Film mě zaujal páč podle traileru to mohlo být něco rozumného..a ono totok.
EDIT: kurvoš může to někdo přesunout do spamu?
Konečně nejaká žena, která neni z tohodle filmu totálně vycukanáLuelle wrote:nenávidím Twilight...totální prznění upírskýho světa a blbost pro pubertální mládež!!! zločin!
je jich víc, budu citovat svou známou "na tu dvojku se radši nedívej, nejen že je to ztráta času, ale je to víc jak dvouhodinová nudná ztráta času"Krata wrote:Konečně nejaká žena, která neni z tohodle filmu totálně vycukanáLuelle wrote:nenávidím Twilight...totální prznění upírskýho světa a blbost pro pubertální mládež!!! zločin!
Při vší smůle jedna naše mladá spolupracovnice to naprosto žere. Pokaždé když o tom vypráví tak jen kroutím hlavou a říkám si: "Co by na to řekl Tibor Ferenczy". Když upír/vampír tak si představim toho z Necroskopa kdo četl.Krata wrote:Konečně nejaká žena, která neni z tohodle filmu totálně vycukanáLuelle wrote:nenávidím Twilight...totální prznění upírskýho světa a blbost pro pubertální mládež!!! zločin!
turiel wrote:Ambra a jeji promeny


