kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by Silvaner01 »

uf , začínám tu z toho mit dobrej guláš :(

kouzlo silnější kouzelná zbraň by mělo dávat posílení na zbrani +1 ab, za 3 lvl postavy do maxima +5,
když ho sešlu na zbran která má vylepšení +1 standartní, tak se na ni zobrazí
/+1 posílení dočasné/, misto +3 dočasné za 9 lvl barda...
navic se to vubec nezobrazí ve výpisu u postavy, kde se zobrazuje AB.

Není někde vypsána délka pusobení ostatních kouzel, protože to co je v popiskách kouzel
tady ani trochu neplatí, ať se to týká kouzel na ability, nebo invisek a ostatních?
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by Istvan »

Tak podobna otazka je tu kazdy tyden, Thalie ma sve upravy kouzel.
prosim zde nahlednout...
http://thalie.pilsfree.cz/upravy-kouzel ... ani-49.htm

vytazeno-
"Silnější magická zbraň, magické roucho:
-dává bonus vylepšení +1/5 úrovní (max. +5)"
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by Silvaner01 »

Istvan wrote:Tak podobna otazka je tu kazdy tyden, Thalie ma sve upravy kouzel.
prosim zde nahlednout...
http://thalie.pilsfree.cz/upravy-kouzel ... ani-49.htm

vytazeno-
"Silnější magická zbraň, magické roucho:
-dává bonus vylepšení +1/5 úrovní (max. +5)"

Dík moc , to jsem nějak přehlíd, ale pořád to neřeší, proč se to nezobrazí ve výpisu
u AB a Dmg postavy, že by se to stackovalo?
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by nomis_b »

kdyz kliknes na zbran, tak by se na ni melo zobrazit nakouzlene kouzlo i s danym efektem napr :

ostrost
+ 2 magicka zbran
A zase se craftí...
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by Silvaner01 »

nomis_b wrote:kdyz kliknes na zbran, tak by se na ni melo zobrazit nakouzlene kouzlo i s danym efektem napr :

ostrost
+ 2 magicka zbran

to je mi jasný, to je na zbrani vypsaný, ale když mám seslánu ostrost a +1 magická zbraň,
ve výpisu u postavy se ostrost objeví u kritického zásahu , misto 17-20, tak je tam 15 - 20,
ale ta magická se tam nezobrazuje, proto se ptám jestli se to třeba s něčím nestackuje?
třeba s magickým zraněním, co má zbraň už standartně daný.
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by -darkvision- »

Nejsem si jist, ale pokad mas zbran +1 a zakouzlis na ni to kouzlo a na dane urovni ti ma pridat pouze +1 tak se ti to nestakne - ale jist si nejsem.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Garett
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:50 13. Sep 2008
Location: Zákupy

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by Garett »

-darkvision- wrote:Nejsem si jist, ale pokad mas zbran +1 a zakouzlis na ni to kouzlo a na dane urovni ti ma pridat pouze +1 tak se ti to nestakne - ale jist si nejsem.
podle me to bere jenom ten vyssi bonus, protoze kdyby se to stackovalo tak by tady behali lidi +8 zbranema...
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by -darkvision- »

Jo pardon, ja jsme nejak nereagoval tolik na nazev topicu jako na prispevky nade mnou.
Reagoval jsem na kouzlo vs zbran.
Ale pokad mam reagovat na kouzelná zbran vs silnejsi kouzelna zbran
Tak co jsem si vsiml na jinych serverech, tak pokad jsem na zbran zakouzlil kouzelnou zbran a pote silnejsi kouzelnou zbran, tak na zbrani byl jen efekt te silnejsi kouzelne zbrane - jak píše Garett, počítalo se to vyšší.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by DenGrasse »

Všechny druhy bonusů na zbrani se počítají jen nejvyšší... když máš zbraň která je sečná a má +3 enhancement, +3 sečné zranění se na ní neprojeví, zatímco +3 magické (ohnivé atd., myslím i bodné) se projeví.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by Silvaner01 »

DenGrasse wrote:Všechny druhy bonusů na zbrani se počítají jen nejvyšší... když máš zbraň která je sečná a má +3 enhancement, +3 sečné zranění se na ní neprojeví, zatímco +3 magické (ohnivé atd., myslím i bodné) se projeví.

aha dík, tohle jsem chtěl vědět :(
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by DenGrasse »

U toho sečné - bodné si nejsem jistej, protože nevim jestli enhancement zvyšuje základní typ zranění zbraně bebo všechny tři základní druhy zranění (sečné, bodné, drtivé), to by chtělo vyzkoušet. Pokud máš na sečné zbrani enhancement +3 a sečné +4, výsledkem bude attack+3 a damage +4.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by Nalkanar »

Zažil jsem na EQ, že zbraň měla tuším bodné i tupé zranění navíc, ale byla v základu tupá. Když se nakouzlila silnější kouzelná zbraň, tak tupé zranění bylo přebito efektem kouzelné zbraně, ale bodné zůstalo ;) :mrgreen:
.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by DenGrasse »

Takže platí co jsem napsal nahoře, nebyl jsem si jistej, díky.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Treason
Nováček
Posts: 14
Joined: 21:31 22. Aug 2010

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by Treason »

Zdravím, chci se zeptat jestli byste nechtěli upravit GMW ap. aby šli sesílat i na familiary prskavek?
Bivrííík
Také znám jako Bhaall
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Post by kucik »

Ne, to urcite neni zamerem. MW a GMW ma byt kouzlo na zbrane. Tedy ne na drapy a zuby.
K tomu jsou urcena hranicarska a druidska kouzla Magic Fang a Greater Magic Fang.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked