jak píše Desmond chce to vydržet, teď je po čarodějích sháňka.White wolf wrote:No někdo by se i zapojil,ale po asi 15 minutách marného snažení o navázání rozhovoru a naprostého ignorování sem si halt šla po svým. Nutno říct,že to bylo na začátku tohoto Q a přímo v Isilu kdy se moje čerstvě přivandrovalá čarodějka pokoušela zjistit o co vlastně de a dozvěděla se*píp*. Ono je fajn,že je global Q,ale to taky chce aby se neignorovali postavy jen proto,že nejsou vysokej lvl či nejsou ze známýho acc.Desmond wrote:Mozna by skoncil o neco drive kdyby ses do Q zapojilamonstera wrote: Ano, bohužel zasahuje i ty, kteří se Q nezúčastňují. Už aby skončil.... A pokud nechces, je to ok, nakonec je to jen a jen na tobe, ale jak konkretne te ten Q omezuje?
A nestěžujte si tu nebo se na nás taky Cairon (a ostatní DM) může příště vykašlat.