Nova pravidla - Timestop
Nova pravidla - Timestop
Pravidla
- Sesílání útočných kouzel se v timestopu ať už na pc nebo npc NESMÍ.
-Sesílání omamných kouzel se v time stopu ať už na pc nebo npc NESMÍ.
- Boostění sebe nebo jiných pc se v timestopu smí.
- Vyvolání summona při timestopu se smí.
- Summon při timestopu útočit NESMÍ.
- Útočení pěstí, zbraní, holí se v timestopu na pc a npc NESMÍ.
Jinými slovy se v timestopu nesmí provádět žádná útočná akce!
--------------------------------------------------------------------------------
V praxi není možné zabránit tomu, aby třeba epický drak nebo další summony při vyvolání v timestopu zaútočily.
Ten drak si prostě tu auru strachu hodí. Podobně další sumony s podobnými vlastnostmi.
Z hlediska prakticke nedodrzitelnosti a vzhledem k tomu, ze se to dotyka CvC vysokych urovni, kde preci jen to lidi casto berou vazneji, kdyz prijdou o nejakou tu uroven, doporučuji přehodnotit nebo vyjasnit pravidlo:
- Summon při timestopu útočit NESMÍ.
Totiz ona ta bytost se tam objevi v prubehu timestopu a timestop se na ni proto nevztahuje. Je to stejne, jako kdyz projdu treba s valecnikem do oblasti, ve ktere je momentalne seslan timestop. Tak se samozrejme hybat a utocit normalne mohu - to kouzlo uz mne nechytne. Leda tedy, ze by se to pravidlo vztahovalo i na postavy, ktere v timestopu nejsou a ani nejsou sesilatelem. Proto se take summon v timestopu vyvolava.
Je to spise technicka poznamka aby se predeslo budoucim hadkam o to, zda aura strachu od draka, kterou si hodi automaticky (a je to rozsirena CvC taktika epickych urovni) je utok nebo ne a podobne...
- Sesílání útočných kouzel se v timestopu ať už na pc nebo npc NESMÍ.
-Sesílání omamných kouzel se v time stopu ať už na pc nebo npc NESMÍ.
- Boostění sebe nebo jiných pc se v timestopu smí.
- Vyvolání summona při timestopu se smí.
- Summon při timestopu útočit NESMÍ.
- Útočení pěstí, zbraní, holí se v timestopu na pc a npc NESMÍ.
Jinými slovy se v timestopu nesmí provádět žádná útočná akce!
--------------------------------------------------------------------------------
V praxi není možné zabránit tomu, aby třeba epický drak nebo další summony při vyvolání v timestopu zaútočily.
Ten drak si prostě tu auru strachu hodí. Podobně další sumony s podobnými vlastnostmi.
Z hlediska prakticke nedodrzitelnosti a vzhledem k tomu, ze se to dotyka CvC vysokych urovni, kde preci jen to lidi casto berou vazneji, kdyz prijdou o nejakou tu uroven, doporučuji přehodnotit nebo vyjasnit pravidlo:
- Summon při timestopu útočit NESMÍ.
Totiz ona ta bytost se tam objevi v prubehu timestopu a timestop se na ni proto nevztahuje. Je to stejne, jako kdyz projdu treba s valecnikem do oblasti, ve ktere je momentalne seslan timestop. Tak se samozrejme hybat a utocit normalne mohu - to kouzlo uz mne nechytne. Leda tedy, ze by se to pravidlo vztahovalo i na postavy, ktere v timestopu nejsou a ani nejsou sesilatelem. Proto se take summon v timestopu vyvolava.
Je to spise technicka poznamka aby se predeslo budoucim hadkam o to, zda aura strachu od draka, kterou si hodi automaticky (a je to rozsirena CvC taktika epickych urovni) je utok nebo ne a podobne...
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Nova pravidla - Timestop
EDIT DG: kdyžodpovídáš na příspěvek na dtvým, nevkládej citace, zejména ne pokud jsou takhle dlouhé. Je to zbytečné a navíc to zabírá spoustu místa, takže topic není přehledný.
pardon, že jsem tak smělá, ty pravidla k TS, to je vtip, nebo fakt?
pardon, že jsem tak smělá, ty pravidla k TS, to je vtip, nebo fakt?
Xantipa
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
Re: Nova pravidla - Timestop
A tvůj příspěvek je vtip nebo otázka?Xantipa wrote:pardon, že jsem tak smělá, ty pravidla k TS, to je vtip, nebo fakt?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Nova pravidla - Timestop
Hmm mne je jedno kupodivu. Pokiaľ viem, tak tieto pravidlá platili vždy, nie? Tak neviem, prečo by sa nad ich znovunapísaním mal niekto pozastavovať 
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Nova pravidla - Timestop
Co na tom je tak strašnýho? Vždyt je to jako dřív jen je to ted napsany tak co se vám nelíbí 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Nova pravidla - Timestop
Můžete někdo odpovídat na to co psal Damian?! Já si myslím, že ta úprava v tomhle směru je nutná, čili souhlasím s Damianem...
