Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Nilith
Nováček
Posts: 3
Joined: 17:57 14. Jun 2010

Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Post by Nilith »

Ahoj, jsem tu nový, po nainstalování všech cepů a věcí potřebných na hraní na Thalii jsem se přihlásil, a napsalo mi to tuhle chybu(čas. limit vypršel, byl si odpojen ...)(zkoušeno už asi 10x) Nevíte někdo co s tím? Kontroloval jsem i jestli mám správnou ip zadanou na webu a vše mám správně... Jsem z toho už zoufalej... Nebyl by někdo schopný mi tu pomoct?
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Post by Silvaner01 »

Nilith wrote:Ahoj, jsem tu nový, po nainstalování všech cepů a věcí potřebných na hraní na Thalii jsem se přihlásil, a napsalo mi to tuhle chybu(čas. limit vypršel, byl si odpojen ...)(zkoušeno už asi 10x) Nevíte někdo co s tím? Kontroloval jsem i jestli mám správnou ip zadanou na webu a vše mám správně... Jsem z toho už zoufalej... Nebyl by někdo schopný mi tu pomoct?

Zkus si napřed nastavit na Nwn takovej account aby tě to pustilo skoro do hry
a potom si ho teprv nastav na Thalii, pokud to uděláš obráceně tak mysli na to,
že nwn hraje spousta servru takže tvuj account už pravděpodobně někdo má :)
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Post by kucik »

Nilith wrote:Ahoj, jsem tu nový, po nainstalování všech cepů a věcí potřebných na hraní na Thalii jsem se přihlásil, a napsalo mi to tuhle chybu(čas. limit vypršel, byl si odpojen ...)(zkoušeno už asi 10x) Nevíte někdo co s tím? Kontroloval jsem i jestli mám správnou ip zadanou na webu a vše mám správně... Jsem z toho už zoufalej... Nebyl by někdo schopný mi tu pomoct?
Především napiš, pod jakym účtem se přihlašuješ.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Nilith
Nováček
Posts: 3
Joined: 17:57 14. Jun 2010

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Post by Nilith »

Nilith12
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Post by kucik »

Účet 'Nilith12' na webu nebyl registrovaný. Našel jsem účet 'Nilith'.

Musíš se přihlašovat pod účtem, jaký sis registroval. Přihlaš se jako 'Nilith', né jako 'Nilith12' ani 'Nilith131313'.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Nilith
Nováček
Posts: 3
Joined: 17:57 14. Jun 2010

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Post by Nilith »

Spuštění hry a připojení
Spusťte hru a zvolte Více hráčů, zde zadejte jméno Vašeho účtu registrovaného na webu. Do kolonky heslo zadejte Vaše heslo v Bioware databázi - nemusí se shodovat s heslem uvedeným při registraci na Thalii. Potvrďte a zvolte Připojit k síťové hře. Klikněte na tlačítko Přímé připojení a vepište thalie.pilsfree.cz. Heslo hráče nechte prázdné.

Tohle je napsáno na stránkách Thalie... Ale zajímá mě, co je to HESLO V BIOWARE DATABÁZI(schválně zvýrazněno). Nevím co je to heslo v bw. databázi( a to se omlouvám)
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Post by zachy »

Proste si vytvor ucet http://thalie.pilsfree.cz/registrace.htm
pak se prihlas http://thalie.pilsfree.cz/login.htm
po prihlaseni vypln formular:
IP adresa jestli se ti nechce zjistovat zaskrtni ze nechces kontrolovat
Thalie CDKEY: klic slozeny z kombinace NWN klicu http://thalie.pilsfree.cz/download/ThalieCDkey.exe
(spust a najdi si ve slozce NWN soubor nwncdkey.ini)
to pak zkopiruj a vloz do formulare pro Thalie CDKEY

Pokud budou problemy napis mi PM... vyresime neboj :wink:
Nilith wrote:Spuštění hry a připojení
Spusťte hru a zvolte Více hráčů, zde zadejte jméno Vašeho účtu registrovaného na webu. Do kolonky heslo zadejte Vaše heslo v Bioware databázi - nemusí se shodovat s heslem uvedeným při registraci na Thalii. Potvrďte a zvolte Připojit k síťové hře. Klikněte na tlačítko Přímé připojení a vepište thalie.pilsfree.cz. Heslo hráče nechte prázdné.

Tohle je napsáno na stránkách Thalie... Ale zajímá mě, co je to HESLO V BIOWARE DATABÁZI(schválně zvýrazněno). Nevím co je to heslo v bw. databázi( a to se omlouvám)
Navody nikdo necte a funguje to i bez nich :D
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Post by kucik »

Heslo v nioware databázi je heslo k tomuto účtu, pokud ho máš registrovaný na bioware. http://nwn.bioware.com/

Návody nemusíš číst ve chvíli, kdy ti automaticky dochází, že by ses měl přihlašovat pod jménem, které sis v předchozím kroku registroval.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
1Rakosnicek1
Nováček
Posts: 6
Joined: 00:52 31. May 2008

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Post by 1Rakosnicek1 »

mám stejný problém hrál sem tu pak dobu ne a když se chci ted připojit tak mi ti píše že časový limit vypršel nebo že sem byl zaveden a nepustí mě to dál
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Post by kucik »

1Rakosnicek1 wrote:mám stejný problém hrál sem tu pak dobu ne a když se chci ted připojit tak mi ti píše že časový limit vypršel nebo že sem byl zaveden a nepustí mě to dál
Nemůžu ti pomoci, pokud nenpíšeš ani ten účet, pod kterym se přihlašuješ.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Bluud_Elf
Obyvatel
Posts: 121
Joined: 02:16 02. Mar 2010
Location: London
Contact:

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Post by Bluud_Elf »

Vyreseno?
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."

Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Image

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Locked