Správci nedoobjednávají legendární kameny

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Scully
Poutník
Posts: 61
Joined: 00:30 12. Apr 2010
Location: Praha
Contact:

Správci nedoobjednávají legendární kameny

Post by Scully »

Jeden den jsem koupil legendární kámen u správce v Karathe ale druhý už neměl, měl jenom balení po 10 a asi také jednou. Druhý den jsem zkusil v Alwarielu, také jeden a konec. Ok. Jsou moc drahé tak má jen jeden a jedno balení po 10. Ale další den jsem zkoušel opět v Karathe a opět ho neměl. Je nějaká doba, než tyhle kameny doobjedná znovu? :)
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny

Post by zachy »

Někdo tě předběhl... jinak respawn itemů v obchodech je určitě vždy při restartu
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Scully
Poutník
Posts: 61
Joined: 00:30 12. Apr 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny

Post by Scully »

Určitě ne. V Karathe ten kámen není asi 4.den a nevěřím, že by je někdo takto skupoval. V Alwě to nakonec muselo pro Elinu ve hře řešilo DMko (zkoušel tam dávat jiné správce a nepomohlo). Prodej se musel zahrát IC. V Alwě se ale po restartu kámen objevuje, byť je jenom jeden.
User avatar
Bluud_Elf
Obyvatel
Posts: 121
Joined: 02:16 02. Mar 2010
Location: London
Contact:

Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny

Post by Bluud_Elf »

Uz si to nejak vyresil Scully, nebo porad novy kameny nemaj?
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."

Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Image

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Scully
Poutník
Posts: 61
Joined: 00:30 12. Apr 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny

Post by Scully »

No Elina je teď nepotřebuje a v Karathe se už kamínek objevil.
Scully
Poutník
Posts: 61
Joined: 00:30 12. Apr 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny

Post by Scully »

Tak je to tu zase asi. Tentokrát se leg.kámen neobjevil po restartu v Alwě. Nešlo by raději dát správci třeba 3 kameny a nedávat tam ten balík po 10ti? Myslím, že málokdo si bude kupovat celý balík za 1,6M :).
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny

Post by -darkvision- »

O jakym kamenu je jako rec vubec?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Scully
Poutník
Posts: 61
Joined: 00:30 12. Apr 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny

Post by Scully »

Legendární kamínek na chytání duší. Jako jediný z kamínků nezůstává po koupení v inventáři správce a je tam jenom jednou. A ještě se stává, že po restartu tam opět není.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny

Post by -darkvision- »

Tak hold musis creepit a pak lootit a stradat penizky na ten packet :lol:
So easy :twisted:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Scully
Poutník
Posts: 61
Joined: 00:30 12. Apr 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny

Post by Scully »

Tak to teď vypadá, že když ten kamínek koupím u jednoho správce, tak ostatní správci ho už také potom nemají, ověřeno v praxi.
Připadá mi trochu nelogické, že správce má balík po 10, ale nemůže prodat jeden. To by asi nebyli moc dobří obchodníci :). Kdyby neměl ten balík po 10, tak se to dá vysvětlit tak, že kámen je drahý a vezme jen jeden (i když 80k a 160k není zas tak veliký rozdíl, protože za 80k jich má vlastně neomezeně).
A není také logické, aby po koupi u jednoho správce ostatní správci najednou neměli také. Zkoušel jsem v Karathe, v Alwu a v Kelu v jeden čas.
Locked