Dobrý den,
nevím jestli se to tu neřešilo, ale mám "zásadní" problém hraji gnóma a jaksi jsem zjistil, že nemohu chytat ryby, prý jsem naprut příliš malý a neunesu ho. pokud opomenu, že na prut chytají imalé děti v reálu. Nebylo by možné závést i pytlačku? Pro muj charakter je chytani ryb celkem důležitá věc.
Díky moc,
Quido z Červíčkova
Male rasy a rybaření
Male rasy a rybaření
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
- White wolf
- Poutník
- Posts: 69
- Joined: 09:17 14. May 2010
Re: Male rasy a rybaření
Noo dovolím si ti odpovědět protože mám pulčici a na tohle jsem se ptala Cairona a jeho odpověd byla,že prostě prut je udělán z hole a tu prckové nemůžou....pro prcky se prut plánuje časem.menderon wrote:Dobrý den,
nevím jestli se to tu neřešilo, ale mám "zásadní" problém hraji gnóma a jaksi jsem zjistil, že nemohu chytat ryby, prý jsem naprut příliš malý a neunesu ho. pokud opomenu, že na prut chytají imalé děti v reálu. Nebylo by možné závést i pytlačku? Pro muj charakter je chytani ryb celkem důležitá věc.
Díky moc,
Quido z Červíčkova