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Nova pravidla - Timestop
Ad Jachyra a Zachy.
Proc reagujete na neco, cemu nerozumite a co si neoverite a co je vam pripadne i jedno?
Byla zmenena pravidla ohledne:
Toho zda smi utocit summon.
Toho zda smi nekdo utocit fyzicky v timestopu.
Vzhledem k tomu, ze dodrzeni utoku summona neni mozne u nekterych summonu a muze to vyvolat hadky v budoucnu, tak na to upozornuji.
Proc reagujete na neco, cemu nerozumite a co si neoverite a co je vam pripadne i jedno?
Byla zmenena pravidla ohledne:
Toho zda smi utocit summon.
Toho zda smi nekdo utocit fyzicky v timestopu.
Vzhledem k tomu, ze dodrzeni utoku summona neni mozne u nekterych summonu a muze to vyvolat hadky v budoucnu, tak na to upozornuji.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Nova pravidla - Timestop
LDamian, pokiaľ vieš čítať, tak uvidíš, že som reagovala na Xantipu, nie teba
na tvoj príspevok má právo reagovať len niekto z Teamu, najskôr Rejty.
Navrch tvoja otázka sa netýkala priamo fyzického útoku summona, tak neviem prečo tu spomínaš zmenu tohto pravidla (o ktorej viem, lebo nie som jedna zo spamerov, ale aj si veci čítam a myslím, že toto si o mne vedel už pred rokom). Týkala sa nejasnej veci ako je automatická aura strachu, ktorá nepočká na koniec timestopu.
Nabudúce najprv váž a potom buzeruj
PS: rozumiem tomu, mám to overené a zaujíma ma to
Navrch tvoja otázka sa netýkala priamo fyzického útoku summona, tak neviem prečo tu spomínaš zmenu tohto pravidla (o ktorej viem, lebo nie som jedna zo spamerov, ale aj si veci čítam a myslím, že toto si o mne vedel už pred rokom). Týkala sa nejasnej veci ako je automatická aura strachu, ktorá nepočká na koniec timestopu.
Nabudúce najprv váž a potom buzeruj
PS: rozumiem tomu, mám to overené a zaujíma ma to
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Nova pravidla - Timestop
Ok. Jen nedorozumeni, pardon.jachyra wrote:LDamian, pokiaľ vieš čítať, tak uvidíš, že som reagovala na Xantipu, nie tebana tvoj príspevok má právo reagovať len niekto z Teamu, najskôr Rejty.
Navrch tvoja otázka sa netýkala priamo fyzického útoku summona, tak neviem prečo tu spomínaš zmenu tohto pravidla (o ktorej viem, lebo nie som jedna zo spamerov, ale aj si veci čítam a myslím, že toto si o mne vedel už pred rokom). Týkala sa nejasnej veci ako je automatická aura strachu, ktorá nepočká na koniec timestopu.
Nabudúce najprv váž a potom buzeruj
PS: rozumiem tomu, mám to overené a zaujíma ma to
Totiz ja vim, ze Xantipa jako hracka high level casteru a provozovatelka areny ta puvodni pravidla znala a reaguje na jejich novou verzi.
Takze kdyz si napsala ze je ti to jedno a ze tyto pravidla platila vzdy, tak mi nedoslo na koho vlastne reagujes a co tim presne myslis.
PS: kazdopadne uz jsem z toho psani ted za ty dva posledni dny asi unaveny a podrazdeny a tak jsem reagoval trosku neprimerene. Dam si od psani a navrhovani pauzu, ono celkove ty upravy nejak dopadnou a verim ze dobre.
PPS: Jeste at kvuli tomu nepisu dalsi prispevek. Vazim si ochoty celeho tymu naslouchat pripominkam a napadum hracu a schopnosti diskutovat a zvazovat sve vlastni stanovisko. Vzdy jsem to vnimal jako jednu z velmi vzacnych a nesmirne cennych vlastnosti Thalie. Takze diky za vasi trpelivost i snahu!
Timto se zase na cas loucim s forem.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Nova pravidla - Timestop
A co je nutneho na tom abych v TimeStopu nemohl zabijet npc? Na tom je nutneho co prosim vas?
Jo jasny slovickareni, tak to ale nerikejte, pokad to tak nemyslite pak. A pokad to tak myslite, tak mi zodpovezte jen jednoduchou otazku: Co je tak nutneho na tom, abych nemohl z TimeStopu zabit NPC?
Jo jasny slovickareni, tak to ale nerikejte, pokad to tak nemyslite pak. A pokad to tak myslite, tak mi zodpovezte jen jednoduchou otazku: Co je tak nutneho na tom, abych nemohl z TimeStopu zabit NPC?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Nova pravidla - Timestop
tak jelikoz doslo ke zmenam v pravidlum (nebudu psat jestli se mi libi nebo ne,pac to je fuk,uz jsou nove zmenene a proste to tak bohuzel je)s tema summonama,tak chci vedet to kvuli cemu zakladal rozumny LDamian tento topic......pac presne tenhle pripad chci vedet aby nedoslo k hadkam.............ten chlap ma jako vzdy pravdu az me s tim stve 
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Nova pravidla - Timestop
...není pro snílky horšího souseda, než inteligentní vizionář se smyslem pro realitu!G14 wrote:...ten chlap ma jako vzdy pravdu az me s tim stve
P.S.
Sice jsou tu dva paraelní topicy - o GS a o TStopu, ale přijde mi, že souvisí. Osobně mám z diskuze pocit, že kouzla, která systémově dovolují "beztrestné" zabíjení mají být změněna na kouzla "čistě" úniková/dávající čas na boosty?
Systémově nějak fungující(nefungující) kouzla, se omezují OOC pravidly s tím, že se spoléhá na omezení z "dobré" vůle hráčů, že je nebudou používat v jejich "brutální" podobě?
P.P.S.
Do kouzlení vůbec, ale vůůůůbec nevidím, takže nepřispívám k tomu zda kouzla zkrátit/prodloužit/zrušit/změnit.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Nova pravidla - Timestop
no tos napsal zajimave,ale v podstate to tak asi bude .........akorat s tim,ze hraci to musi dodrzovat ty pravidla nebo je stihne trest,at uz to na ne nekdo naprasi nebo ho pozoruje DM,ktere nikdy nespi........
me se tema pravidlama osobne hodily brutalni vidle do zad............kdyz me se furt neveri ze mag a zaklinac je nebe a dudy.........ted abych vsechno prekopala a me se taaaaaaaaak nechce
jak s tou aurou draka teda?
ja ho vyvolam v time stopu,on si hodi automaticky tu svoji auru a bude stat a cumet........vsechny v aure ta jeho aura ale vydesi a pak budou hadky o tom zda se to smi nebo ne.........jak psal LDamian.......tohle je otazka pro predem vytvoreny topic ve flamu aby se tomu predeslo do budoucna........
s ostatnimi summony je mi to jasne......prosim o vyjadreni teamu
me se tema pravidlama osobne hodily brutalni vidle do zad............kdyz me se furt neveri ze mag a zaklinac je nebe a dudy.........ted abych vsechno prekopala a me se taaaaaaaaak nechce
jak s tou aurou draka teda?
ja ho vyvolam v time stopu,on si hodi automaticky tu svoji auru a bude stat a cumet........vsechny v aure ta jeho aura ale vydesi a pak budou hadky o tom zda se to smi nebo ne.........jak psal LDamian.......tohle je otazka pro predem vytvoreny topic ve flamu aby se tomu predeslo do budoucna........
s ostatnimi summony je mi to jasne......prosim o vyjadreni teamu
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Nova pravidla - Timestop
LD psal PS: kazdopadne uz jsem z toho psani ted za ty dva posledni dny asi unaveny a podrazdeny a tak jsem reagoval trosku neprimerene. Dam si od psani a navrhovani pauzu, ono celkove ty upravy nejak dopadnou a verim ze dobre.

Tak tuhle vetu uz od tebe ctu v poslednich mesicich uz snad po treti...
Tak tuhle vetu uz od tebe ctu v poslednich mesicich uz snad po treti...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Nova pravidla - Timestop
summoni na blizko: u tech stací rozkazat zustan na miste.LDamian wrote:Ad Jachyra a Zachy.
Proc reagujete na neco, cemu nerozumite a co si neoverite a co je vam pripadne i jedno?![]()
Byla zmenena pravidla ohledne:
Toho zda smi utocit summon.
Toho zda smi nekdo utocit fyzicky v timestopu.
Vzhledem k tomu, ze dodrzeni utoku summona neni mozne u nekterych summonu a muze to vyvolat hadky v budoucnu, tak na to upozornuji.
range a caster summoni: tem rozkázat následovat a nemeli by chvili utocit ani kouzlit, ta chvilka by mela byt naprosto dostacujici nez skonci TS
Ovsem by chtelo to vyzkouset nejlip treba v arene, presto si myslim ze to tak bude fungovat a to i kdyz bude server temer prazdnej nebo naopak narvanej lidma
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC