Založila sem nový charakter Dhaliu - thieflinga - po rozpoznání dostala ocas - ráda bych ještě křídla - je to možné?Navíc musím o schválení takového charakteru zažádat u DM - přes tell nebo stačí tady na foru?
Díky za odpověď....
wsweetjane@seznam.cz
PS:Zarazilo mě že mi nešlo vytvořit thieflinga z elfa jako podrasa - je to tak že k namíchání démonské krve se dá použít jen člověk? Křížení démona a elfa není možné? Nebo by to šlo nějak OOC nadefinovat?:-)
Thiefling, křídla, elf?
Re: Thiefling, křídla, elf?
- vše je sepsáno zde: http://thalie.pilsfree.cz/rasy-53.htm#tiefling
- v současné době je zakládání nových tieflignů zakázáno a není možné tvé žádosti vyhovět
- v současné době je zakládání nových tieflignů zakázáno a není možné tvé žádosti vyhovět
Re: Thiefling, křídla, elf?
a křidýlka dostávají na 15lelvu stejně jako aasimar nebo okřídlenej elfík
..jinak okecat by to šlo,ale z technických důvodů to nejde , teda aspon myslim 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Thiefling, křídla, elf?
Tieflinga si ted uro nezahrajes stejne tak Aasimara...proste to sou momentalne stopnuty rasy bo jich tu je jak maku ...je to dano proste realiema ze tehlech ras je po svete pomalu...byva vetsinou zarak videt tri ci vice aasimaru ci tieflingu najednou spolu....no momentalnen an e narazis ksorem na kazdem kroku:)
Zas na druhou stranu na povrch se dostava sance ze se objevi novej spolek Aasimaru ...to by bylo pekne 4 paldinsky aasimarove v sedle po boku:D
Zas na druhou stranu na povrch se dostava sance ze se objevi novej spolek Aasimaru ...to by bylo pekne 4 paldinsky aasimarove v sedle po boku:D
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: Thiefling, křídla, elf?
a rovnou udělat u lovců i lovný sezóny na aasimary a tieflingy... trofej by bylo křídlo .)venomeq wrote:Tieflinga si ted uro nezahrajes stejne tak Aasimara...proste to sou momentalne stopnuty rasy bo jich tu je jak maku ...je to dano proste realiema ze tehlech ras je po svete pomalu...byva vetsinou zarak videt tri ci vice aasimaru ci tieflingu najednou spolu....no momentalnen an e narazis ksorem na kazdem kroku:)
Zas na druhou stranu na povrch se dostava sance ze se objevi novej spolek Aasimaru ...to by bylo pekne 4 paldinsky aasimarove v sedle po boku:D
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."