Vždy po nějaké době Vyvolaný stínový Ďábel přestane bojovat a jen hledí jak je jeho pán bit...
Příkazy, Stůj nebo Následuj plní v pořádku i nadále, ale protivníky nevnímá...
Zrádný stínový ďábel
Zrádný stínový ďábel
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe
Re: Zrádný stínový ďábel
to je nwn záležitost
s tím se musíš smířit
s tím se musíš smířit
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Zrádný stínový ďábel
jjj, není to chybka vyloženě jen tohodle "kámoše"
podobně bugujou všichni "kámoši" (summoni, přítelíčci a pár PC taky
)
Osobně mi někdy AI přijde nějak mo veselá, summon ztuhne, kouká, vrtá se v nose, poodejde si, pak se vzpamatuje, napůl cesty se o něco blokne, znovu se štárá v nose a pak vesele mává umírajícímu pánovi.
Dělo se to i v single NWN, jde prostě o vtipně nastavene AI, programátoři chtěli prostě slyšet naše naštvané výkřiky, tlučení do myši a klávesnice a vzteklé dupání nohou
Přesně jak píše blondýna, musíš se smířit... (a nebo vypít flašu invisible, on tam časem dojde bobek summonovanej)
podobně bugujou všichni "kámoši" (summoni, přítelíčci a pár PC taky
Osobně mi někdy AI přijde nějak mo veselá, summon ztuhne, kouká, vrtá se v nose, poodejde si, pak se vzpamatuje, napůl cesty se o něco blokne, znovu se štárá v nose a pak vesele mává umírajícímu pánovi.
Dělo se to i v single NWN, jde prostě o vtipně nastavene AI, programátoři chtěli prostě slyšet naše naštvané výkřiky, tlučení do myši a klávesnice a vzteklé dupání nohou
Přesně jak píše blondýna, musíš se smířit... (a nebo vypít flašu invisible, on tam časem dojde bobek summonovanej)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Zrádný stínový ďábel
drž si summona u sebe, mělo by pomoct dát mu příkaz k utoku když ty sám zautočíš, jak klasicky z kruhového menu, tak to lze udělat přes voice chat kombinací v+v+r
osobně jsem hrával classy se summonem, hlavně hraničáře, moc se mi to nestávalo, rád jsem totiž svoje přítelíčky přebaloval, pamatoval si jaký mají příkaz, co dělají atd.
naopak o tomhle bugu vím, dá se zneužít proti summonům NPC kouzelníků, necháš na sebe summona zautočit, utíkáš mu nejlépe dlaeko od jeho pána, summon se po nějaké době rozhodne že by bylo záhodno se k pánovi vrátit, odběhne k němu zpátky a od té chvíle už chodí za pánem jak pejsek a ty ho můžeš zmastit bez rizika že na tebe summon zautočí
ne, nenavádím nikoho k bugování, pouze říkám jak to funguje, dávej svým summonům příkazy a bude to dobré
osobně jsem hrával classy se summonem, hlavně hraničáře, moc se mi to nestávalo, rád jsem totiž svoje přítelíčky přebaloval, pamatoval si jaký mají příkaz, co dělají atd.
naopak o tomhle bugu vím, dá se zneužít proti summonům NPC kouzelníků, necháš na sebe summona zautočit, utíkáš mu nejlépe dlaeko od jeho pána, summon se po nějaké době rozhodne že by bylo záhodno se k pánovi vrátit, odběhne k němu zpátky a od té chvíle už chodí za pánem jak pejsek a ty ho můžeš zmastit bez rizika že na tebe summon zautočí
ne, nenavádím nikoho k bugování, pouze říkám jak to funguje, dávej svým summonům příkazy a bude to dobré
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Zrádný stínový ďábel
Tak jo díky, zkusím to. Ne ten bug ale držet si ho u těla
.
Většinou se to projeví právě když ho nechá msstát na místě a pak se vracím nebo ho posílám za mnou.
Většinou se to projeví právě když ho nechá msstát na místě a pak se vracím nebo ho posílám za mnou.
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe