Vtípky
Re: Vtípky
nekecej, a aj to nevim? :-O ... kua
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Vtípky
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Vtípky
chceš tim říct, že sem na vás byl moc měký?Neithan1 wrote:http://www.youtube.com/watch?v=GJoM7V54T-c
toto mi pripomenulo Questy zeleznej pasti... asi nemusim vysvetlovat precoa dokonca aj tabard sedi !
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Vtípky
nejde tam o tvrdost 
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Vtípky
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Vtípky
a o čem to jakože je ?sandoftime wrote:něco z vlastní tvorby
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Vtípky

Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Vtípky
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Vtípky
Ještě tady votravuj s těma vosama 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Vtípky
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Vtípky
Gandalf Goes to the World Cup
http://www.youtube.com/watch?v=7B2LPxggvqY
http://www.youtube.com/watch?v=7B2LPxggvqY
Re: Vtípky
Policajt 1: rikam tomu v kantyne... dal bych si koblihu a kakao a on prej... kakao nemame
Policajt 1: tak rikam... tak mi dejte loupacek a kakao a on zase... kakao nemame
Policajt 1: tak uz nasranej povidam... tak mi sakra dejte treba rohlik a kakao a on prej... kolikrat vam mam rikat ze kakao nemame
Policajt 2: ty vole tohle mi ten zmetek rict tak mu to kakao chrstnu normalne do xichtu
Jdou dva příslušníci v noci parkem, když na jednoho přijde nutnost. "Hele Tondo, počkej tady chvilku, já si skočím jen tadyhle na roští."
Toník poslušně přešlapuje na cestičce, a v tom zaslechne z křoví hlas: "Tondo, hoď mně sem baterku!"
To ho trochu zarazí, odepne baterku, ale nedá mu to, aby se nezeptal: "Co to tam hledáš, to hovno?"
"Ale prdlajz, to hovno jsem měl v ruce už čtyřikrát, já hledám pendrek!"
Lidstvo se dělí na 10 skupin. Ti první rozumějí binární soustavě, ostatní mají pravidelný sex.
"Tatí, chce se mi chcát!"
"Ale, synu, tak velký chlapec jako ty takhle nemluví! Příště řekni třeba, že chceš pískat."
V noci se synek vzbudil, šťouchne do mámy a říká:
"Mami, chci pískat!"
Rozespalá mamimnka nechápe a odpovídá:
"Teď v noci? Vzbudíš sousedy!"
"Ale já chci strašně moc pískat!"
"No tak dobře. Zapískej mi do ouška, ale jen tak potichu."
Potkají se dva známí.
"Ahoj, kam jdeš s tím velkým kufrem?"
"Ale to víš, manželka mne vyhodila z domu."
"To udělat mně, tak já bych ji snad zabil!"
"A co myslíš, že nesu v tom kufru!"
Muž přijde za doktorem a povídá: "Pane doktore, myslím, že má žena je už asi dva týdny mrtvá." "A jak jste na to, prosím vás, přišel?!" "No, sex je úplně stejný, ale začalo se mi hromadit v kuchyni špinavé nádobí..."
"Paní omáčková už jste si koupila tu štětku na záchod?"
"Už jo, ale řeknu vám papír je papír."
Přijde takhle chlápek do hospody a povídá:
"Dejte mi šest velkejch panáků vodky!"
Hospodský začne nalívat panáky a povídá:
"Teda, to ste musel mít hodně blbej den, co?"
"Jo, právě jsem zjistil, že můj starší brácha je teplouš."
Chlápek do sebe kopne panáky a rázně odkráčí. Druhý den se objeví znova a zas chce šest panáků. Hospodský se ptá, co se zas děje, a on říká:
"Dneska jsem zjistil, že i můj mladší brácha je teplej."
Když přijde třetí den a poručí si zas šest panáků, hospodský rovnou říká:
"Sakra, je u vás vůbec někdo na ženský?"
"Jo, moje manželka."
Paní Nováková, slyšela jsem, že u vás hořelo.
Máte pravdu, uhořel můj muž i s dětma, ale naštěstí jsme byli pojištěni.
A vám se nic nestalo?
Ále jenom mne bolí zápěstí.
To mi povídejte, a z čeho.
