Bezva hra...

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
wooh
Obyvatel
Posts: 113
Joined: 17:13 19. Mar 2010
Contact:

Re: Bezva hra...

Post by wooh »

efu_redo wrote:
Lord_Berserk wrote:resi se tu hovna zas ... kuciku zamkni tooo :mrgreen:
Tohle je asi jediný smyslplný příspěvek v tomto tématu. :mrgreen: :mrgreen:
Stejně smyslupný jako ten tvůj a zároveň ten můj. :?
Sheii >> stále ještě naživu.
Isandra >> mladá sebevědomá elfka.
User avatar
White wolf
Poutník
Posts: 69
Joined: 09:17 14. May 2010

Re: Bezva hra...

Post by White wolf »

efu_redo wrote:
White wolf wrote:....
Přišlo mi to tak, že si stěžuješ. A za sebe můžu říct, že jsem postavy sháněl a snažil se je dát dohromady. To že tvou postavičku odradí jeden neúspěch není chyba ani questu ani nikoho z nás. Je to jen její věc. Quest je super... tohle ( nemyslím teď tebe ) fnukání hráčů je vážně něco co sem nepatří. Buďte rádi, že jsou na vás DM laskaví. Né jako jinde. Kde se s tím nemazlí. Stěžovat si na Q jak to dělá monstera je fakt irelevantní.
Jéé já neremcám na DMka to chran bůh...spíše jak bych to....mno asi takle to,že je tu hráč nový neznamená,že se nevyplatí to s ním aspon zkusit ....hehe noo i když kdo ví kam by to vedlo kdyby se zapojilo moje mrně co má kapku sebevražedný sklony......můj parták to může potvrdit.:)
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Bezva hra...

Post by efu_redo »

White wolf wrote:.....
Tak to se ti hluboce omlouvám, že jsem tě hodil do pytle s remcači. Promin. :oops:
Každý kdo chce se může přisrat do Questu jakýmkoliv způsobem. Ale musí chtít... ostatně, postavy, které v Q jsou sami oslovují další.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
White wolf
Poutník
Posts: 69
Joined: 09:17 14. May 2010

Re: Bezva hra...

Post by White wolf »

efu_redo wrote:
White wolf wrote:.....
Tak to se ti hluboce omlouvám, že jsem tě hodil do pytle s remcači. Promin. :oops:
Každý kdo chce se může přisrat do Questu jakýmkoliv způsobem. Ale musí chtít... ostatně, postavy, které v Q jsou sami oslovují další.
No joo,ale je to dilema ...na jedný straně já,kerá bych se přidala a na druhý moje postava,která se díky ignorování urazila. :wink:
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Bezva hra...

Post by monstera »

efu_redo wrote:
monstera wrote:...
Tak ať s tím něco dělá. Hra se nezmění, tím, že bude hráč remcat na foru. Hráč musí vzít postavičku a remcat ve hře. :mrgreen:
Sandra se chová jako se chovala většina nekomunistů po ruské okupaci - pasivní rezistence. Sedí ve svém domě a nejvýš si dojde natočit vodu a sehnat něco k jídlu, a čeká na osvobození Ivory. Skutečně hraje svoji roli. Odmítá i telem posílané požadavky na výrobu
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Bezva hra...

Post by -RoF- »

White wolf wrote:.....
Hehe na tohle si zvykej. Většina si hrabe na svém vlastním písečku a jen sem tam někomu dovolí si hrát s nima....většinou jen proto, aby tě nějak využili. :twisted: :roll: :D
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Inulthor
Nováček
Posts: 26
Joined: 17:48 09. May 2010

Re: Bezva hra...

Post by Inulthor »

Já z toho global questu taky nejsem bůhvíjak odvařenej. Místo napínavých chvil a adrenalinu přináší jen frustraci a zkažení těch pěkných příběhů, které jsem si tu rozehrál. Nevidím v tom vůbec žádné pozitivum. Pokud to chtějí vést takhle, tak řikám díky nechci...
Šel chlapeček na kopeček,
rozepl si poklopeček.
"To jsem rád, to jsem rád,
že se můžu vyčůrat."
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Bezva hra...

Post by zachy »

Inulthor wrote:Já z toho global questu taky nejsem bůhvíjak odvařenej. Místo napínavých chvil a adrenalinu přináší jen frustraci a zkažení těch pěkných příběhů, které jsem si tu rozehrál. Nevidím v tom vůbec žádné pozitivum. Pokud to chtějí vést takhle, tak řikám díky nechci...
Jaký si to uděláš takový to máš :D
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Bezva hra...

Post by efu_redo »

No, já bych ten quest rychle ukončil, aby tu lidi neremcali. Nechal bych Ambita a jeho krutovládu. Zvedl daně a v zemi by začla pořádná tyranie. Když se lidem ten quest nelíbí, řešení je na snadě. :mrgreen:
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Bezva hra...

Post by Radim »

Questy jsou fajn ať jsou jakýkoliv,i v tom špatném se dá najít něco co stojí za zapamatování nebo poděkování.Jeden velkej sem už zažil a říkám že to byla paráda a občas taky záhul na mozek.Postava na to časem doplatila,ale to bylo tím jak ve hře vystupovala a teď s odstupem času mi nevadí že sem ji hrál dva roky a zdechla :twisted: ,ale mohlo to mít nějakej pompézní konec co by vidělo víc lidí ne tak jak to skončilo.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Bluud_Elf
Obyvatel
Posts: 121
Joined: 02:16 02. Mar 2010
Location: London
Contact:

Re: Bezva hra...

Post by Bluud_Elf »

Radim wrote:Questy jsou fajn ať jsou jakýkoliv,i v tom špatném se dá najít něco co stojí za zapamatování nebo poděkování.Jeden velkej sem už zažil a říkám že to byla paráda a občas taky záhul na mozek.Postava na to časem doplatila,ale to bylo tím jak ve hře vystupovala a teď s odstupem času mi nevadí že sem ji hrál dva roky a zdechla :twisted: ,ale mohlo to mít nějakej pompézní konec co by vidělo víc lidí ne tak jak to skončilo.

Skoda, ze nikdo nedela questy v Podtemnu, taky by si cas od casu nejakej dal. :?
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."

Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Image

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Bezva hra...

Post by Nalkanar »

Bluud_Elf wrote:Skoda, ze nikdo nedela questy v Podtemnu, taky by si cas od casu nejakej dal. :?
Za tohle si tě podaj, páč je dělá přece Maku ;)
.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Bezva hra...

Post by KaTo »

efu_redo wrote:No, já bych ten quest rychle ukončil, aby tu lidi neremcali. Nechal bych Ambita a jeho krutovládu. Zvedl daně a v zemi by začla pořádná tyranie. Když se lidem ten quest nelíbí, řešení je na snadě. :mrgreen:
Hele, nepodsouvej OOC tu tvoji slizkou Isilskou demagogii. 1) Ambit není žádný krutovládce, ale starostlivý správce, kterýmu partyzánská bojůvka testosteronem nadopovaných (obě pohlaví bez rozdílu, dokonce se říká, že jistá žena ve vedení té bojůvky ho má víc, než všichni chlapi okolo ní dohromady) nespokojenců se mu snaží házet klacky pod nohy, když chce zemi stabilizovat v harmonii a všeobecné pohodě.
2) Nebýt Isilských, taky by nebyly žádné daně!!
3) A ano řešení je nasnadě - vypálit Isil, rozdat DM permky všem obráncům, kteří exnou při jeho (marné) obraně a dál si spokojeně vegetit :P :P :P :P :P :P :P :P , jak před tím nešťastným, ehm, princovým "odchodem" ze scény :twisted: .
P.S.
Mě se náhodou ten Q líbí :twisted: .
P.S.
to blood: Na tos přišel kde, že v Podtemnu se nedělají "globální" Q? Maku a jeho snažení je co? :shock:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Bezva hra...

Post by efu_redo »

Tak kde to vázne, šup se přidat na stranu ambita a vyvraždit Isil. Kde je problém?
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Bezva hra...

Post by Luelle »

KaTo wrote:
efu_redo wrote:No, já bych ten quest rychle ukončil, aby tu lidi neremcali. Nechal bych Ambita a jeho krutovládu. Zvedl daně a v zemi by začla pořádná tyranie. Když se lidem ten quest nelíbí, řešení je na snadě. :mrgreen:
Hele, nepodsouvej OOC tu tvoji slizkou Isilskou demagogii. 1) Ambit není žádný krutovládce, ale starostlivý správce, kterýmu partyzánská bojůvka testosteronem nadopovaných (obě pohlaví bez rozdílu, dokonce se říká, že jistá žena ve vedení té bojůvky ho má víc, než všichni chlapi okolo ní dohromady) nespokojenců se mu snaží házet klacky pod nohy, když chce zemi stabilizovat v harmonii a všeobecné pohodě.
2) Nebýt Isilských, taky by nebyly žádné daně!!
3) A ano řešení je nasnadě - vypálit Isil, rozdat DM permky všem obráncům, kteří exnou při jeho (marné) obraně a dál si spokojeně vegetit :P :P :P :P :P :P :P :P , jak před tím nešťastným, ehm, princovým "odchodem" ze scény :twisted: .
P.S.
Mě se náhodou ten Q líbí :twisted: .
P.S.
to blood: Na tos přišel kde, že v Podtemnu se nedělají "globální" Q? Maku a jeho snažení je co? :shock:

ty jo tohle si snad zaslouží odměnu :mrgreen:
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Locked