chybějící itemy v podtemnu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

chybějící itemy v podtemnu

Post by Bahnak »

zdá se mi že dole chybí možnost sehnat kvalitní krátký luk (negenrují se, dlouhé ano ale krátké ne) a také dole není možnost sehnat munici lepší než 1k4 element... jde o chybu, nebo je to zaměr?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Xaarth
Obyvatel
Posts: 105
Joined: 15:07 01. Apr 2009

Re: chybějící itemy v podtemnu

Post by Xaarth »

Bahnak wrote:zdá se mi že dole chybí možnost sehnat kvalitní krátký luk (negenrují se, dlouhé ano ale krátké ne) a také dole není možnost sehnat munici lepší než 1k4 element... jde o chybu, nebo je to zaměr?

Tohle potvrzuju. Mně to přijde jako chyba.
User avatar
Garett
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:50 13. Sep 2008
Location: Zákupy

Re: chybějící itemy v podtemnu

Post by Garett »

Jo tak luky sem nehledal, ale nemuzu tam najit poradny zbrane, neco jako prodaval Helgaronuv knez v Hag Graru...
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
User avatar
ripatko
Poutník
Posts: 82
Joined: 22:26 19. Feb 2009

Re: chybějící itemy v podtemnu

Post by ripatko »

jj, se zbranema je to spatny, poradny mec jsem este nevidel :(
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: chybějící itemy v podtemnu

Post by Bahnak »

ripatko wrote:jj, se zbranema je to spatny, poradny mec jsem este nevidel :(
zkus kovaře v Hagolu... občas pekne překvapí...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: chybějící itemy v podtemnu

Post by Jeanes »

já jsem dole nenasel, žádné obyčejné šaty. Musel jsem si je jít koupit k vetešníkovi do ivory.... Nemagicke obycejne saty pridany ke krejcimu v Charaxssu
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Xaarth
Obyvatel
Posts: 105
Joined: 15:07 01. Apr 2009

Re: chybějící itemy v podtemnu

Post by Xaarth »

Nechybí u démona v nabídce prsten neviditelnosti?
Ještě jsem ho tam neviděl a to už se tam určité prsteny objevily několikrát.
Prsten neviditelnosti se u demona objevuje
User avatar
Arsen
Měšťan
Posts: 150
Joined: 17:21 27. Jan 2008

Re: chybějící itemy v podtemnu

Post by Arsen »

Bahnak wrote:zdá se mi že dole chybí možnost sehnat kvalitní krátký luk (negenrují se, dlouhé ano ale krátké ne) a také dole není možnost sehnat munici lepší než 1k4 element... jde o chybu, nebo je to zaměr?
Jen tak pro zajímavost teď jsou v magickým krámku 2x krátkej luk +3 AB,+3 silný a eště s něčím :) ale jinak tu munici potvrzuju
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: chybějící itemy v podtemnu

Post by nomis_b »

jenze kramek je zase jinej druh obchodu. Tam jsou cenu trosku jinak nastavene.. a na kratky luk muzes cekat taky pul roku.
Mel by se take vyskytovat v normalnim obchode, kde se scie treba nevyskytuje zrovna +3 kazdej den, ale cca tyden se tam +/- objevi.

Horsi je to s temi sipy. Pokud existuji mrtvaci s redukci 10/+1 , tak je pak lucistnik, kterej nejni AA naprosto nepouzitelny... (mrtvaky beru kvuli imkam na sneaka kritik).
A zase se craftí...
User avatar
Xaarth
Obyvatel
Posts: 105
Joined: 15:07 01. Apr 2009

Re: chybějící itemy v podtemnu

Post by Xaarth »

nomis_b wrote:jenze kramek je zase jinej druh obchodu. Tam jsou cenu trosku jinak nastavene.. a na kratky luk muzes cekat taky pul roku.
Mel by se take vyskytovat v normalnim obchode, kde se scie treba nevyskytuje zrovna +3 kazdej den, ale cca tyden se tam +/- objevi.

Horsi je to s temi sipy. Pokud existuji mrtvaci s redukci 10/+1 , tak je pak lucistnik, kterej nejni AA naprosto nepouzitelny... (mrtvaky beru kvuli imkam na sneaka kritik).
***
Ty šípy by bylo dobrý asi doplnit...aspon na šípy +2, který by se daly koupit normálně ve střeleckých potřebách.
User avatar
ripatko
Poutník
Posts: 82
Joined: 22:26 19. Feb 2009

Re: chybějící itemy v podtemnu

Post by ripatko »

I need SWORDS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bastard SWORDS !!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Garett
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:50 13. Sep 2008
Location: Zákupy

Re: chybějící itemy v podtemnu

Post by Garett »

Zdravim, po dlouhe dobe jsem chtel v podtemnu ozrat svyho Vuga a at koukam jak koukam tak jsem nikde nenasel ani kapku alkoholu... Co maj delat chudaci duegari bez piva?:) Mohl by se na to nekdo prosim podivat?
Alkohol pridan do Olath Deis.
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
User avatar
Lidda
Měšťan
Posts: 209
Joined: 21:48 01. Mar 2010

Re: chybějící itemy v podtemnu

Post by Lidda »

Jeanes wrote:já jsem dole nenasel, žádné obyčejné šaty. Musel jsem si je jít koupit k vetešníkovi do ivory....
Dum rozkose. Stoji par goldu a do krasy maji daleko, ale od toho je tam barvir : )
nomis_b wrote:Muzu za to ja :(
udelal jsem update aby se daly pronajimat domy, a nejak se pritom prepsala blbe nabidka hospody ): uz jsem to psal Kucikovi do ukolnicku, tak se treba dockate...
Super : ) Tahnout se pres cely mesto do bordelu pro vino je nic moc hehe

Plus co mi chybi v podtemnu at nejsem OT:
- Blindfold - mohla by mit i efekt slepoty na pouziti pres rozhovor, kde blindfoldnutej musi potvrdit, ze si ji necha nandat nebo tak, aby nedochazelo k jejimu zneuzivani
- dutky co jsou poradny dutky a ne kus klacku
- use na poutech - treba snizeni dex o bandu (10, 15.. cokoliv co nasupluje vlastnosti pout)
- pokoje co se daji zamknout - ne vzdycky si chcete vodit urcity lidi do svyho baraku a ne vzdy chcete bejt s urcitejma lidma nachytany (zatim co vim se daji pokoje jen dlouhodobe pronajmout, v tom pripade - je mozny mit vic kopii klice?)
User avatar
G14
Rytíř
Posts: 540
Joined: 16:24 13. Sep 2008
Location: všudezdejší,momentálně Zákupy!

Re: chybějící itemy v podtemnu

Post by G14 »

"je mozny mit vic kopii klice?"
ano je,ta mumie nebo co to tam je,uz nevim....... ma v dialogu moznost vzit vic klicu od jednoho pokoje :wink:
teda aspon to tak bylo....... 8)
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Locked