Zmena lvl u postavy

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Hondo
Nováček
Posts: 3
Joined: 15:17 21. Apr 2010

Zmena lvl u postavy

Post by Hondo »

zdravim, objevila se mi chybka u postavy (Vrok) - kdyz jsem se vcera prihlasil, tak jsem mel najednou o 11 lvl mene.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Zmena lvl u postavy

Post by DenGrasse »

Kdyby se s podíval do logu postavy, zjistil bys, proč se tak stalo.

Tvoje postava se delší dobu (cca 2 týdny) chovala tak, že postávala na jednom místě a v pravidelných intervalech prováděla 3 stejné činnosti:
- otáčení na místě o stále stejný úhel
- pohyb o stále stejný počet kroků
- žraní brambory

na dění v okolí postava nijak nereagovala. stála většinu času na jednom místě, pouze občas byla přemístěna do jiné lokace, kde vykonávala dál tutéž činnost.

po déledobém sledování postavy byl hráči (tedy tobě) zaslán tell (několik) na který jsi nereagoval. Současně s tím postava se dál hýbala a žrala brambory. Je tedy zjevné, že jsi expil časové expy pomocí externího klikátka.
Takové chování není přípustné a je fackou všem, kdož tráví svůj čas ve hře opravdovou hrou a XP získávají poctivě.

Z toho to důvodu ti byly odebrány XP na postavě. Na rovinu říkám, že to není trest - o případném trestu se ještě jedná - ale jen odebrání toho, co sis svým podváděním naspořil.

Pokud s tímto nesouhlasíš, máš možnost obrátit se se stížností na hlavního DM serveru Rejtyho, ale upozorňuji tě, že tvá postava byla ve hře dlouhodobě monitorována.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Hondo
Nováček
Posts: 3
Joined: 15:17 21. Apr 2010

Re: Zmena lvl u postavy

Post by Hondo »

DenGrasse wrote:Kdyby se s podíval do logu postavy, zjistil bys, proč se tak stalo.
log zaply nemam a i kdyby, tak pri pristim prihlaseni se premaze
Je tedy zjevné, že jsi expil časové expy pomocí externího klikátka.
ano, nekdy ho zapinam - nikde v pravidlech neni uvedeno ze se to nesmi (ne vzdy jsem byl afk - vyuzival jsem to i pri tellovani, kdy jsem nechtel hlidat, jestli mi uz nahodou neprestaly nabihat XP a nikdy jsem ho nespoustel v mistech kde se vyskytuji hraci, aby jim to pripadne nevadilo). BTW nevidim rozdil mezi externim klikatkem a tim ze se jednou za x minut klikne aby pokracovaly expy (mnohokrat jsem narazil na postavy v dilnach apod, ktere nereagovaly, ale obcas nejakou cinnost udelaly)
Z toho to důvodu ti byly odebrány XP na postavě. Na rovinu říkám, že to není trest - o případném trestu se ještě jedná - ale jen odebrání toho, co sis svým podváděním naspořil.

to bych to musel mit pustene 24hodin denne, 7dni v tydnu aby se to dalo zvladnout a nic jineho nedelat ... BTW kdyz se vam neco nelibi, neni jednodussi veci, nez napsat upozorneni ... To je takovy problem na zacatku vyskytu napsat: Hele neco se nam nezda ... tohle by se delat nemelo ... ?
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Zmena lvl u postavy

Post by DenGrasse »

Na tohle nemám sílu odpovídat... konečně, není co bych dodal.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Zmena lvl u postavy

Post by černý vlk »

"obdivuhodné", co všechno lidé berou za normu :O
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Zmena lvl u postavy

Post by Bahnak »

viděl jsem hada srát, koně blejt, ale tohle... tohle jsem ještě NEŽRAL!!!!

to rovnou můžu pořídit starý kompl, zapnout na něm NWN, spustit prográmek a po roce, až si vlastně vzpomenu že mi to ještě furt běží si k tomu sednu. LVL 40 zní totiž krásně že...

Drahý pane HONDO, jsou tu lidi co si škudlí hoďinku denně, jen aby mohli jít nabírat časovky.
Baví se RolePlayem, vymýšlí příběhy, kraftí, creepí, prostě hrají...

