Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.
Moderators: DM , WB
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 18:21 10. May 2007
Pridane dalsie modely zbrani. Zoznam je na prvej stranke celkom hore.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264 Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by Rejty » 19:10 10. May 2007
Uz se na to tesim!
Vedoucí týmu Thalie
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 14:59 12. May 2007
Zistil som ze bioware urobil malu chybu ked vkladal viditelne plaste do 1.68 verzie. Tak som nasiel a opravil tu chybu v modele tela cloveka. (ta chyba by mi sposobovala zle natocenie zbrani a musel by som ich uplne prerobit)
Odladil som tiez svoj Exporter a vyrobil aj lepsi Importer modelov. Takze praca sa mi teraz ulahci o dost. (predtym som rucne v notepade editoval modely
)
Takze vsetky modely zbrani/stitov atd su uz hotove. Idem ich pootacat a poposuvat aby sedeli spravne na postave.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 19:46 12. May 2007
Na dnes uz mam dost tvorenia,takze na zaver mala ukazka.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Hassan
Šlechtic
Posts: 362 Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:
Post
by Hassan » 19:50 12. May 2007
Hmmm.....Tak tohle se mi zamlouva!Vypada to hodne slusne jen tak dal
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274 Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:
Post
by Žorž » 19:59 12. May 2007
Ó!
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047 Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by igor » 18:11 13. May 2007
Sem zvědavej jak budou vypadat postavy co ponesou z Tartenu 30 štítů a 20 mečů na prodej
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 18:49 13. May 2007
Asi ta prekvapim ked poviem ze bude na nom vidno len 1 stit a dalsich 100 bude mat v tom malom batohu ktory nebude vidno. Asi tak no..
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Sokar
Nováček
Posts: 38 Joined: 19:00 28. Apr 2007
Post
by Sokar » 20:41 14. May 2007
Pekne
Krus Kolohnát - smrdutý půlork
Farim - trpasličí bojovník
Theo
Měšťan
Posts: 227 Joined: 01:49 28. Apr 2007
Post
by Theo » 07:50 15. May 2007
Ako poznam Sylmaela, tak to bude aj hodne vymakane
Ora et Labora
Pajule
Bůh
Posts: 4710 Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem
Post
by Pajule » 18:26 15. May 2007
chacha na Thalii je proste vzdycky na co se tesit!!
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 19:30 17. May 2007
Momentalny stav projektu
Modely zbrani, stitov, sipov 100%
Scripty na vizualizaciu cca 95%
Prisposobenie zbrani podla modelu rasy:
Clovek/Pulelf 100%
Elf 100%
Trpaslik 100%
Pulcik 100%
Gnom 100%
Pulork 100%
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 23:53 18. May 2007
Hotovo... po niekolkych tyzdnoch prace konecne vysledok. Snad ked panbozko da, tak to uvidite vsetko zajtra asi poobede na serveri.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Michal
Obyvatel
Posts: 138 Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:
Post
by Michal » 10:47 19. May 2007
jů, bezva
DM
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 13:28 20. May 2007
Ok Rejty, mozes dat tento topic do kosa.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...