Tanečníkova Silueta

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Tanečníkova Silueta

Post by Freddy »

Rád bych se optal ostatních na zkušenosti s touto zbrojí pro SD.

Po nasazení na postavičku bez výstroje přidává 6 bodů do obranného čísla ,
neměla by přidávat 7 bodů ? 3 body základní obranné číslo plus 5 bodů modifikátor OČ za zbroj
mínus 1 bod penalizace ověření obranny . :?:
Attachments
Silueta.jpg
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Tanečníkova Silueta

Post by artaxas »

Je tam ještě maximální bonus k obratnosti - a to je +4, takže to bude nejspíš tím, pokud máš obratnost vyšší než 19, což předpokládám že jako trochu lepší SD již máš. Mimochodem, tahle zbroj je na SD fakt nanic pokud jedeš přes obratnost.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Tanečníkova Silueta

Post by Freddy »

Řekněměž že jsem koukal do dolní části popisku a nevšiml jsi že se jedná o Lehkou Zbroj a né o "Tílko " . Bez možnosti předem u Dobrodruha vyzkoušet no za meloun a sto tisíc nekup to :? :oops:

Moje zbrklost .



(Poslední Slova stojí třetinu, takže mě to za cenu přes meloun ani nenapadlo že půjde o Lehkou zbroj ) .
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Tanečníkova Silueta

Post by artaxas »

Jo, už jsem si vzpoměl (přečetl ve tvém příspěvku), na SDčko ti doporučuju Poslední slova, popř. crafterské hadry, ale nevím jak teď na tom jsou v poměru ku dobrodruhovi, na P. Pakallovi jsem nosil crafterské ,,tílko,,.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Locked