smarja dejte jim tam nejake DM kazdymu creeperovi nejaky potvory do cesty,kde je uz vybito a prazdno,cozpak nechapete ze tak moc zoufale potrebuji neco zabit
nebo mam lepsi napad,postavila bych npc pred prahvozdem na zakoupeni listku na creep,kazdy si zaplati creep v dannem useku s urcitym limitem zabijeni potvor a nikdo si nebude stezovat
jo timhle topicem sem se fakt pobavila
"Černá paní" ISabellTrpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo