---Klub přátel permanentní smrti---

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Inulthor
Nováček
Posts: 26
Joined: 17:48 09. May 2010

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by Inulthor »

Já v té solidaritě vidím to, že bych nerad, aby se tu vyskytlo nějaký hovado, který si přečte seznam a začne jen tak z rozmaru ty postavy vyhlazovat. Mám svoje důvody proč hrát takhle veřejně na perma smrt a hlavně je to moje starost a pokud se to někomu nelíbí, at mi klobouk políbí.
Šel chlapeček na kopeček,
rozepl si poklopeček.
"To jsem rád, to jsem rád,
že se můžu vyčůrat."
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by sandoftime »

Bluud_Elf wrote:
sandoftime wrote:Úplně klidně vás bez ohledů vybiju do jednoho, s čistým svědomím. Hraju tieflinga a přesto nemám rád drowy, z důvodů, které mi k tomu dali samotní drowové. Budu-li mít možnost zabít drowa, udělám to. Je mi uplně jedno, že tím pro vás vaše postava skončí, je to vaše volba. Dovolávat se nějaké solidarity, je blbost, nikdo vás totiž k hraní takové pakárny nenutí.

Edit: ne, nebudu mít černé svědomí ani v případě, že někomu sám způsobím permku, přestože já na ni nehraju a hrát nebudu
Tak pokud ti jde jen o to, abys nas nasel a zabil a nebudes brat ohledy na nizkej level, tak si samozrejme nesmazu postavu. Jedna z veci je nechat se zabit creeperem na velkym levelu bez nejakyho oduvodneni a jina vec je umrit behem dobre hry s hracem co pro to bude mit duvod. Kazdopadne diky za tve prinosne nazory ohledne tohoto topicu. :lol:
tak pak nevykládej jak jsi strašně dobrý HCRP hráč co hraje na permku, když na ní nehraješ
btw. to že se nějaká banda rozhodne zviditelnit tím, že začne pokřikovat "my jsme HCRP oldskůleři, my hrajeme na permku a vy jste mńě než my, protože to tak nehrajete" z vás stále nedělá víc než jsou ostatní

je to jen exhibice, ale když vám to dělá dobře...
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Lidda
Měšťan
Posts: 209
Joined: 21:48 01. Mar 2010

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by Lidda »

Tak polopatě, mě osobně nebaví hrát nonRP stylem:
Lidda wrote:Ne každej RP hráč je smířenej s tím, že postava co zemře v CvC se božím přičiněním znovu dostane do světa a například úkladná vražda tak skončí jen ztrátou paměti dotyčného - zkuste pak vysvětlit svýmu zaměstnavateli, že ta postava co potkal před dvěma dni je ve skutečnosti už tejden mrtvá.
Proto ten klub vznikl, vic v tom hledat nemusíte.
User avatar
Bluud_Elf
Obyvatel
Posts: 121
Joined: 02:16 02. Mar 2010
Location: London
Contact:

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by Bluud_Elf »

sandoftime wrote:
Bluud_Elf wrote:
sandoftime wrote:Úplně klidně vás bez ohledů vybiju do jednoho, s čistým svědomím. Hraju tieflinga a přesto nemám rád drowy, z důvodů, které mi k tomu dali samotní drowové. Budu-li mít možnost zabít drowa, udělám to. Je mi uplně jedno, že tím pro vás vaše postava skončí, je to vaše volba. Dovolávat se nějaké solidarity, je blbost, nikdo vás totiž k hraní takové pakárny nenutí.

Edit: ne, nebudu mít černé svědomí ani v případě, že někomu sám způsobím permku, přestože já na ni nehraju a hrát nebudu
Tak pokud ti jde jen o to, abys nas nasel a zabil a nebudes brat ohledy na nizkej level, tak si samozrejme nesmazu postavu. Jedna z veci je nechat se zabit creeperem na velkym levelu bez nejakyho oduvodneni a jina vec je umrit behem dobre hry s hracem co pro to bude mit duvod. Kazdopadne diky za tve prinosne nazory ohledne tohoto topicu. :lol:
tak pak nevykládej jak jsi strašně dobrý HCRP hráč co hraje na permku, když na ní nehraješ
btw. to že se nějaká banda rozhodne zviditelnit tím, že začne pokřikovat "my jsme HCRP oldskůleři, my hrajeme na permku a vy jste mńě než my, protože to tak nehrajete" z vás stále nedělá víc než jsou ostatní

je to jen exhibice, ale když vám to dělá dobře...
Dela nam to dobre. Tak tak. Kazdopadne ocividne nemas naprosto predstavu o cem se tu bavime a ja rozhodne mam lepsi veci na praci, nez se tu s tebou dohadovat, nehlede na to, ze me vubec nezajima tvuj nazor, kdyz ses uplne mimo. Hraj si jak uznas za vhodny a jak te bavi. My udelame to samy. A pokud te muzu poprosit, nevyuzivej tehle topic na to, abys nam dokazal jak jsme neschopny, trapny, ubohy a podobne. Stacilo napsat, ze s klubem nesouhlasis a ne nas tady urazet. Uzivej si hru.
Diky za pochopeni.

((dalsi odpoved na flame uz psat nebudu))
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."

Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Image

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by sandoftime »

Ikstremist wrote: Lidda a spol kterej tenhle spolek založili maj odehráto mrte víc na HCRP serverech než vy co tady svoje svědomí řešíte.
ano ano, vy a vaše grupka bůhví odkud jste ti skuteční erpíci a my ostatní nic nechápeme, ničemu nerozumíme a rp hrát neumíme
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Lidda
Měšťan
Posts: 209
Joined: 21:48 01. Mar 2010

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by Lidda »

sandoftime wrote: ano ano, vy a vaše grupka bůhví odkud jste ti skuteční erpíci a my ostatní nic nechápeme, ničemu nerozumíme a rp hrát neumíme
Je vidět, že jsi přečetl jen pár posledních příspěvků : )
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by monstera »

Lidda wrote:
sandoftime wrote: ano ano, vy a vaše grupka bůhví odkud jste ti skuteční erpíci a my ostatní nic nechápeme, ničemu nerozumíme a rp hrát neumíme
Je vidět, že jsi přečetl jen pár posledních příspěvků : )
To není poprvé, že přišel někdo od jinud a ještě než se rozkoukal nám tu začal vykládat, jak by to tady mělo bejt....
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Thenesen
Měšťan
Posts: 181
Joined: 21:00 14. Mar 2010

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by Thenesen »

sandoftime ma dobry nazory :) presne takto to vidim ja... napodobne neubudu met zadny vycitky svedomi,kdyz vas zabiju... :D :D
Scrio

Thenesen
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by zachy »

všichni wrote: ....
Já bych to vůbec neřešil... :roll: Nebo aspon přesunul do :arrow: Flames
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by Luelle »

Mno...

mě takové zviditelňování vskutku nepřijde vhodné, o permanentí smrti si má rozhodnout hráč sám a dělat nějaký spolek je naprosto zbytečné.

A ohýbat charaktery postav, jen protože hráč chce hrát na permku? To mi nepřijde v pořádku

Permka má význam jen u "velkých" příběhů - pokud se jedná o dlouhodobý konflikt, zločin, nebo pokud hráče už postava nebaví a její vraždou chce rozpoutat příběh a začít postavu novou - to jsou důvody pro pemrku

ale že někdo prohlašuje, že hraje na permky a pak brečí a obvinuje dalěího,když ho jeho postava sejme z jeho pohledu "jen tak" je čistě jeho problém sám si určil, žeto bude pemrka a hráče,který ho zabil by to nemělo co zajímat,jeho se toto rozhodnutí netýká a pokud má dotyčný zabitý pocit, že to nebyla smrt jakou by si postava "zasloužila" nemusí permku zahrávat, ale rozhodně žádné obvinování o nedostatku solidarity
Vše je jen o soudnosti a jako někdo nemůže po někom vyžadovat pemrku,nikdo další nemůže požadovat,aby ohýbal charakter postavy a postavu nezabil, jen protože hráč ohlašuje, že by to pro něj permku znamenalo - to je opravu nepěkněé OOC ovlivování hry
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by Derken- »

sandoftime wrote:...
Založíme klub tupých PK? :twisted:

*joke* :D :D
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by sandoftime »

a očíslujem se... TPK1, TPK2 a tak... to už jsem někde viděl...
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Thenesen
Měšťan
Posts: 181
Joined: 21:00 14. Mar 2010

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by Thenesen »

Derken- wrote:
sandoftime wrote:...
Založíme klub tupých PK? :twisted:

*joke* :D :D
dobrej napad docela :)
Scrio

Thenesen
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by Bahnak »

No, stále vedu nejdelším příspěvkem a děkuji že mě skoro nikdo necitoval a jinak neshazoval.
Psal jsem fakta, hlavně proto, aby "noví" věděli jak se u "nás" hraje.
Sandoftime má u mě zlatého bludišťáka, jeho příspěvky bych tesal :-D

Pro KPPS:
Až nás poznáte, zjistíte, že CvC je zde víseméně na denním pořádku.
Nikdo z těch, které jen nepatrně znám, nezabíjí PK stylem (uvidim, umlatim, oberu, jdu)
NIKDO
Hrajeme Drowy, tudíž přepadáváme (co jinýho taky máme dělat že...)
Pokud postava projeví alespoň trochu invence a do toho talku natluče něco alespoň trochu rozumného, na 99 procent ji nezabijeme.
Pokud píše kraviny typu: "Im GOD, you are LOOSERS", frčí k rohatýmu express. (srát na kebulku si nenecháme že...)
Permku jsem na Thálce zažil už dostkrát. To už je o IC dění a o tom, jak se má příběh vyvíjet.
Permku si dávají hráči sami (text Luelle), když cítí že to tak má být.
Permku dávají DMka(vyjmečně), když cítí že je to tak správné.
Takhle to funguje a na Thalii fungovat bude.

Můžete z toho mít strach, nemusí se vám to líbit protože to jinde fungovalo jinak.
Můj názor je podobný jako Sandoftime, akorát vám ho nebudu tak mlátit o hlavu.
Chápu (ano, pochopil jsem hned ze startu) o co KPPS jde, ale věřte nebo ne, je to úplně zbytečné.
Zapomeňte na paranoiu, že vás někdo stále jen sleduje s cílem: KILL
Raději se bavte, vytvářejte děj, užívejte si toho, že se stále něco někde děje, že nám WB a Team pořád posílá nové a nové vymoženosti.
Až se trochu rozkoukáte, věřím že pochopíte, že celý tento topic, byl z 99 procent zbytečný.
(to jedno procento byl sandoftime - ze židle jsem se zkulal jen raz, ale stálo to za to)

Aloha a fun!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Post by Miky »

Luelle wrote:...
Postavy které nerespektují smrt mají taky pokřivené charaktery...

Permkař hlavně nechce umřít zbytečně. Mezihráčská solidarita neznamená, že se permkař nemá zabíjet, ale brát ohled na fakt, že smrt pro něj může být konec hraní postavy, tzn. sehrát ji s ním co nejlíp a samozřejmě zvážit i jiné možnosti (kolikrát pro něj horší a potupnější než smrt).

Sama jsi napsala, že si má o permce každý rozhodnout sám, takže můžou být i jiné důvody než "velké" příběhy a omrzení postavy. Někdo prostě hraje postavu "hlouběji" (záměrně nepoužiju termín HCRP, aby se neozvali potrefení creepeři), baví ho větší realističnost, rizikovost a chce se vyhnout absurditám a okecávání smrti.

Někdo se dokonce rozbrečel? Holt nejsou všichni otrlí drsňáci co jednají "bez výčitek".

Proč třeba hru i trochu neovlivnit, když se pobaví obě strany? Přece i samotný výraz "hra" vyjadřuje "ovládání" a tedy i "ovlivňování".

Jinak jsem taky permkař, ale hrát ji v podtemnu mi přijde jako extrém :D
Locked