přítelíček vs. přesvědčení
přítelíček vs. přesvědčení
Chtěl jsem se zeptat, jak je to s přesvědčením při volbě přítelíčka.
Logicky mi došlo že jako zlá postava nemůžu mít hodného přítelíčka.
Někde jsem tuším i četl na forku že si může čaroděj vybrat přítelíčka o jedno přesvědčení rozdílné.
(dobrý nemůže mít zlé a naopak)
Ale včera mi ve hře bylo hráčem sděleno že jako zloun nemůžu povolat familiara pixii (neutral).
Když jsem se ptal proč, odpověď byla že kvůli přesvědčení.
Tak chci vědět na čem teda jsem.
Můžu/nemůžu?
Jen prosím, nezajímá mě názor, zajímá mě rozhodnutí.
Nechci flejmovou debatu, zajímá mne jen Ano/Ne
Díky
Logicky mi došlo že jako zlá postava nemůžu mít hodného přítelíčka.
Někde jsem tuším i četl na forku že si může čaroděj vybrat přítelíčka o jedno přesvědčení rozdílné.
(dobrý nemůže mít zlé a naopak)
Ale včera mi ve hře bylo hráčem sděleno že jako zloun nemůžu povolat familiara pixii (neutral).
Když jsem se ptal proč, odpověď byla že kvůli přesvědčení.
Tak chci vědět na čem teda jsem.
Můžu/nemůžu?
Jen prosím, nezajímá mě názor, zajímá mě rozhodnutí.
Nechci flejmovou debatu, zajímá mne jen Ano/Ne
Díky
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: přítelíček vs. přesvědčení
Ne (pixie ma neutral good)
Re: přítelíček vs. přesvědčení
Proč bys nemohl mít "oportunity" přesvědčení u přítelíčka? Koho zajímá, jaký má otrok...ee...přítelíček přesvědčení
?
Takže v souladu s topicem: MŮŽEŠ!
Takže v souladu s topicem: MŮŽEŠ!
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: přítelíček vs. přesvědčení
Drow s vílou? Ach jo 
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: přítelíček vs. přesvědčení
Mozná drow fetisista
Jinak ale uz nevim kde sem videl ty male pixie i v jinem barevnem provedeni.
Jako zle...
Jinak ale uz nevim kde sem videl ty male pixie i v jinem barevnem provedeni.
Jako zle...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: přítelíček vs. přesvědčení
hehe pekne Drow a vila Analka nakopou vas do pr..
Kazdopadne uz se to tu resilo myslim ...bylo to o tom proc zakone dobry mag nemuze mit pritelicka golema z masa ci co to je...nebo kosteneho netopira...co si pamatuju bylo napsano ze to sou proste pritelickove pro evily....Ale jinak si myslim ze pokud je ten pritelicek neutral tak proc ne.)
Kazdopadne uz se to tu resilo myslim ...bylo to o tom proc zakone dobry mag nemuze mit pritelicka golema z masa ci co to je...nebo kosteneho netopira...co si pamatuju bylo napsano ze to sou proste pritelickove pro evily....Ale jinak si myslim ze pokud je ten pritelicek neutral tak proc ne.)
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: přítelíček vs. přesvědčení
Využiju topicu a zeptám se, jestli se to vztahuje i na druidovy/rangerovy zvířecí společníky?
Werdigio Hamo
Jeho nenapsaný epitaf: "Smrt na něj byla krátká. Žil jako nula a kde nic není, ani ona nebere."
Jeho nenapsaný epitaf: "Smrt na něj byla krátká. Žil jako nula a kde nic není, ani ona nebere."
Re: přítelíček vs. přesvědčení
vzhledem k tomu, že si třeba u thalijskych přitelíčku přesvedceni nezjistis (leda si pomužes bugem pri lvlupu, nekde tady v okoli nedavno vzpominanym), tak můžeš jen těžko hádat co za přesvedceni ma společník/přítelíček.BelamoAmo wrote:Využiju topicu a zeptám se, jestli se to vztahuje i na druidovy/rangerovy zvířecí společníky?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: přítelíček vs. přesvědčení
Tak uz se to tu resilo a bylo receno ze ne. Ale pockame na vyjadreni DM po nekolika mesicich a uvidime jestli se nazor nezmenil.KaTo wrote:Proč bys nemohl mít "oportunity" přesvědčení u přítelíčka? Koho zajímá, jaký má otrok...ee...přítelíček přesvědčení?
Takže v souladu s topicem: MŮŽEŠ!
Jinak, ano vse jde okecat, proc nebrat to co je nejsilnejsi... zrovna vila a jeji skilly kompletne nahradi zlodeje. Uz jen ten nazev "pritelicek" nikde tam nectu "otrok"... ale vse jde okecat, proc ne... a treba to je hodnej drow!
- Quin_Fryar
- Nováček
- Posts: 31
- Joined: 23:04 09. Jun 2010
Re: přítelíček vs. přesvědčení
Nejlepší je být true neutral a můžeš všecko... 
Re: přítelíček vs. přesvědčení
Jestli vám to nedocvaklo, tak chtěl rozhodnutí dotyčného DM. Nikoliv domněnky jiných hráčů.Bahnak wrote:
Jen prosím, nezajímá mě názor, zajímá mě rozhodnutí.
Nechci flejmovou debatu, zajímá mne jen Ano/Ne
Díky
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.