No nejdříve jak jsem nesla ten těžkej kanystr a pak jak jsem držela kliku aby ty svině neutekly.
Baví se tři caparti, kdo ma statečnějšího tatínka:
První: "Na mého tatínka spadlo prkno a tatínek řekl jenom JAAAAU!"
Druhy: "To nic není - na mého tatínka spadla cihla a on řekl jenom AU!"
Třetí: "To nic není. Na mého tatínka spadnul cely barák a ani necekl ..."
Policajt 1: tak rikam... tak mi dejte loupacek a kakao a on zase... kakao nemame
Policajt 1: tak uz nasranej povidam... tak mi sakra dejte treba rohlik a kakao a on prej... kolikrat vam mam rikat ze kakao nemame
Policajt 2: ty vole tohle mi ten zmetek rict tak mu to kakao chrstnu normalne do xichtu
Jdou dva příslušníci v noci parkem, když na jednoho přijde nutnost. "Hele Tondo, počkej tady chvilku, já si skočím jen tadyhle na roští."
Toník poslušně přešlapuje na cestičce, a v tom zaslechne z křoví hlas: "Tondo, hoď mně sem baterku!"
To ho trochu zarazí, odepne baterku, ale nedá mu to, aby se nezeptal: "Co to tam hledáš, to hovno?"
"Ale prdlajz, to hovno jsem měl v ruce už čtyřikrát, já hledám pendrek!"
Lidstvo se dělí na 10 skupin. Ti první rozumějí binární soustavě, ostatní mají pravidelný sex.
"Tatí, chce se mi chcát!"
"Ale, synu, tak velký chlapec jako ty takhle nemluví! Příště řekni třeba, že chceš pískat."
V noci se synek vzbudil, šťouchne do mámy a říká:
"Mami, chci pískat!"
Rozespalá mamimnka nechápe a odpovídá:
"Teď v noci? Vzbudíš sousedy!"
"Ale já chci strašně moc pískat!"
"No tak dobře. Zapískej mi do ouška, ale jen tak potichu."
Potkají se dva známí.
"Ahoj, kam jdeš s tím velkým kufrem?"
"Ale to víš, manželka mne vyhodila z domu."
"To udělat mně, tak já bych ji snad zabil!"
"A co myslíš, že nesu v tom kufru!"
Muž přijde za doktorem a povídá: "Pane doktore, myslím, že má žena je už asi dva týdny mrtvá." "A jak jste na to, prosím vás, přišel?!" "No, sex je úplně stejný, ale začalo se mi hromadit v kuchyni špinavé nádobí..."
"Paní omáčková už jste si koupila tu štětku na záchod?"
"Už jo, ale řeknu vám papír je papír."
Přijde takhle chlápek do hospody a povídá:
"Dejte mi šest velkejch panáků vodky!"
Hospodský začne nalívat panáky a povídá:
"Teda, to ste musel mít hodně blbej den, co?"
"Jo, právě jsem zjistil, že můj starší brácha je teplouš."
Chlápek do sebe kopne panáky a rázně odkráčí. Druhý den se objeví znova a zas chce šest panáků. Hospodský se ptá, co se zas děje, a on říká:
"Dneska jsem zjistil, že i můj mladší brácha je teplej."
Když přijde třetí den a poručí si zas šest panáků, hospodský rovnou říká:
"Sakra, je u vás vůbec někdo na ženský?"
"Jo, moje manželka."
Paní Nováková, slyšela jsem, že u vás hořelo.
Máte pravdu, uhořel můj muž i s dětma, ale naštěstí jsme byli pojištěni.
A vám se nic nestalo?
Ále jenom mne bolí zápěstí.
To mi povídejte, a z čeho.
No nejdříve jak jsem nesla ten těžkej kanystr a pak jak jsem držela kliku aby ty svině neutekly.
Baví se tři caparti, kdo ma statečnějšího tatínka:
První: "Na mého tatínka spadlo prkno a tatínek řekl jenom JAAAAU!"
Druhy: "To nic není - na mého tatínka spadla cihla a on řekl jenom AU!"
Třetí: "To nic není. Na mého tatínka spadnul cely barák a ani necekl ..."
Vedoucí týmu Thalie
Re: Vtípky

Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
-
PavelNespor111
- Nováček
- Posts: 2
- Joined: 09:28 29. Jun 2010