Edit: Bohuzel forum neuneslo, ze jsem smazal hlasovani a pridal ho znova a ted pokazdy kdyz ho zkusim udelat , tak to vyhodi naprostej bordel. Zeptam se nejakyho admina jestli by to nemohl postelovat.
Tady sem sesmolil par prikladu baneru. Neni to nic specialniho, ani nic profesionalniho. Pokud se vam bude zdat, ze by neco vypadalo jinak rad upravim. Pokud mate nejakej dobrej obrazek ze kteryho by se dal baner udelat, rad udelam. Nevim jaky by meli mit rozliseni, ale to uz neni problem pozmenit.
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Hodil jsem nahoru hlasovani. Pripominky a komentare vitany.
Peace
