Barvir jinak barvi a meni: zbroje, plaste
zmena zbrani se planuje.. ale zatim to je v nedohlednu.
*našeptává* ...luky, změna vzhledu lukůnomis_b wrote:no stity jdou zmenit uz ted na platnerske kovadline, veci na meneni helmy uz je vytvorena (na kovadline), jen neni nahrana (nevim po kolikate uz to rikam)
Barvir jinak barvi a meni: zbroje, plaste
zmena zbrani se planuje.. ale zatim to je v nedohlednu.
Luk ej taky zbran.. nema zadne extra privilegia oproti jinym zbranim, co se vzheldu tyce, takze ta zmena pocita i s luky...KaTo wrote:*našeptává* ...luky, změna vzhledu luků.
Když vytvoříš předměty i s pěknýma popiskama, tak je klidně rozmístím do obchodů.Tretas wrote:Uvítal bych nějaké bonbóny a sladkosti v hospodách, popřípadě bonboniéry. To víte mlsný Jorg...
Btw - ale čutora, co prázdná váží 0,3 libry a plná 5,5 by se plná "zredukovat" na 1,0 libry mohla, ne?DenGrasse wrote:... prostě velká spousta práce s malym efektem.
joKaTo wrote:// pokračuje lobbing za DEXaře.
Další věc co mi chybí (btw - jestli tu skryté dveře jsou a jen o nich nevím se nevylučuje). Skryté dveře...s DC aspoň přes 30, aby je neodhalil každej fighteráckej šmudla s nakrafťeným "sýrč(search) itemem"
.
vim o miste na povrchu,kde bonbony zakoupis,hledej smudloTretas wrote:Uvítal bych nějaké bonbóny a sladkosti v hospodách, popřípadě bonboniéry. To víte mlsný Jorg...