Nepoužívané featy a skilly

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Quin_Fryar
Nováček
Posts: 31
Joined: 23:04 09. Jun 2010

Nepoužívané featy a skilly

Post by Quin_Fryar »

Dneska se jeden nováček na chatu ptal jak se vaří lektvary přes ten feat vaření lektvarů... Museli jsme mu vysvětlit že to tady nefunguje.

Takže jsem si trošku pohrál, a schoval některé podle mě nepoužívané featy a skilly.
Jedná se o skilly craft armor, craft weapon a craft trap. A featy brew potion, craft wand, a scribe scroll.

Tady je výsledek: http://quinfx.sweb.cz/2da.rar

Ještě napíšu co jsem přesně upravil:
1) v cls_feat_* jsem "vynuloval" všechny řádky s výše zminovanými featy(jednalo se jen o kouzlící classy a harper scouta) s výjimkou wizarda, který dostává scribe scroll na prvním lvlu, což zrušit nejde, ostatní u něj taktéž zrušeny.
2) ve skills.2da jsem nastavil u výše zminovaných skillů jsem nastavil parametr "AllClassesCanUse" na 0
3) v cls_skill_*.2da jsem "vynuloval" všechny 3 výše zminované skilly což v kombinaci předešlou úpravou způsobí jejich "zešednutí" a tím zamezení výběru
4) ve feat.2da jsem u featů které dávali spellfocus a epic spell focus na výše uvedené skilly nastavil "AllClassesCanUse"na 0, čímž jsem je vyřadil z oběhu a nakonec jsem v cls_feat_* (u zloděje a shadow dancera) jsem odstranil bonusové featy, které dávali zaměření a epické zaměření na výše uvedené skilly

Doufám že jsem na nic nezapoměl.
User avatar
Bluud_Elf
Obyvatel
Posts: 121
Joined: 02:16 02. Mar 2010
Location: London
Contact:

Re: Nepoužívané featy a skilly

Post by Bluud_Elf »

Dobra iniciativa. Jeste bych sem pridal, kam presne vlozit, aby to fungovalo.
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."

Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Image

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Nepoužívané featy a skilly

Post by DenGrasse »

Problém je, že když si tim přepíšeš 2da soubory v override, budeš to takhle mít nastavený pro všechny servery. Možná byto šlo zařadit do haku.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Quin_Fryar
Nováček
Posts: 31
Joined: 23:04 09. Jun 2010

Re: Nepoužívané featy a skilly

Post by Quin_Fryar »

Jej. Já to vlastně nenapsal. Použil jsem 2dačka z haků thalie, a ty co tam nejsou jsem vzal přímo z nwn z nejnovějšího patche.
Takže pokud chcete můžete to při příští aktualizaci haků přidat. + můžete ještě doplnit co je potřeba ještě v tomhle schovat a já to dodělám.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Nepoužívané featy a skilly

Post by DenGrasse »

domluv se s kucikem, haky řeší on.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nepoužívané featy a skilly

Post by kucik »

Jenže haky serveru se používají až po vstupu postavy na server. Tzn. při tvorbě postavy tam tyhle skilly stejně uvidí a může do nich dát body. Po vstupu na serveru na to už většinou přijde sám, protože je to na dost místech napsané.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked