Male rasy a rybaření

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Male rasy a rybaření

Post by menderon »

Dobrý den,
nevím jestli se to tu neřešilo, ale mám "zásadní" problém hraji gnóma a jaksi jsem zjistil, že nemohu chytat ryby, prý jsem naprut příliš malý a neunesu ho. pokud opomenu, že na prut chytají imalé děti v reálu. Nebylo by možné závést i pytlačku? Pro muj charakter je chytani ryb celkem důležitá věc.

Díky moc,
Quido z Červíčkova
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
User avatar
White wolf
Poutník
Posts: 69
Joined: 09:17 14. May 2010

Re: Male rasy a rybaření

Post by White wolf »

menderon wrote:Dobrý den,
nevím jestli se to tu neřešilo, ale mám "zásadní" problém hraji gnóma a jaksi jsem zjistil, že nemohu chytat ryby, prý jsem naprut příliš malý a neunesu ho. pokud opomenu, že na prut chytají imalé děti v reálu. Nebylo by možné závést i pytlačku? Pro muj charakter je chytani ryb celkem důležitá věc.

Díky moc,
Quido z Červíčkova
Noo dovolím si ti odpovědět protože mám pulčici a na tohle jsem se ptala Cairona a jeho odpověd byla,že prostě prut je udělán z hole a tu prckové nemůžou....pro prcky se prut plánuje časem. :wink:
Locked