(muzu 26 i 27 a mozna i 1.1. pokud stacim vystrizlivet
Takze zakladam novy tema kvuli hlasovani takze to muzete sloucit
Ono po ty kalbe...esli vubec nekam dojdeteSeth-Plzen wrote:Přesně tak, bych to nechal na toho prvního. To stejně bude většina lidí doma po kalběAznar wrote:hmm ja sem skoro za kdykoliv k veceru, klidne i 26., ale od 15h je teda sakra brzo, to spousta lidi bude nekde u pribuznych.
Toho 26. nemůžu na sto procent