((rovnou navrhuji jeho postavičku umístit k nám dolů do mučírny, tam ho svázat a mít ho místo NPCčka...každý drow si sekne rád... Tím mu může zůstat jeho lvl a může dále dělat to co dělá))
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Zmena lvl u postavy

Post by de Aers »

Myslim, že dotyčný může být rád, že má tu možnost lognout tu samou postavičku a vůbec ještě hrát :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
Quin_Fryar
Nováček
Posts: 31
Joined: 23:04 09. Jun 2010

Re: Zmena lvl u postavy

Post by Quin_Fryar »

samý lakomec tady....
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Zmena lvl u postavy

Post by -darkvision- »

Já bych mu to smazal ... taková prasárna :?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Zmena lvl u postavy

Post by černý vlk »

nejsmutnější je, že si nemyslí, že dělal něco špatně :!:
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Zmena lvl u postavy

Post by Pajule »

Bahnak wrote:viděl jsem hada srát, koně blejt, ale tohle... tohle jsem ještě NEŽRAL!!!!

to rovnou můžu pořídit starý kompl, zapnout na něm NWN, spustit prográmek a po roce, až si vlastně vzpomenu že mi to ještě furt běží si k tomu sednu. LVL 40 zní totiž krásně že...

Drahý pane HONDO, jsou tu lidi co si škudlí hoďinku denně, jen aby mohli jít nabírat časovky.
Baví se RolePlayem, vymýšlí příběhy, kraftí, creepí, prostě hrají...

((rovnou navrhuji jeho postavičku umístit k nám dolů do mučírny, tam ho svázat a mít ho místo NPCčka...každý drow si sekne rád... Tím mu může zůstat jeho lvl a může dále dělat to co dělá))


:D promin,ale z tohohle jsem nemohla...hold vidíte taky co tu hraje no..stává se
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Zmena lvl u postavy

Post by KaTo »

Bahnak wrote:to rovnou můžu pořídit starý kompl, zapnout na něm NWN, spustit prográmek a po roce, až si vlastně vzpomenu že mi to ještě furt běží si k tomu sednu. LVL 40 zní totiž krásně že...
*zamyslí se* No to teda nemůžeš, protože musíš počítat s restarty, pády NWN, woken, zlovolnými PéKáčky, záludnými DMky a tisícem a ještě jednou věcí, které nemůžeš ovlivnit :mrgreen: (kočka, rozlitý kafe atd).
Btw - když sem tak četl ty příspěvky (od DenGraseho níže), úplně jsem viděl "Ukamenování Ježíše Krista" od Monthy Pythonova látajícího cirkusu *tleská do davu*. :lol: :lol: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Hondo
Nováček
Posts: 3
Joined: 15:17 21. Apr 2010

Re: Zmena lvl u postavy

Post by Hondo »

mezitim nez budete pokracovat v kamenovani .... - z celkove nahranych xp to byla max 1/4 - ne vsechny jak narazi Den .... (to pro urceni miry)

spis mi jde o to aby se podobne krizove vypravy nemusely opakovat - kdyz vam doma zacne horet tak taky s hasenim nepockate az se to pekne rozhori ....

problemum je lepsi predchazet nez je pak dlouze resit - byl bych rad aby aspon neco pozitivniho z tohoto vyslo - zminka do pravidel (zabere max par minut - rozhodne min co tomu uz bylo venovano pozornosti a pochybuji ze jsem byl 1. nebo posledni u koho se to resilo/bude resit), a pokud je na neco takoveho podezreni, proc rovnou nenapsat a nepokusit se to zastavit v zacatku?
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Zmena lvl u postavy

Post by de Aers »

Tady to po ránu zas srší vtipem :D
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
hrusi
Měšťan
Posts: 297
Joined: 09:27 12. Feb 2008
Location: Pilsen city

Re: Zmena lvl u postavy

Post by hrusi »

Hondo wrote:mezitim nez budete pokracovat v kamenovani .... - z celkove nahranych xp to byla max 1/4 - ne vsechny jak narazi Den .... (to pro urceni miry)
Jako to je úplně jedno kolik jsi si toho tou prasárnou nahrabal. Bych ti tu postavu smazal a nazdar. (bych se ještě hodně rozmejšlel jestli nesmazat všechny)
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Locked