CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No moment! Já ty lázně dělám proto, aby se má postava (žena) mohla jít vykoupat... Tak to teda ne
)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Vzpamatujte se lidi. Karatha je cudný království, postavený na tradicích celestialů, Světla, nebešťanů a kde vládne železnou rukou církev. Jestli chcete veřejný lázně kam budou chodit ženy, postavte si je v Podtemnu nebo tak... Jestli vleze do společnejch lázní ženská postava, a zahlídnu jí, necham jí vypálit cejch povětrnice. Beztak je půlka serveru chce jenom proto aby tam mohla provozovat prasárny - takže tudy ne.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
no oddělená koupelna pro ženy by být mohla, ale společné vážně ne
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ještě soukromou místnost pro Arii, kam bude moct vlízt jen ona a né jinam, aby ostatní měli klid 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
to není špatnej nápadde Aers wrote:Ještě soukromou místnost pro Arii, kam bude moct vlízt jen ona a né jinam, aby ostatní měli klid
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
me se ty lazne libi
take bych radeji byla pro rozdelene na damskou a panskou cast 
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Dobrá dobrá..takže velice dobře rozdělené a hlídané sekce ... co naděláme.. aneb když církev vládne opravdu dle svých zásad a né jen tak na oko. 
.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
jaká církev? inkvizitora vyhnali a vládne kancléř ne?
každopádně lázně jako lázně by měly mít veřejnou část, kam se chodí ve společensky přípustném koupacím oděvu (ne plavky, oděv, který zahaluje mnohem víc než nějaké bikiny) a kde si klidně i smetánka mezi sebou povídá no a pak několik soukromých částí, kde se provádí očista a kam tudíž nesm téměř ani cizí osoby stejného pohlaví, natož pohlaví opačného
tak to vidím já
edit: *představuje si jak rdd s imkou na oheň se snaží vypálit nějakou lilii na rameno*
každopádně lázně jako lázně by měly mít veřejnou část, kam se chodí ve společensky přípustném koupacím oděvu (ne plavky, oděv, který zahaluje mnohem víc než nějaké bikiny) a kde si klidně i smetánka mezi sebou povídá no a pak několik soukromých částí, kde se provádí očista a kam tudíž nesm téměř ani cizí osoby stejného pohlaví, natož pohlaví opačného
tak to vidím já
edit: *představuje si jak rdd s imkou na oheň se snaží vypálit nějakou lilii na rameno*
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
lacarant neni celá inkvizice a inkvizice neni celá církev...
pokud má někdo imku na oheň, lze mu ho třeba vyleptat kyselinou nebo vytetovat...
neboj poradíme si.
ber to jako středověk do lázní běžně chodí muži všech tříd plus ženy lehších mravů, ženské lázně musí mít oddělenou část. povídat si leda tak přes zástěny, to je max.
tolik jen k těm šlechtičnám atd.
pokud má někdo imku na oheň, lze mu ho třeba vyleptat kyselinou nebo vytetovat...
ber to jako středověk do lázní běžně chodí muži všech tříd plus ženy lehších mravů, ženské lázně musí mít oddělenou část. povídat si leda tak přes zástěny, to je max.
tolik jen k těm šlechtičnám atd.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
a zas přidám svůj názor, středověk je sice hezká věc, ale je moudré dodržovat uplně všechno do puntíku? Když uděláš lázně uzavřené, budou tam hráči opravdu chodit jen provozovat v soukromí prasárničky. Když to uděláš tak jak jsem říkal já, budou tam moct chodit klábosit podobně jako třeba do hospody.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Do reálií nemám co mluvit, ale s prominutím mi vždy přišlo, že fantasy se od středověku právě v těchto oblastech ohledně mravů poněkud oddaluje, podobně jako se oddaluje od problému nevolnictví atd. Je to takový metagame ve fantasy mezi hratelností pro nás a středověkými mravy, aneb "dobrá hrajte si i ženské, dáme vám možnost s nima i žít" 
.
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
turiel wrote:me se ty lazne libitake bych radeji byla pro rozdelene na damskou a panskou cast
Jasně, super nápad, holky si budou užívat samy
a chlapi at si chlastaj pivo a nevočumujou
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
nejde ot o dodržovat alepě středověk, ty věci měly všechny své opodstatnění. v lázních si muži dopřávali splečnost lazebnic (např. Václav IV.) proto tam ženy měly zapovězen přístup. Žena z vyšších kruhů, nai běžná měšťanka proto do lázní ve společnosti mužů nepůjde.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To řešíte pořád ty společné, nebo je problém i v oddělených?
Protože ty moje jsou oddělené a pomocí pár skriptů i hlídané, aby nikdo nelezl tam, kam nemá...
Proti společným jsem určitě, protože je to blbost. A to poměrně i v dnešní době, pokud tam člověk má být nahý
) Nehledě na to, že tady by byl k dispozici "koupací obleček".
Proti společným jsem určitě, protože je to blbost. A to poměrně i v dnešní době, pokud tam člověk má být nahý
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Zatím co tu řešíte kryté lázně, moje holky by ocenily, kdyby se dalo v jezírku u Ivory si zaplavat a na ostrůvku se slunit....Nayra wrote:To řešíte pořád ty společné, nebo je problém i v oddělených?Protože ty moje jsou oddělené a pomocí pár skriptů i hlídané, aby nikdo nelezl tam, kam nemá...
Proti společným jsem určitě, protože je to blbost. A to poměrně i v dnešní době, pokud tam člověk má být nahý) Nehledě na to, že tady by byl k dispozici "koupací obleček".
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť