potkáš mága snadno, když se vrací z dungeonu. Jinak zakažme meditaci v interiéru dungeonů a vyvarujeme se trapným situacím, kdy mágové meditují těsně za dvěřma bosse a nebo se před ním marchrovsky vypraskají a pak zameditují.
Bez kouzel potkáš mága snadno, když se vrací z dungeonu. Jinak zakažme meditaci v interiéru dungeonů a vyvarujeme se trapným situacím, kdy mágové meditují těsně za dvěřma bosse a nebo se před ním marchrovsky vypraskají a pak zameditují.
Vedoucí týmu Thalie
Re: GS
-zrušení kouzlení vysokých kruhů ze svitků -> souhlas
-zrušení meditace v dungách -> nesouhlas -> dungy jsou často velmi dlouhé (+ cesta k nim) to by do těch dungů už tuplem nikdo nelezl. Ani nevidím důvod, proč by taková meditace měla být trapná. Skupina zjistí, že kousek od nich je nějaký asi vůdce... skupina hlídá a mág(klerik) se venuje meditaci, aby nabral nových sil na souboj s ním. Nevidím v tom žádný problém. Ono docela bohatě stačí, že při těch dlouhých cestách k dungům + jejich samotná rozsáhlost je docela problém při rychlosti růstu únavy (s tím se pak blbě kouzlí)...ted kdyby nemohl ani meditovat..kdo by tam lezl?
-zrušení meditace v dungách -> nesouhlas -> dungy jsou často velmi dlouhé (+ cesta k nim) to by do těch dungů už tuplem nikdo nelezl. Ani nevidím důvod, proč by taková meditace měla být trapná. Skupina zjistí, že kousek od nich je nějaký asi vůdce... skupina hlídá a mág(klerik) se venuje meditaci, aby nabral nových sil na souboj s ním. Nevidím v tom žádný problém. Ono docela bohatě stačí, že při těch dlouhých cestách k dungům + jejich samotná rozsáhlost je docela problém při rychlosti růstu únavy (s tím se pak blbě kouzlí)...ted kdyby nemohl ani meditovat..kdo by tam lezl?
Re: GS
jop stejně je ten systém NWN kouzel hrozně debilní
klasická mana jako HP mi přijde lepší
"připravovat se" na to aby mohla wizna zakouzlit nějaké kouzlo je prostě nelogické,wuzna má umět všechno hned a pořád dokud jí stačí "magická energie"
klasická mana jako HP mi přijde lepší
"připravovat se" na to aby mohla wizna zakouzlit nějaké kouzlo je prostě nelogické,wuzna má umět všechno hned a pořád dokud jí stačí "magická energie"
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: GS
Jsme v NWN, ne v Diablu (sakra, už aby byla ta trojka)Luelle wrote: "připravovat se" na to aby mohla wizna zakouzlit nějaké kouzlo je prostě nelogické,wuzna má umět všechno hned a pořád dokud jí stačí "magická energie"
Re: GS
Proto je třeba rozlišovat zaklínače, kterej má magii vrozenou a nemusí se ji učit a připravovat, a čaroděje, kterej studuje magii, učí se ji a kouzla si připravuje ze svitků a přepisuje si je do magické knihy, ze které si je pak připravuje. Správně by čaroděj bez magický knihy nepřipravil ani prd.Luelle wrote:"připravovat se" na to aby mohla wizna zakouzlit nějaké kouzlo je prostě nelogické,wuzna má umět všechno hned a pořád dokud jí stačí "magická energie"
Vedoucí týmu Thalie
Re: GS
no magická kniha zas není taková nutnost, ale pro složité rituály potřebná je
kouzla jsou prostě rovnice, jejichž strukturu wizna pochopí a proto je může kouzlit kdykoliv, ale zaklínač netuší,co jaké kouzlo dělá, jen ví jak udělat BUM
kouzla jsou prostě rovnice, jejichž strukturu wizna pochopí a proto je může kouzlit kdykoliv, ale zaklínač netuší,co jaké kouzlo dělá, jen ví jak udělat BUM
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: GS
Pardon...ale řešíte tak nějak kraviny, mezi náma 