ze odlogovavat se pri uteku pred drowy je pekna prasarna
Priste az te potkam s kteroukoliv postavou, tak te rovnou zabiju!!!
Ano, jiste, mas 100% pravdu, vzdyt ty jsi tam vlastne bylajachyra wrote:Inu ja som s Justinom akurát tellovala, keď mi spomenul, že pred vami zdrhá, tak je zaujímavé, že bol odlognutý XD asi schizofrénia?
jachyra wrote:Inu ja som s Justinom akurát tellovala, keď mi spomenul, že pred vami zdrhá
Chápu, že jsi rozhořčen/a, ale třeba to není tak horké jak to vidíš a třeba je to jinak, než ty říkáš. Ostatně, tenhle tvůj dovětek z hněvu z tebe akorát udělá stejné prase jako tu popisuješ. Pozor na to.Manolla wrote: Priste az te potkam s kteroukoliv postavou, tak te rovnou zabiju!!!