Trogloditi na sever od Hagolu - OPRAVENO

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Bluud_Elf
Obyvatel
Posts: 121
Joined: 02:16 02. Mar 2010
Location: London
Contact:

Trogloditi na sever od Hagolu - OPRAVENO

Post by Bluud_Elf »

Mozna by nebylo od veci je malinko zeslabit, nebo upravit xp jejich sile. Xp za ne odpovidaji nestvuram co zabijim pohledem az na to, ze Trogloditi maji srazeni, utoky jedem a davaji dost casto kritiky kolem 60. Za ty xp jsou tak dvakrat az trikrat silnejsi nez ostatni nestvury za ktere mam podobne.
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."

Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Image

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Trogloditi na sever od Hagolu.

Post by efu_redo »

Bluud_Elf wrote:Mozna by nebylo od veci je malinko zeslabit, nebo upravit xp jejich sile. Xp za ne odpovidaji nestvuram co zabijim pohledem az na to, ze Trogloditi maji srazeni, utoky jedem a davaji dost casto kritiky kolem 60. Za ty xp jsou tak dvakrat az trikrat silnejsi nez ostatni nestvury za ktere mam podobne.
Stejný je to i nahoře. Záleží také na povolání atp. Nevím, možná je zbytečné stále koukat na příšery, na jejich sílu a jejich XP odměnu. Když někam jdu tak s důvodem. Né kvůli XP. Spíš bych to ignoroval, než to upravoval. Jen a pouze můj názor.

Nehrajeme diablo.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Bluud_Elf
Obyvatel
Posts: 121
Joined: 02:16 02. Mar 2010
Location: London
Contact:

Re: Trogloditi na sever od Hagolu.

Post by Bluud_Elf »

S tim s tebou souhlasim. Nehrajeme Diablo, ale zase z meho podledu je skoda, aby byly nektere lokace mrtve a hraci do nich nechodili kvůli nesmyslne silnym monstrum. Pak kliku v editoru a je vyreseno. Zrovna uprava sily monster je jeden z nejjednodusich zakroku a stacilo by ubrat malinko a treba by to bylo v poradku. Pak by se nedelo to, ze jsou obcas lidi odkazani na nekolik lokaci, kam chodi kvuli dobremu pomeru sila nestvur/xp. Ja osobne nez se snazit lidi presvedcit, ze maji chodit na smrt, nebo ze maji chodit jinam bych tech par kliku udelal a monstra doladil.
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."

Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Image

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Trogloditi na sever od Hagolu.

Post by Derken- »

Myslim, že jsme na nich expili +-10 lvl ve dvou a dá se to. Expy byli dobrý, akorát tim že na konci bossáci nemají trofeje, tak to je na těhle levlech spíše prodělečné. Toho léčení se spořebuje dost tam :)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
hrusi
Měšťan
Posts: 297
Joined: 09:27 12. Feb 2008
Location: Pilsen city

Re: Trogloditi na sever od Hagolu.

Post by hrusi »

Co jsem tu hrál ještě kdysi tak myslím že tam byl kdysi loot poměrně bohatší a dalo se na tom slušně vydělat. Asi se to od tý doby dost měnilo, protože ten co tam je teď tak není snad ani polovina toho minulýho. (ale jen spekuluju)
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Locked