Balíky v Podtemnu
Re: Balíky v Podtemnu
Dobré dopoledne, zasílám další nedoručitelný balíček. NPC neotevře žádný rozhovor.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Balíky v Podtemnu
Brej den, jak to je s balikama v podtemnu? Planuje se oprava nejak?
Ty co tu byly hlaseny tak stale jsou chybove.
A pridavam jednu chybku co jsem objevil.
Nekde mi reknou ze maj balik pro Liaru v rozkosi a kdyz ho prijmu, dostanu balik pro "drowa" a ten Liara neprijme. Ze prej nic nemam.
Ty co tu byly hlaseny tak stale jsou chybove.
A pridavam jednu chybku co jsem objevil.
Nekde mi reknou ze maj balik pro Liaru v rozkosi a kdyz ho prijmu, dostanu balik pro "drowa" a ten Liara neprijme. Ze prej nic nemam.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Balíky v Podtemnu
Nomisek se doženil, po líbánkách se doufejme vrhne na craft, balíky problém jsou, ale myslím že truhlárna je průser větší.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- Temnastrana
- Nováček
- Posts: 48
- Joined: 17:27 26. Mar 2009
Re: Balíky v Podtemnu
Ano rozhodně je truhlařina důležitější + oprava dřevařiny aby trvala stejně dlouho jak ostatní podružné crafty.
Ale přece jen to sem napíši, protože tato oprava je vcelku rychlá, minimálně ten krejčí.
Elrade v Xi´Anine chrámu v Charaxassu – tato postava nenalezena(vím, že tam bývala, ale teď tam prostě není)
Drowovy v doupeti rozkose v Charaxassu – také nenalezen, ani v prvním patře (prosím pozor, do prvního patra nedávat – vstup stojí 100zl, tedy by cca. 50% balíků byla prodělečná)
Frobo Che´el obchodní čtvrť, krejčí – nemá dialog
Ale přece jen to sem napíši, protože tato oprava je vcelku rychlá, minimálně ten krejčí.
Elrade v Xi´Anine chrámu v Charaxassu – tato postava nenalezena(vím, že tam bývala, ale teď tam prostě není)
Drowovy v doupeti rozkose v Charaxassu – také nenalezen, ani v prvním patře (prosím pozor, do prvního patra nedávat – vstup stojí 100zl, tedy by cca. 50% balíků byla prodělečná)
Frobo Che´el obchodní čtvrť, krejčí – nemá dialog
Hignar Krvák - zákeřný válečník
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Balíky v Podtemnu
hlasit se to musi.
ano musi, ja si v tom uz delam prehled, a pak to bdu delat vse postupne. co se nikdy nenahlasi nema zadnou sanci, aby se opravilo
ano musi, ja si v tom uz delam prehled, a pak to bdu delat vse postupne. co se nikdy nenahlasi nema zadnou sanci, aby se opravilo
A zase se craftí...