a zase barvíř

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

a zase barvíř

Post by Silvaner01 »

V noci před restartem mě to padlo zrovna při předělávce šatů u barvíře,
do restartu už jsem lognout nestihnul a po něm mi samozřejmě šaty zmizely,
což by nebyla taková tragedie, jako spíš to že mi to po odchodu napsalo,
že jsem odnesl něco, co jsem neměl a teď se mnou nechtějí některý npc obchodovat
/např krejčí, nebo zlatník/. Šaty vem čert ty si koupim nový :)

Už to tu bylo někde rozepsáno myslím od Rotony.
Proto prosím WB aby mi nějak tu nálepku zloděje odpreparovali.
/Larča zloděj není a celkem ji to vadí když jí Npc tak nadávají/ :twisted:
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: a zase barvíř

Post by -darkvision- »

Proč tam chodíte před restartem?
Tak tam nechodte pred restartem proste. Az po restu. Zadna veda, nic tezkeho.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: a zase barvíř

Post by Silvaner01 »

-darkvision- wrote:Proč tam chodíte před restartem?
Tak tam nechodte pred restartem proste. Az po restu. Zadna veda, nic tezkeho.

třebas proto že se tam neplánovaně zdržíš od pulnoci :P
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Palgor
Nováček
Posts: 1
Joined: 11:36 19. Sep 2008

Re: a zase barvíř

Post by Palgor »

Taky hlásim ztrátu šatu po neplánovanym pádu serveru předevčírem(?) :(
Palgor,postava Claire,plášť obrany obarven na 60.
Ve dne makam a počkat si na restart do 2 hodiny a pak jít za barvířem :shock: ?Spíte vy někdy :lol: :lol: :lol: ?
Locked